Wybory parlamentarne 2019

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese

Wybory parlamentarne 2019

Czas głosowania minął 13-10-2019, 22:42

PiS
19
12%
PO
20
13%
Lewica
52
33%
PSL
4
3%
Konfederacja
36
23%
Nie głosuję
25
16%
 
Liczba głosów: 156
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 07:04

To zapewne zły wpływ tego bufona Brauna Grzegorza i arystokraty Michalkiewicza.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 07:21

Raczej gorliwość neofity która przeniosła się też na pozareligijne kwestie i skutkuje fanatyzmem.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:07

Trzeba jednak przyznać, że urocze są pretensje o stratę czasu i lenistwo ze strony gościa biegającego po stodołach i naparzającego w klawiaturę na niszowym forum.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:15

Hatefire pisze:Dalej to są tylko twoje przypuszczenia wyssane z palucha nic poza tym. Choćby ta kwota 7,5 zł obliczona na podstawie chuj wie czego, bo zapewne nie uwzględnia np kosztów nauczania religii w szkole i tego co na tacę się daje.
Te 7.50 to kwota za Fundusz Kościelny. Reszty nie liczyłem.

Na marginesie te twoje z dupy wzięte wyobrażenia na temat ludzi którzy raczą mieć inne poglądy na ten czy inny temat są tak podszyte pogardą i poczuciem wyższości że aż szkoda mówić.[/quote]
i tu się srogo mylisz bo mam szacunek do np. Ikonowicza - gość nie kipi antyklerykalizmem, broni biednych i słabych, zwraca uwagę na lichwiarstką działalność banków.

Zandberg to polityczny nihilizm:
Zabierzemy tym którym się udało i tym którzy pracują ciężej, ufundujemy z tego... No właśnie co ? Aborcję w każdej szkole ? Rower miejski ? Zapewne nic :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:18

535 pisze:Trzeba jednak przyznać, że urocze są pretensje o stratę czasu i lenistwo ze strony gościa biegającego po stodołach i naparzającego w klawiaturę na niszowym forum.
Ale mi przygadałeś...
Bardziej urocze niż stary marudny pierdziel który po kilku piwach pisze po tym forum sam ze sobą ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:23

No właśnie potrafisz wyjść intelektualnie poza durne grepsy o lewakach, sojowym latte i aborcji robionej co piątek dla funu?Nie każę ci się zgadzać z czymkolwiek, za nikim też nie agituję ale jak wrzucasz całą grupę w tym mnie w jakiś worek swoich bezpodstawnych wyobrażeń to nie dziw się że pojawi się odpór.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:29

Bloodcult pisze:
535 pisze:Trzeba jednak przyznać, że urocze są pretensje o stratę czasu i lenistwo ze strony gościa biegającego po stodołach i naparzającego w klawiaturę na niszowym forum.
Ale mi przygadałeś...
Bardziej urocze niż stary marudny pierdziel który po kilku piwach pisze po tym forum sam ze sobą ?
xD

Co do trociniaka i rivena, to kazdy pewnie pamieta jak lata temu sie napierdalali filozofia w co drugim temacie z racji swojego chujowatego wyksztalcenia :D
Wszyscy filozofowie, socjologowie, filologowie itp tak maja na forach :D

Ale ze trociniak tak zlewaczal to trudno mi zrozumiec, mialem go za w miare intelegentnego goscia. Pewnie wplyw kolegi z Biedrohemota
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:32

Hatefire pisze:Raczej gorliwość neofity która przeniosła się też na pozareligijne kwestie i skutkuje fanatyzmem.
Niby gdzie widać ten fanatyzm ? W tym że mam odmienne zdanie na temat politycznego zera jakim jest Zandberg i jego śmieszna patryjka ?

Może sam popatrz na swoje gadki o sztandarach i rewolucji. Bo póki co to ta rewolucja będzie wyglądać tak:
- na Funduszu Kościelnym oszczędzimy 7,50 rocznie per ochrzczony czyli pewnie 5 zł rocznie per obywatel.
- jak wypowiemy Konkordat oszczędzimy może 10 zł per obywatel.
- zapłacimy kilkaset zł więcej miesięcznie w naszych podatkach
- ludzie będą uprzejmi jak w Toronto
- będą monogamiczne związki partnerskie (co jak powiedział Drone to mało bo trójkąty z psami i transfobicznymi lezbijkami już stoją w kolejkach do adopcji dzieci)

Ot cały obraz tej waszej rewolucji niesionej dumnie na sztandarach politycznego nihilizmu i zawiści próżnych mas. Tylko niszczyć, nic nie budować. Doktryna idiotów którą tacy jak Zandberg wywindowali do telewizji śniadaniowej a i nawet do Sejmu. No gratulacje.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:35

Bloodcult pisze:
535 pisze:Trzeba jednak przyznać, że urocze są pretensje o stratę czasu i lenistwo ze strony gościa biegającego po stodołach i naparzającego w klawiaturę na niszowym forum.
Ale mi przygadałeś...
Bardziej urocze niż stary marudny pierdziel który po kilku piwach pisze po tym forum sam ze sobą ?
Po pierwsze nie jestem taki stary, po drugie nie marudzę, po trzecie siedzisz ze mną i polewasz? Po czwarte, nie szkoda ci czasu? Tyle planów przed tobą.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:47

Mój czas moja sprawa.
Nie narzekam na swoją sytuację materialną więc w wolnym czasie mogę robić co chcę. Gdyby narzekał że mi źle ale każda wolną chwilę spędzał oglądaj N...
:)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 08:48

Bloodcult pisze:
Hatefire pisze:Raczej gorliwość neofity która przeniosła się też na pozareligijne kwestie i skutkuje fanatyzmem.
Niby gdzie widać ten fanatyzm ? W tym że mam odmienne zdanie na temat politycznego zera jakim jest Zandberg i jego śmieszna patryjka ?

Może sam popatrz na swoje gadki o sztandarach i rewolucji. Bo póki co to ta rewolucja będzie wyglądać tak:
- na Funduszu Kościelnym oszczędzimy 7,50 rocznie per ochrzczony czyli pewnie 5 zł rocznie per obywatel.
- jak wypowiemy Konkordat oszczędzimy może 10 zł per obywatel.
- zapłacimy kilkaset zł więcej miesięcznie w naszych podatkach
- ludzie będą uprzejmi jak w Toronto
- będą monogamiczne związki partnerskie (co jak powiedział Drone to mało bo trójkąty z psami i transfobicznymi lezbijkami już stoją w kolejkach do adopcji dzieci)

Ot cały obraz tej waszej rewolucji niesionej dumnie na sztandarach politycznego nihilizmu i zawiści próżnych mas. Tylko niszczyć, nic nie budować. Doktryna idiotów którą tacy jak Zandberg wywindowali do telewizji śniadaniowej a i nawet do Sejmu. No gratulacje.
Dyskusja z tobą jest naprawdę ciężka. Bo albo ustawiasz chochoła albo przestawiasz jak w tym wypadku flagę. Przypominam, że dyskusja nie dotyczy programu Partii Razem, z którym można się zgadzać lub nie, ale twojej projekcji na temat osób o poglądach na lewo od twoich, które raczyłeś określić leniwymi oglądaczami Netflixa. Zapytany skąd wytrzasnąłeś te rewelacje zamotałeś się i zacząłeś strzelać po płocie Zandbergiem, opłatami na na kościół i setką innych rzeczy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 09:02

No to Ci odpowiedziałem ze znam takich ludzi. Sam zarządałeś danych.

Ludzi potwierdzających inne stereotypy elektoratów też nigdy nie spotkałeś ? Kuca programisty głosującego na Korwina, wąsatego Janusza głosującego na PiS, leminga co jedynie czyta Wyborczą i wierzy w łamanie Konstytucji ?

Nagle usłyszałeś że paru ludzi nawet i z tego forum + z koniunkturalnych zespołów BM nie dość że wygląda dokładnie tak jak stereotypowi Razemowcy to jeszcze właśnie jeżdżą rowerami miejskimi, obejrzeli cały Netflix i wypisują że trzeba zniszczyć kapitalizm bo byli kiedyś w Szwecji i tam było fajnie, I wielkie oburzenie że jak śmiem tak pisać. Większość sceny BM potwierdza ten stereotyp :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 09:08

Bloodcult pisze:No to Ci odpowiedziałem ze znam takich ludzi. Sam zarządałeś danych.
No tylko to nie są dane tylko twoi znajomi z facebooka.
Bloodcult pisze:Ludzi potwierdzających inne stereotypy elektoratów też nigdy nie spotkałeś ? Kuca programisty głosującego na Korwina, wąsatego Janusza głosującego na PiS, leminga co jedynie czyta Wyborczą i wierzy w łamanie Konstytucji ?
Czyli nie będziesz się buntował i protestował jak będę postrzegał katolików przez pryzmat stereotypowego biskupa Flaszki?
Bloodcult pisze:Nagle usłyszałeś że paru ludzi nawet i z tego forum + z koniunkturalnych zespołów BM nie dość że wygląda dokładnie tak jak stereotypowi Razemowcy to jeszcze właśnie jeżdżą rowerami miejskimi, obejrzeli cały Netflix i wypisują że trzeba zniszczyć kapitalizm bo byli kiedyś w Szwecji i tam było fajnie, I wielkie oburzenie że jak śmiem tak pisać. Większość sceny BM potwierdza ten stereotyp :)
Nie. Problem jest, że dokonujesz generalizacji na podstawie swoich znajomych z facebooka.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 09:09

Bloodcult pisze:Mój czas moja sprawa.
Nie narzekam na swoją sytuację materialną więc w wolnym czasie mogę robić co chcę. Gdyby narzekał że mi źle ale każda wolną chwilę spędzał oglądaj N...
:)
Roztoczyłeś za to wizję przyszłości i zamiast ją realizować, próbujesz szydzić z obcych osób , wyzywając je od nierobów. Przypominam ci, że nie jesteś już taki młody. Masę czasu przebąblowałeś.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 09:51

Trudno. Czasu nie cofnę...

@Hatefire
No szok i niedowierzanie... Partia mająca 2% poparcia, nastawiona na radykalny elektorat ma elektorat który potwierdza stereotyp bardziej niż pozostałe ugrupowania.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 10:11

Czyli jednak kolejny forumowy bajkopisarz. Tak właśnie przypuszczałem. To smutne.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 10:43

Nudzisz...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 10:48

Pięknie sprali ci łeb, pacjenci z w realu24...
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 11:00

Nie wiem o czym mówisz. Serio, weź się ogarnij, wytrzeźwiej, zrozum że nie jesteś w ŻADNYM stopniu kompetentny aby udzielać mi rad jak mam żyć.

Jesteś anonimowym gościem który mądrzy się na każdy temat ale konkretów jak zawsze brak. Takie o tobie mam zdanie, i nie tylko ja z resztą.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybory parlamentarne 2019

04-11-2019, 11:03

Bloodcult pisze:z resztą.
Zbędna spacja.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ