Teorie konspiracyjne

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:45

Nasum pisze:
Ascetic pisze:b. dobrze.

nie ma wjazdu ukry. (elo, ten pierwszy zgon to my im eksportowaliśmy. ale to przemilczymy)

nie ma wyjazdu jebane burżuje. nie ma madery.nie ma kanaryjskich.

nie ma wpierdalania na mieście. teraz tylko ryż i makaron.

nie ma kutasiarze konsumpcji. - emipki - musicki - nie zdążyłeś - to teraz poczekasz z miesiąc.

b. dobrze.

a pisałem, że zamkną wielko .... ??

pisałem????

tak. pisałem.

bo cynę miałem.

Tak jest. Bardzo dobrze. Popieram.

Byle by mi płyty doszły, bo chciałbym posłuchać kilka nowych pozycji.
spokojna rozczochrana. pp nie polegnie. pp zawsze i wszędzie kurwą będzie. choć moje przesyłki z ważnymi dokumentami od 3 dni do jednej ważnej instytucji na kancelarię dotrzeć nie mogą. a w SSystemie pp jest pop=up, że nie wprowadzamy statusu - bo wyjebane mamy/ bo dzieci w domach i panie od wprowadzania robią za nauczycieli. także tego ten. pewnie dojdą. po czasie.
.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9985
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:45

Ważne, żeby poczta jeszcze działała chociaż do wtorku, bo dzisiaj płytę wysłałem, a więcej nie planuję przez dłuższy czas.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:46

535 pisze:Ktoś przejął konto Maryli.

Obrazek

Obrazek

jasne. raz na tydzień mijam jej kwadrat w konstancinie. takie letkie 5 baniek. bez ruchomości wewnątrz i etatowego ogrodnika ....
.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4043
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:48

^ To i rachunki duże. Jak rzyć?
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:49

Medard pisze:Ważne, żeby poczta jeszcze działała chociaż do wtorku, bo dzisiaj płytę wysłałem, a więcej nie planuję przez dłuższy czas.
ważne to jest to żebys miał:

1. makaron

2. ryż

3. pasate

4. ewentualnie koncentrat pomidorowy*

* polecam sprawdzony - pudliszki.
Ostatnio zmieniony 13-03-2020, 20:51 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:50

Lukass pisze:^ Jaka rzyć?
rzyć? ona ma przerośniętą.
.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4043
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:53

Ano ma. Potwierdzam, przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy :)
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:54

Lukass pisze:Ano ma. Potwierdzam, przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy :)
modyfikuję/ przebijam:

pomidory w kawałkach >>> przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy
.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 20:59

Ascetic pisze:
Lukass pisze:Ano ma. Potwierdzam, przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy :)
modyfikuję/ przebijam:

pomidory w kawałkach >>> przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy
Eee. Te też są dobre. ..

Obrazek
535

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:02

Może kradłfanding, albo inny bantustańczyk potrafi? Nie możemy dopuścić do wyjebania z roboty ogrodnika. Jak mnie to wkurwia. Wszystkie ścierwa jęczą i potrzebują wsparcia oraz otuchy. Dzisiaj przez pół dnia słyszałem o zasiłkach do zasiłków dla opiekunów co to im dzieci do przedszkola nie przyjmą, o pracownikach grupowo zwalnianych z pracy, o biednych przedsiębiorcach, o nieszczęśliwych kredytobiorcach, którym należy pomóc , bo kryzys i łolaboga, I tu znów inicjatywa Jędrka pozoranta...Może Marylce też trzeba dołożyć do piórka w dupie? Ja pierdolę. Gdzie my tak naprawdę żyjemy? Kim do chuja miłego są obywatele tego nieszczęsnego kraju?
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2417
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:07

535 jestem pełen podziwu dla twego ojczyźnianego optymizmu, zastanawiam sie tylko co ty t kurwa jeszcze robisz? Dlaczego plastek potrafił przenieść sie w czasie na inną pustynie a ty tu nadal siedzisz i pierdolisz jak ci źle.No ja pierdole co tu sie wyprawia
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4043
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:10

SODOMOUSE pisze:
Ascetic pisze:
Lukass pisze:Ano ma. Potwierdzam, przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy :)
modyfikuję/ przebijam:

pomidory w kawałkach >>> przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy
Eee. Te też są dobre. ..

Obrazek
Wszystko to prawda! Mam przecier, mam krojone, mam całe. Koncentratu nie mam, gardzę :D
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:11

SODOMOUSE pisze:
Ascetic pisze:
Lukass pisze:Ano ma. Potwierdzam, przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy :)
modyfikuję/ przebijam:

pomidory w kawałkach >>> przecier pomidorowy >>> koncentrat pomidorowy
Eee. Te też są dobre. ..

Obrazek
znów przebijam :

Obrazek

tak wiem, wiem. też kukurydza tutaj sztuka raz*. to dla zmylenia przeciwnika.

* po szafkach tak pewnie sztuk 5-7.
.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:12

mocny2_3 pisze:535 jestem pełen podziwu dla twego ojczyźnianego optymizmu, zastanawiam sie tylko co ty t kurwa jeszcze robisz? Dlaczego plastek potrafił przenieść sie w czasie na inną pustynie a ty tu nadal siedzisz i pierdolisz jak ci źle.No ja pierdole co tu sie wyprawia

^ 535. mam prośbę. zaoraj młodzieńca. bo się tutaj jakoś nerwowo miota. no chyba, że ja mam.
.
535

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:26

mocny2_3 pisze:535 jestem pełen podziwu dla twego ojczyźnianego optymizmu, zastanawiam sie tylko co ty t kurwa jeszcze robisz? Dlaczego plastek potrafił przenieść sie w czasie na inną pustynie a ty tu nadal siedzisz i pierdolisz jak ci źle.No ja pierdole co tu sie wyprawia
W którym miejscu niby pierdolę, że mi źle? Zwracam jedynie uwagę na fakt , że państwo z gówna składa się w dużej mierze z gównianych obywateli, którzy zamiast wziąć się do roboty, chętnie przyjmą darmowy obiadek. I to mnie wkurwia. I o tym piszę, bo popatrz. Nawet Maryla klepie biedę w tym jebanym kurwidołku. Co do wyjazdu. Tak. Masz rację. Siedzę tu trochę za karę. Niestety, małżonka nie pali się do wyjazdu. Pewnie teraz się będziesz śmiał i nabijał, bo przecież ty jesteś mocny husarz. Od razu uprzedzę, że mam to we chuju. No widzisz, ja jednak kocham swoją żonę i musiałem po prostu wybrać, ale czasem mi się wylewa jak widzę co się tutaj odpierdala. Mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza i jesteś w stanie z tym żyć.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:32

nie żyję twiterami, fejsami. coś mi tam gość śmiga. nie wiem czy lewus, prawus, czy zwykły zjeb. wali mnie to. zapodaje bo mesydż z jajami i trochę kontra ogólnemu pomidorowemu lotowi. a może gość ma rację? a może ma tylko celebryckie parcie na spinę? nie wiem. zostawię.


Obrazek
.
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 729
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:34

535 pisze:
mocny2_3 pisze:535 jestem pełen podziwu dla twego ojczyźnianego optymizmu, zastanawiam sie tylko co ty t kurwa jeszcze robisz? Dlaczego plastek potrafił przenieść sie w czasie na inną pustynie a ty tu nadal siedzisz i pierdolisz jak ci źle.No ja pierdole co tu sie wyprawia
W którym miejscu niby pierdolę, że mi źle?
Wszędzie. Bez przerwy pierdolisz smuty o jakimś bantustanie, gdzie się nie wejdzie, tam 535 narzeka na polskie gówno. Czytać się tego nie da. Idź się zapij.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9985
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:37

535 pisze:Może kradłfanding, albo inny bantustańczyk potrafi? Nie możemy dopuścić do wyjebania z roboty ogrodnika. Jak mnie to wkurwia. Wszystkie ścierwa jęczą i potrzebują wsparcia oraz otuchy. Dzisiaj przez pół dnia słyszałem o zasiłkach do zasiłków dla opiekunów co to im dzieci do przedszkola nie przyjmą, o pracownikach grupowo zwalnianych z pracy, o biednych przedsiębiorcach, o nieszczęśliwych kredytobiorcach, którym należy pomóc , bo kryzys i łolaboga, I tu znów inicjatywa Jędrka pozoranta...Może Marylce też trzeba dołożyć do piórka w dupie? Ja pierdolę. Gdzie my tak naprawdę żyjemy? Kim do chuja miłego są obywatele tego nieszczęsnego kraju?
Przecież u nas lubi się pojękiwać, to sport narodowy, ja się tym nie przejmuję,
marylka ma na koncie kilka milionów, ale kilkadziesiąt tysi może stracić, więc krokodyle łzy starej raszply.

Gdzieś widziałem, że aktorzy jęczą, z teatrów państwowych, dokładnie tych, na które płaci państwo, widownię zasila młodzież przytargana na siłę przez nauczycieli, bo inaczej mieliby puste sale.
Też im mało.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:38

Lord Gorloj pisze:
535 pisze:
mocny2_3 pisze:535 jestem pełen podziwu dla twego ojczyźnianego optymizmu, zastanawiam sie tylko co ty t kurwa jeszcze robisz? Dlaczego plastek potrafił przenieść sie w czasie na inną pustynie a ty tu nadal siedzisz i pierdolisz jak ci źle.No ja pierdole co tu sie wyprawia
W którym miejscu niby pierdolę, że mi źle?
Wszędzie. Bez przerwy pierdolisz smuty o jakimś bantustanie, gdzie się nie wejdzie, tam 535 narzeka na polskie gówno. Czytać się tego nie da. Idź się zapij.
Proponowałem już kurwiu żebyś łaskawie wypierdalał. Nikt nie każe ci tego czytać.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14219
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

13-03-2020, 21:39

heh, się zczaił na dwa miesiące albo i dłużej i się podpiął.

klasyka.
.
ODPOWIEDZ