MadLove - White With Foam

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

MadLove - White With Foam

26-06-2011, 12:37

Kolejna po Ex-Girl ciekawa odkryta przeze mnie rzecz z Ipecac. Kapela założona przez Trevora Dunna, muzyka, który igrał kiedyś w Mr. Bungle. Płytka zawiera specyficzny alternatywny rock, fajne gitarowe dysonanse, nawet nieco voivodowskie, do tego dodać nieco senny głos wokalistki Sunny Kim, notabene też Japonki, jak w Ex-Girl.



Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: MadLove - White With Foam

27-06-2011, 20:02

sample fajne, poszukam w wypożyczalni - drugi numer mi się z Aghora kojarzy, na szczęście tu się da wokal znieść w przeciwieństwie do w/w

a propos ipecacowych klimatów - słyszałeś Goon Moon? Dwójkę wydali w Ipecac, jedynkę chyba własnym sumptem
jedynka bardzo kwasowa:
dwójka bardziej rockowa, mega hiciarska:
szczególnie dwójeczka warta grzechu
kiedyś się tego trochę poniewierało na różnych wyprzedażach (i dlatego dwójkę kupiłem, miała fajną okładkę i kosztowała 14,99 ;) ), jak teraz to nie wiem
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: MadLove - White With Foam

27-06-2011, 20:35

Nie słyszałem, dzięki za liny, posłucham w nocy, bo jako posiadacz mobilnego netu w dzień się borykam z limitami.
Jak coś, na jebaju poszperam.
Awatar użytkownika
Wódz 10
rasowy masterfulowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 15-12-2006, 20:44

Re: MadLove - White With Foam

28-06-2011, 11:44

Chyba w zeszłym roku miałem styczność z tym albumem, ale jakoś mnie odrzuciło to granie. Nijakie mi się wydało, bez klimatu. Może jak gdzieś trafię na CD tanio to dam mu jeszcze szansę. Gościa lubię i cenię. Szczególnie za to:

I dream of colour music,
And the intricacies of the machines that make it possible
ODPOWIEDZ