jaki album ostatnio kupiliście v.2

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

ODPOWIEDZ
thespectator
zaczyna szaleć
Posty: 190
Rejestracja: 08-06-2015, 17:40

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

10-05-2024, 06:54

Stoigniew pisze:znajomy załatwił, ma jakieś szemrane kontakty i ma dojścia do "unoficjali" :)
bo nie oszukujmy się - to jest tzw. "unoficial", ale ładnie wydany - 20 stronicowe książeczki, full kolor, dobry papier...
mając na uwadze że oficjalne wydania są zrobione w sposób urągający wszelkim zasadom dobrego smaku i gustu, nie pozostało mi nic innego jak sięgnąć po ten wariant. gdyby legalne wydania były w cywilizowanych jewelach nie byłoby w ogóle tematu.

sprawdzaj allegro, może wkrótce wypłynie kilka sztuk :)
Dzięki!! Będę patrzył!! Co do wydania to domyślam się, że wszystko fajnie wygląda i jest profesjonalnie zrobione bo mam podobnie wydanego ostatniego Toola ;⁠-⁠)

Też mnie niemiłosiernie wkurwiają te fikuśne wydania w kartonikach Eco, to jest robienie sobie jaj z fanów. Nawet traya nie ma... A propos to tego Toola kupiłem też legalnie w MP3, tutaj mogę zrobić podobnie więc zarzut o piractwo nietrafiony. Artyści na właśnie życzenie tracą kasę wydając tak chujowe fizyczne nośniki.

Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

10-05-2024, 12:57

Japończyk jest w jewel case.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Sodomix
postuje jak opętany!
Posty: 516
Rejestracja: 12-04-2007, 14:42

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

10-05-2024, 13:35

thespectator pisze:
10-05-2024, 06:54
Stoigniew pisze:znajomy załatwił, ma jakieś szemrane kontakty i ma dojścia do "unoficjali" :)
bo nie oszukujmy się - to jest tzw. "unoficial", ale ładnie wydany - 20 stronicowe książeczki, full kolor, dobry papier...
mając na uwadze że oficjalne wydania są zrobione w sposób urągający wszelkim zasadom dobrego smaku i gustu, nie pozostało mi nic innego jak sięgnąć po ten wariant. gdyby legalne wydania były w cywilizowanych jewelach nie byłoby w ogóle tematu.

sprawdzaj allegro, może wkrótce wypłynie kilka sztuk :)
Dzięki!! Będę patrzył!! Co do wydania to domyślam się, że wszystko fajnie wygląda i jest profesjonalnie zrobione bo mam podobnie wydanego ostatniego Toola ;⁠-⁠)

Też mnie niemiłosiernie wkurwiają te fikuśne wydania w kartonikach Eco, to jest robienie sobie jaj z fanów. Nawet traya nie ma... A propos to tego Toola kupiłem też legalnie w MP3, tutaj mogę zrobić podobnie więc zarzut o piractwo nietrafiony. Artyści na właśnie życzenie tracą kasę wydając tak chujowe fizyczne nośniki.
Dokładnie, jak zespół ma w dupie przyzwoite wydanie swoich płyt to niech się nie dziwią, że później ludzie biorą piraty.
Swego czasu nabyłem sobie Lateralus Toola na picture disc..
Dawno nie słyszałem tak chujowo wytłoczonej płyty hehe. Strona B brzmi jakby placek ktoś powyginał na słońcu hehe
Totalne gówno nadające się tylko do powieszenia na ścianie :)
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

10-05-2024, 13:49

C//A pisze:
05-02-2024, 12:49
Bloodcult pisze:
05-02-2024, 00:48
Takie to święto u Bloodculta :sarcasm1:
Obrazek

A tak wygląda na tle reszty:
Obrazek
Wygląda bardzo ładnie i czywiscie gratuluję zdobyczy. Jakiego klucza używasz przy sortowniu płyt?
Skomplikowanego. To półka z norweskim Black Metalem. Po lewej digipaki, a po prawej jewel casy. Oddziela je box Ulver. Po lewej były jeszcze dwie inne płyty, ale na czas robienia zdjęcia je wyjąłem - raz że chciałem pokazać Burzum a dwa uniknąć komentarzy "Ty jebana katolska kurwo, jak śmiesz słuchać..." :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14458
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

14-05-2024, 19:34

Obrazek

nowe zajawki, okazje ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: jaki album ostatnio kupiliście v.2

20-05-2024, 17:26

Już wiem, czego dzisiaj będę słuchał. :)

Obrazek
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ