Rzeczywiście nie jest to napisane... Dotąd w cenie VIP był wjazd na 4 dni, jakieś gadżety (typu plakat, koszulka itp), wejście na platformy przy głównej scenie skąd lepiej widać (acz niekoniecznie lepiej słychać), dostęp do specjalnego baru (gdzie musisz za wszystko zapłacić) i dostęp do lepszych kibli (ale jak nie chcesz do toja, to jest wc m.in. w B90). Tyle pamiętam. Nie korzystałem z tej oferty, bo nie widziałem sensu.
Mystic Festival 2024
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
RippingHeadache
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1376
- Rejestracja: 30-12-2011, 16:30
Re: Mystic Festival 2024
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12584
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Mystic Festival 2024
Jeśli dobrze pamiętam, to połowy z tych rzeczy nie było przez pierwsze 1-2 dni w ostatniej edycji, z czego była duża chryja. Może to pomoże podjąć decyzję.RippingHeadache pisze: ↑27-09-2023, 17:59
Rzeczywiście nie jest to napisane... Dotąd w cenie VIP był wjazd na 4 dni, jakieś gadżety (typu plakat, koszulka itp), wejście na platformy przy głównej scenie skąd lepiej widać (acz niekoniecznie lepiej słychać), dostęp do specjalnego baru (gdzie musisz za wszystko zapłacić) i dostęp do lepszych kibli (ale jak nie chcesz do toja, to jest wc m.in. w B90). Tyle pamiętam. Nie korzystałem z tej oferty, bo nie widziałem sensu.![]()
Find your flow
- Headcrab
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1964
- Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
- Kontakt:
Re: Mystic Festival 2024
Nie za bardzo rozumiem ideę. Jakie korzyści daje dostęp do tego baru?RippingHeadache pisze: ↑27-09-2023, 17:59dostęp do specjalnego baru (gdzie musisz za wszystko zapłacić)
Wolę rozwiązanie z Brutala (nie wiem czy jeszcze aktualne), w razie większej potrzeby można było zapłacić jednorazowo za kibel premium.dostęp do lepszych kibli
Ja tez nie jestem przekonany, by było to warte paru stówek ekstra. Może ta platforma z której lepiej widać, byłaby jakimś plusem, ale nie za taką kasę.Nie korzystałem z tej oferty, bo nie widziałem sensu.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
- Dragazes
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1094
- Rejestracja: 27-02-2012, 00:24
Re: Mystic Festival 2024
Imo bez sensu, bo przy Park Stage nie ma tych wszystkich vip bonusów, koncerty są zamiennie na Main i Park stage.
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
-
RippingHeadache
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1376
- Rejestracja: 30-12-2011, 16:30
Re: Mystic Festival 2024
Nie mam pojęcia. Są na terenie imprezy bary, gdzie zrobią drinki. Jest lokal z fajnymi nalewkami i lokal z winami. Kompletnie nie widzę sensu kupowania tego karnetu VIP, ale są tacy, którzy ten sens widzą.Headcrab pisze: ↑27-09-2023, 19:14Nie za bardzo rozumiem ideę. Jakie korzyści daje dostęp do tego baru?RippingHeadache pisze: ↑27-09-2023, 17:59dostęp do specjalnego baru (gdzie musisz za wszystko zapłacić)
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12116
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Mystic Festival 2024
Nie wiem, może to chodzi o kolor opaski?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
-
kmarmaz
- postuje jak opętany!
- Posty: 347
- Rejestracja: 22-01-2008, 15:09
- Lokalizacja: Wojnę widziała
Re: Mystic Festival 2024
Z Udo?
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12584
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Mystic Festival 2024
Tak, i Bathory z Quorthonem.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Mystic Festival 2024
Żart c.udo!
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12116
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Mystic Festival 2024
Kol. est tego Dickinsona wieszczył.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
- Anzhelmoo
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1587
- Rejestracja: 19-03-2017, 08:51
Re: Mystic Festival 2024
Skoro Dickinson nie jest headlinerem, a jest raczej marką większą niż Ghost, to ciekawe kogo naszykowali na tę okazję. Jakieś typy?


Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 621
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
-
RippingHeadache
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1376
- Rejestracja: 30-12-2011, 16:30
-
bkbk
- rozkręca się
- Posty: 71
- Rejestracja: 11-12-2020, 19:33
Re: Mystic Festival 2024
ojojoj, jakżeby chcioł. Na razie póki co headliner na Obscene Extreme co już daje przyczynek do barłożniczego wyjazdu do Trutnova.
- wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
Re: Mystic Festival 2024
oczywiście, że nie. nie przychodzi mi w do głowy nic popularniejszego od Ghost na ten moment z 'metalowego' grania.
rzułf
- Anzhelmoo
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1587
- Rejestracja: 19-03-2017, 08:51
Re: Mystic Festival 2024
Pomijając (nie)metalowość Ghost jestem przekonany, że np. łódzkiej Atlas Areny, by nie wyprzedali, a jak wiadomo są przecież kapele metalowe, które z tym żadnego problemu, by nie miały. Nie chodzi o to, że z Ghostem coś nie tak (choć ja fanem nie jestem), ale oni są raczej na początku drogi z halami i wszystko przed nimi, a moim zdaniem w Polsce max to Torwar/Spodek. Wiem, że na social media należy patrzeć z przymrużeniem oka, ale na podstawie obserwujących na FB (celowo zespoły z różnych bajek):
Ghost - 1,7 mln
Behemoth - 1,5 mln
Slipknot - 18 mln
Iron Maiden - 13 mln
Avenged Sevenfold - 15 mln
Metallica - 36 mln
Slayer - 4,7 mln
Megadeth - 7,9 mln
Judas Priest - 4,5 mln
Na IG te proporcje wyglądają trochę inaczej i tam rzeczywiście Ghost lepiej sobie radzi niż np. Judas Priest i na równi ze Slayerem. Ale ogólnie to do najpopularniejszych kapel im dużo im brakuje.


Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.




