III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5777
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 13:53

Lawrow mówi o bombie. Im większe ugrzęźnięcie na Ukrainie tym większa pokusa użycia atomu. Pisałem o tym.

Ze złotem to jest tak, że Ruskie cały czas skupują surowiec a nie papier czy digital.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1596
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 13:55

Coś dla domorosłych strategów. Ruski wywiad włamał się na lapka Skrzypczaka i znalazł jakieś mapki dotyczące ataku na Kaliningrad. Czyż trzeba więcej powodów by zaatakować Polskę?

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,3 ... anego.html
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9433
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 13:56

ozob pisze:
26-04-2022, 13:53
Ze złotem to jest tak, że Ruskie cały czas skupują surowiec a nie papier czy digital.
No super, tylko że to powinno oznaczać silną walutę, a to powinno mieć pokrycie w rzeczywistej możliwości zakupu który nie wygląda na to by był możliwy. Co z tego, że skupują?
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5777
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 14:00

Czytałem ostatnio, że grają na oblanie złota papierowego, ale długa do tego droga.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9433
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 14:09

ozob pisze:
26-04-2022, 14:00
Czytałem ostatnio, że grają na oblanie złota papierowego, ale długa do tego droga.
Co to znaczy: oblanie złota papierowego?
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 14:42

Tatuś pisze:
26-04-2022, 13:55
Coś dla domorosłych strategów. Ruski wywiad włamał się na lapka Skrzypczaka i znalazł jakieś mapki dotyczące ataku na Kaliningrad. Czyż trzeba więcej powodów by zaatakować Polskę?

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,3 ... anego.html
No jak Rosja ma nie mieć na celowniku Polski, jak Skrzypczak podjudza i plany napaści na Kaliningrad robi. Chce mu się wojować? Niech bierze karabin i na Donbas jak taki niespełniony w walce jest. Dziś już Ławrow wspomniał Polskę, że jako jedenyni z Nato chcą swoich żołnierzy wysyłać na Ukrainę. Tylko, że póżniej bomba nie spadnie na Skrzypczaka, tylko w ludzi cywilnych uderzy. Sami sobie bat kręcimy, a później będzie płacz i niedowierzanie.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5777
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 16:28

"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 491
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 16:51

Tatuś pisze:
26-04-2022, 13:55
Coś dla domorosłych strategów. Ruski wywiad włamał się na lapka Skrzypczaka i znalazł jakieś mapki dotyczące ataku na Kaliningrad. Czyż trzeba więcej powodów by zaatakować Polskę?
No chyba trzeba :) Skrzypczak mówił, że materiał powstał, kiedy już nie dowodził Siłami Lądowymi. To, co mu wyjebali z prywatnej skrzynki mailowej, to materiał do jakiejś gry symulacyjnej/strategicznej, w której brał udział z jakąś fundacją. To mniej więcej taki level, jakby ktoś się wcisnął na skrzynkę Bartosiaka i przeczytał tam maila od Zychowicza z jakimś bajaniem, że jak Ruskie pójdą tu, to my im powinniśmy coś tam. To nie był żaden oficjalny materiał MON, nic wiążącego dla armii. Równie dobrze mogli wykraść jakąś dyskusję na Wykopie, gdzie młodzież snuła plany odbicia Wilna czy Lwowa. Albo wykraść jego sejwy z gry w EU IV.

A swoją drogą, te ruskie prowokacje pokazują, że tam naprawdę zapasy wszystkiego są już na wyczerpaniu. Z rozumem jest nawet gorzej niż z cukrem. Mignęło mi ostatnio na Twitterze, że ruskie niby udaremniły zamach na swojego propagandzistę, Sołowiowa. Na fotkach z mieszkania "zamachowców" które opublikowała służba bezpieczeństwa, widnieje gra Sims 3, bo tumany z FSB miały najprawdopodobniej napisane w wytycznych, że mają załatwić 3 karty SIM. Tak samo na jakimś dokumencie niby znalezionym u tych zamachowców na samym dole znajduje się napis "(podpis nieczytelny)" bo kretyni nie zjarzyli, że to oznacza, że mają zrobić maziaja, a nie przepisywać z instrukcji od przełożonego jak leci. Oczywiście, kompletu dopełniła flaga ze swastyką, żeby ruskie nie zapomniały, że trwa potężna denazyfikacja :D

Z tak słabym kapitałem intelektualnym to ja na miejscu kacapów bym się nie wychylał. Amerykanie już z nich w żywe oczy leją, zresztą nie da się inaczej, jak najebana pani rzecznik uzasadnia wojnę przepisem na barszcz, a służby ogłaszają takie "sukcesy".
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2129
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 17:11

Sowieci zakręcili kurek z gazem (:
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 17:46

Dead But Rimming pisze:
26-04-2022, 16:51
Tatuś pisze:
26-04-2022, 13:55
Coś dla domorosłych strategów. Ruski wywiad włamał się na lapka Skrzypczaka i znalazł jakieś mapki dotyczące ataku na Kaliningrad. Czyż trzeba więcej powodów by zaatakować Polskę?
No chyba trzeba :) Skrzypczak mówił, że materiał powstał, kiedy już nie dowodził Siłami Lądowymi. To, co mu wyjebali z prywatnej skrzynki mailowej, to materiał do jakiejś gry symulacyjnej/strategicznej, w której brał udział z jakąś fundacją. To mniej więcej taki level, jakby ktoś się wcisnął na skrzynkę Bartosiaka i przeczytał tam maila od Zychowicza z jakimś bajaniem, że jak Ruskie pójdą tu, to my im powinniśmy coś tam. To nie był żaden oficjalny materiał MON, nic wiążącego dla armii. Równie dobrze mogli wykraść jakąś dyskusję na Wykopie, gdzie młodzież snuła plany odbicia Wilna czy Lwowa. Albo wykraść jego sejwy z gry w EU IV.

A swoją drogą, te ruskie prowokacje pokazują, że tam naprawdę zapasy wszystkiego są już na wyczerpaniu. Z rozumem jest nawet gorzej niż z cukrem. Mignęło mi ostatnio na Twitterze, że ruskie niby udaremniły zamach na swojego propagandzistę, Sołowiowa. Na fotkach z mieszkania "zamachowców" które opublikowała służba bezpieczeństwa, widnieje gra Sims 3, bo tumany z FSB miały najprawdopodobniej napisane w wytycznych, że mają załatwić 3 karty SIM. Tak samo na jakimś dokumencie niby znalezionym u tych zamachowców na samym dole znajduje się napis "(podpis nieczytelny)" bo kretyni nie zjarzyli, że to oznacza, że mają zrobić maziaja, a nie przepisywać z instrukcji od przełożonego jak leci. Oczywiście, kompletu dopełniła flaga ze swastyką, żeby ruskie nie zapomniały, że trwa potężna denazyfikacja :D

Z tak słabym kapitałem intelektualnym to ja na miejscu kacapów bym się nie wychylał. Amerykanie już z nich w żywe oczy leją, zresztą nie da się inaczej, jak najebana pani rzecznik uzasadnia wojnę przepisem na barszcz, a służby ogłaszają takie "sukcesy".
Tak nie ma co naszych bronić za wszelką cenę i naszym na słowo wierzyć. Nie wiadomo co się tam za kulisami działo i dzieje. Polska zawsze najmniej winna i najbardziej szlachetna, a korupcja u nas jak skurwysyn na każdym kroku.
Raz się zje, raz się nie zje.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16428
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:28

Mariusz Wędliniarz pisze:
26-04-2022, 17:46
Dead But Rimming pisze:
26-04-2022, 16:51
Tatuś pisze:
26-04-2022, 13:55
Coś dla domorosłych strategów. Ruski wywiad włamał się na lapka Skrzypczaka i znalazł jakieś mapki dotyczące ataku na Kaliningrad. Czyż trzeba więcej powodów by zaatakować Polskę?
No chyba trzeba :) Skrzypczak mówił, że materiał powstał, kiedy już nie dowodził Siłami Lądowymi. To, co mu wyjebali z prywatnej skrzynki mailowej, to materiał do jakiejś gry symulacyjnej/strategicznej, w której brał udział z jakąś fundacją. To mniej więcej taki level, jakby ktoś się wcisnął na skrzynkę Bartosiaka i przeczytał tam maila od Zychowicza z jakimś bajaniem, że jak Ruskie pójdą tu, to my im powinniśmy coś tam. To nie był żaden oficjalny materiał MON, nic wiążącego dla armii. Równie dobrze mogli wykraść jakąś dyskusję na Wykopie, gdzie młodzież snuła plany odbicia Wilna czy Lwowa. Albo wykraść jego sejwy z gry w EU IV.

A swoją drogą, te ruskie prowokacje pokazują, że tam naprawdę zapasy wszystkiego są już na wyczerpaniu. Z rozumem jest nawet gorzej niż z cukrem. Mignęło mi ostatnio na Twitterze, że ruskie niby udaremniły zamach na swojego propagandzistę, Sołowiowa. Na fotkach z mieszkania "zamachowców" które opublikowała służba bezpieczeństwa, widnieje gra Sims 3, bo tumany z FSB miały najprawdopodobniej napisane w wytycznych, że mają załatwić 3 karty SIM. Tak samo na jakimś dokumencie niby znalezionym u tych zamachowców na samym dole znajduje się napis "(podpis nieczytelny)" bo kretyni nie zjarzyli, że to oznacza, że mają zrobić maziaja, a nie przepisywać z instrukcji od przełożonego jak leci. Oczywiście, kompletu dopełniła flaga ze swastyką, żeby ruskie nie zapomniały, że trwa potężna denazyfikacja :D

Z tak słabym kapitałem intelektualnym to ja na miejscu kacapów bym się nie wychylał. Amerykanie już z nich w żywe oczy leją, zresztą nie da się inaczej, jak najebana pani rzecznik uzasadnia wojnę przepisem na barszcz, a służby ogłaszają takie "sukcesy".
Tak nie ma co naszych bronić za wszelką cenę i naszym na słowo wierzyć. Nie wiadomo co się tam za kulisami działo i dzieje. Polska zawsze najmniej winna i najbardziej szlachetna, a korupcja u nas jak skurwysyn na każdym kroku.
Ostrożnie z tym, bo ktoś sprawdzi, na którym miejscu na świecie pod względem korupcji jest Ukraina za rządów Żeleński/oligarchia i zrobi się dym.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7655
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:36

Właśnie poszło na 10 sprzętu snajperskiego ode mnie z biura w dogadaniu się z siłami Ukrainy. Zasięg na noktowizorze 1 km. Bez odbioru.

TO nie koniec.Siedzimy u mnie w biurze i rozplanowuje sprzęt na Ukrainę. Kasę liczmy. Ruskie gówno umrze. Nawet jak się ktoś dojebie to
to się do mnie nikt nie dojebie. Im więcej ludzi umrze po ruskiej granicy tym lepiej. Przestało mnie to interesować jako przedsiębiorcy ile przekazujemy. 2-3 mln złotych miesięcznie. Jeden chuj. Nie zbiedniejemy. Jesteśmy kurwa zapalczywi i nienawistni. Stać nas.
Ostatnio zmieniony 26-04-2022, 18:56 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below

Of feather and bone Bestial Hymn of perversions

www.kancelaria-pionier.pl

https://www.facebook.com/p/Fundacja-MAM ... 393989433/

Bilety na czas mocy 3

https://www.biletomat.pl/bilety/gala-mo ... nan-42401/
Awatar użytkownika
nicram
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11862
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:39

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
26-04-2022, 14:09
ozob pisze:
26-04-2022, 14:00
Czytałem ostatnio, że grają na oblanie złota papierowego, ale długa do tego droga.
Co to znaczy: oblanie złota papierowego?
Ciekawe czy się dowiemy. Bo ten termin jest taki ozobowy. :lol:

Co do kursu rubla. Jest on całkowicie zmanipulowany i nie ma nic wspólnego z realną wartością: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-Ro ... 08086.html
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9985
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:42

Mariusz Wędliniarz pisze:
26-04-2022, 13:17
Bonecrusher pisze:
26-04-2022, 13:15
Nie wiem jakim trzeba być skurwysynem, żeby zgwałcić kobietę, nie mówiąc o dzieciach czy zwierzetach
Zwierzęta też gwałcą?
Oczywiście i ruskie są jak te uchatki:
Na wyspie Mariona uchatki gwałcą pingwiny królewskie! Okazje się, że takich incydentów jest coraz więcej!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/fo ... mi/1qn5jr8
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9985
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:53

Czeczeński batalion Szejka Mansura po akcji chyba z piechotą morską (właściwie to jego imienia, czeczeński przywódca religijny z XVIIIw.), to ekipa walcząca po stronie UKR, przeciwna kadyrowcom:
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 18:56

Medard pisze:
26-04-2022, 18:53
Czeczeński batalion Szejka Mansura po akcji chyba z piechotą morską (właściwie to jego imienia, czeczeński przywódca religijny z XVIIIw.), to ekipa walcząca po stronie UKR, przeciwna kadyrowcom:
Mówiłem, że to jeden ród.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 19:04

nicram pisze:
26-04-2022, 18:39

Co do kursu rubla. Jest on całkowicie zmanipulowany i nie ma nic wspólnego z realną wartością: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-Ro ... 08086.html
Dobry artykuł, wiele wyjaśniający.
.
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7655
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 19:05

tomaszm pisze:
26-04-2022, 18:36
Właśnie poszło na 10 sprzętu snajperskiego ode mnie z biura w dogadaniu się z siłami Ukrainy. Zasięg na noktowizorze 1 km. Bez odbioru.

TO nie koniec.Siedzimy u mnie w biurze i rozplanowuje sprzęt na Ukrainę. Kasę liczmy. Ruskie gówno umrze. Nawet jak się ktoś dojebie to
to się do mnie nikt nie dojebie. Im więcej ludzi umrze po ruskiej granicy tym lepiej. Przestało mnie to interesować jako przedsiębiorcy ile przekazujemy. 2-3 mln złotych miesięcznie. Jeden chuj. Nie zbiedniejemy. Jesteśmy kurwa zapalczywi i nienawistni. Stać nas.
Maszynka do zabijania kacapów. Kurwa
Kupię:

Vastum Hole Below

Of feather and bone Bestial Hymn of perversions

www.kancelaria-pionier.pl

https://www.facebook.com/p/Fundacja-MAM ... 393989433/

Bilety na czas mocy 3

https://www.biletomat.pl/bilety/gala-mo ... nan-42401/
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2426
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 19:13

Tomasz.Decydujesz o losach europy
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9341
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: III Wojna Światowa

26-04-2022, 19:30



Członek S&F polemizuje z tezami Wolskiego co do możliwości ataku nuklearnego.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ