Co teraz czytacie? v.2

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-06-2026, 11:31

Żwirek i Muchomorek pisze:
25-06-2026, 11:28
Obrazek

Abstrahując od treści - bardzo ciekawej jeśli kogoś te wszystkie około-industrialne klimaty typu C93, Coil, NWW ciekawią - jest to zaskakująco porządny reportaż. Doskonała lektura.
Ile za nia dales?
Find your flow
Żwirek i Muchomorek
weteran forumowych bitew
Posty: 1117
Rejestracja: 30-05-2025, 23:31

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-06-2026, 11:39

Nic, bo niestety ordynarnie podjebałem ją z netu. Ale papierowe wydanie chętnie bym na półce postawił, więc jak się gdzieś trafi w rozsądnej cenie, to pewnie sobie sprawię. Może kiedyś.
Why can't we all just walk away?

***

Baton w krainie kangurów
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6673
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-06-2026, 16:09

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ