Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1689
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 17:41

Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 17:16
Zazwyczaj to robię przy mniej znanych grupach, teraz zapomniałem. Kajam się. To przez upał.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
Tutaj ludzie nadal używają Netscape do przeglądania forum więc wiesz jak jest. W dodatku oczy nie te co kiedyś i cieżko te loga odczytać.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17887
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 17:51

lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11516
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 17:56

S.V.E.S.T. - unleashed the black-metal equivalent of a chaotic psychedelic freak-out on.
Na UPAł dla horyh dusz.
S.V.E.S.T. - Urfaust 2003
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1457
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 18:34

Exhumation / Funeral Chant, gdyby ktoś miał problem z odczytaniem bardzo skomplikowanych logosów xD
Indonezja vs Oakland, California. Obie kapele znane miłośnikom podziemia potwierdzają swoje umiejętności na niwie DM.Obrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 18:37

masterful pisze:
28-06-2026, 17:41
Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 17:16
Zazwyczaj to robię przy mniej znanych grupach, teraz zapomniałem. Kajam się. To przez upał.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
Tutaj ludzie nadal używają Netscape do przeglądania forum więc wiesz jak jest. W dodatku oczy nie te co kiedyś i cieżko te loga odczytać.
:no:

forum nie działa na Netscape :cry:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11516
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 18:38

Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 18:34
Exhumation / Funeral Chant, gdyby ktoś miał problem z odczytaniem bardzo skomplikowanych logosów xD
Indonezja vs Oakland, California. Obie kapele znane miłośnikom podziemia potwierdzają swoje umiejętności na niwie DM.Obrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
oczy umio, zara raźniej w litery. Cztery. xd
Awatar użytkownika
sho
zaczyna szaleć
Posty: 123
Rejestracja: 31-07-2009, 14:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 18:53

SODOMOUSE pisze:
28-06-2026, 16:53
Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 16:50
sho pisze:
co to za dwie ost płyty?
Debiut Oromet na winylu oraz Desiccation

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
zdaję się Marcinu, że lud forMALINOWY/forumowy, prosił Cię, by pod okładkami zamieSZCZANYmi wpisywać, chociaż nazwy kapel. Nie każdu gupek, umieje, wyszukać obraz po googlu obrazie. Zarazie.
próbowałechżech, no ale nawet gogle Google`a poległy
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2553
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 19:47

Decoherence
Obrazek
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4341
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 19:52



Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2716
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 21:43

Obrazek
ODPOWIEDZ