Polski BM

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1356
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Polski BM

25-06-2026, 22:59

Co to za jebany cyrk?! Jakieś hipsterskie pizdy na tym gnijącym forum rozwlekają te swoje chujowe bezwartościowe
pierdolenia o black metalu.

BM to nie jest to wasze pierdolenie o BM, to czysta, nienawiść do tego całego jebanego świata, do tego forum pełnego fałszywych mend, do waszych żałosnych, pustych mord i do wszystkiego, co reprezentujecie.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4332
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Polski BM

26-06-2026, 12:43

zaraz sie zesrasz,po co ci to w ten gorąc?
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3290
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Polski BM

26-06-2026, 13:09

W sumie w gorąc jak się ktoś zesra to bardziej śmierdzi. Nie zesrałem się nigdy w gacie odkąd mam wspomnienia i świadomość, ale tak sobie to wyobrażam.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Polski BM

26-06-2026, 13:53

jest taki ładny temat o wypróżnianiu...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
C//A
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: Polski BM

26-06-2026, 14:12

Był też chyba temat o istocie BM.
ODPOWIEDZ