Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17859
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Tampere SS
Nie wiem kogo większa zasługa, ziomka z podstawówki (Pawła xD), Grzestera z Garażu, czy Ryłkołaka. W każdym bądź razie fiński hc lat 80' w sercu mym.
Mellakka
Ostatnio zmieniony 25-06-2026, 21:34 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12578
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Kolejny dzień, kolejny trening. Leg day, więc musi być w muzyce jakiś czołg.
Find your flow
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1450
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Brawo kolego Harlequin 
Ja tymczasem słucham, jak Bartosz Bielenia drze japę i bardzo mi się wkręca ten albume
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
Ja tymczasem słucham, jak Bartosz Bielenia drze japę i bardzo mi się wkręca ten albume

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1450
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
I pod mecz okładkowy constellation & deathcrush kolor vibe
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
- Bolt
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1750
- Rejestracja: 25-12-2010, 18:32
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12578
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1450
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Solidny strzał, chyba minimalnie lepsza niż poprzednia
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17859
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Odszukać listopad.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Bolt
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1750
- Rejestracja: 25-12-2010, 18:32
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

Celowo jakość okładki odpowiadająca brzmieniu
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
- DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3290
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

Jest w tym znacznie więcej niż myślałem, mea culpa. W bardziej klimatycznych fragmentach kojarzą się mi się z fińskim DEMIGOD.
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
-
Sodomix
- postuje jak opętany!
- Posty: 560
- Rejestracja: 12-04-2007, 14:42
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Lata nie było słuchane:
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4335
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
^^jestem niemal pewien ze bylo gadane o tym po premierze, zapomniałeś w natłoku płyt roku;)


-
HCDamage
- w mackach Zła
- Posty: 733
- Rejestracja: 16-06-2023, 12:58
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 463
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Świeży towar w eleganckiej jakości.
- Harlequin
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9494
- Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
- Lokalizacja: Koko City
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Tymczasem thrashwanko online:
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12578
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- Harlequin
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9494
- Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
- Lokalizacja: Koko City
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17859
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Ale się młoda wybawi.
- Viagra Boys
- IDLES
- KNEECAP
^^Kozacki wykon na aktualnym gigu^^^ kawałka "Never Fight"
a na dokładkę:
--Cure & Nick & Ethel.
- Niech młodość radosna trwa, sialala.-
- Viagra Boys
- IDLES
- KNEECAP
^^Kozacki wykon na aktualnym gigu^^^ kawałka "Never Fight"
a na dokładkę:
--Cure & Nick & Ethel.
- Niech młodość radosna trwa, sialala.-
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1450
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
.
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....







