Co to za jebany cyrk?! Jakieś hipsterskie pizdy na tym gnijącym forum rozwlekają te swoje chujowe bezwartościowe
pierdolenia o black metalu.
BM to nie jest to wasze pierdolenie o BM, to czysta, nienawiść do tego całego jebanego świata, do tego forum pełnego fałszywych mend, do waszych żałosnych, pustych mord i do wszystkiego, co reprezentujecie.
Polski BM
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4332
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Polski BM
zaraz sie zesrasz,po co ci to w ten gorąc?
- DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3290
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
Re: Polski BM
W sumie w gorąc jak się ktoś zesra to bardziej śmierdzi. Nie zesrałem się nigdy w gacie odkąd mam wspomnienia i świadomość, ale tak sobie to wyobrażam.
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Polski BM
jest taki ładny temat o wypróżnianiu...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 896
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Polski BM
Był też chyba temat o istocie BM.


