muzyka + obraz

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: muzyka + obraz

28-10-2023, 19:02



AI robi teledyski
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: muzyka + obraz

28-10-2023, 20:18

hungry_slave pisze:
20-10-2023, 19:19
Zajebiste warto szukac albumów czy wszystko jedno czy z neta z cd.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4240
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: muzyka + obraz

08-02-2024, 09:35


Dobre, dobre!
support music, not rumors
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18036
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: muzyka + obraz

19-02-2024, 13:33

BLUTGOTT - The Horror of the Forest
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: muzyka + obraz

22-02-2024, 11:15


D.V.C.
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 345
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: muzyka + obraz

24-02-2024, 22:44

Teufelnacht "Black Metal Ist Tod". Z racji kontrowersyjności wypierdolili z youtube'a, na szczęście archiwizuję takie bzdurki. Wrzuciłem na mediafire, link poniżej.
https://www.mediafire.com/file/juqffdp0 ... ].rar/file
Plucie na (nie)świętość pełną parą, ale przyznam, że mnie dość mocno rozbawiło.
Płotek
rozkręca się
Posty: 71
Rejestracja: 24-02-2018, 19:08

Re: muzyka + obraz

24-02-2024, 22:51

sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 345
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: muzyka + obraz

12-03-2024, 20:55

Przenieśmy się do Francji. To są wyjebiste klipy:


Merrimack niestety ocenzurowali.
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: muzyka + obraz

08-04-2024, 10:59


Jakie to jest słabe!!!!!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18036
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: muzyka + obraz

08-04-2024, 12:55

Ooo... słyszałem o tym projekcie ale jeszcze nie słuchałem.
Generalnie dupy nie urywa. Są momenty. Ale.... nie ma pierdolnięcia w czaszkę.
Niemniej ciekawe jak się rozwinie.
Potencjał gdzieś tam jest.
Tak na pierwszy rzut ucha, pierwszy utwór zasłyszany... to brakuje.... takiego "czuja" w tej muzyce. Nie czuć, że to wyłazi z duszy. To tylko ładne retro.
No ale to pierwszy utwór. Początki. Pomysł na całość (muzyka, oprawa) ciekawy. Fajnie, że tak analogowo.
Jest potencjał. Na razie słabo.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: muzyka + obraz

03-07-2024, 18:22

Ostattnio bardzo mocno zgapialiśmy z. Który uważamy praktycznie za absolut, Co chyba widać. Ale tak na serio to jest klip absolutny.


Muzyka też.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: muzyka + obraz

19-08-2024, 16:42



Prawdziwy majstersztyk.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: muzyka + obraz

19-08-2024, 16:47

est pisze:
19-08-2024, 16:42


Prawdziwy majstersztyk.
Zapowiadało się interesująco, ale dramatyzm klipu od 2:00 mnie przerósł.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18036
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: muzyka + obraz

20-08-2024, 23:37

Molekh - Vocare Pulvere
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: muzyka + obraz

20-08-2024, 23:40

up. muszę sprawdzić cały album . Dzięki.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18036
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: muzyka + obraz

15-09-2024, 11:14


Königreichssaal - Anatema
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: muzyka + obraz

15-09-2024, 16:54

Lukass pisze:
19-08-2024, 16:47
est pisze:
19-08-2024, 16:42


Prawdziwy majstersztyk.
Zapowiadało się interesująco, ale dramatyzm klipu od 2:00 mnie przerósł.

Mnie przerosło tutaj wszystko. Prawdziwe zło.



Tutaj podobny klip. Zastanawiam się, czy nie jest mimo wszystko lepszy, warstwa tekstowa to podobne zło. Choreografia i wykonanie jednak lepsze.
Stary Metal

Re: muzyka + obraz

05-10-2024, 12:31

No musiem siem podzielić

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: muzyka + obraz

05-10-2024, 13:05

Nieźle pojebane. W sumie mi się podoba:)

A to znasz?

Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Stary Metal

Re: muzyka + obraz

05-10-2024, 13:31

Znam.
Dosyć często jestem daleko za granicami internetu.

Chyba kiedyś dawno temu na starym już nieistniejącym forum Progresji ktoś to wrzucił.
ODPOWIEDZ