SOUTHERN ROCK

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5327
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

SOUTHERN ROCK

24-08-2024, 23:00

Są tu tematy pokrewne, ale Sierżant nie zauważył takiego to the point, jak mawiają starożytni cowboye...
No właśnie, co Wy NATO? Czy noszenie koszulki Lynyrd Skynyrd na Dożynkach powiatowych to będzie klasyczny obciach czy prawilna Wiocha z Dużej Literatki? Czy picie taniej whiskey i zagryzanie beef jerky to jest obraza uczuć religijnych bogobojnych mieszkańców niesławnego The Bible Belt? Czy The Allman Brothers Band to pierwszy progrock w historii muzyki rokowej? Aha, czy The Black Foot mają rzeczywiście problemy z higieną kończyn dolnych? A Outlaws zapierdolili cottage cheese z Wallmarta w Tampie, żeby sobie zasłużyć na taki przydomowy przydomek?
Bring it , Boys! And Mam's :jezyk:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13531
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOUTHERN ROCK

24-08-2024, 23:02

Tom Petty się zalicza ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5327
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: SOUTHERN ROCK

24-08-2024, 23:04

Żułek pisze:
24-08-2024, 23:02
Tom Petty się zalicza ?
Hell Yeah!
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13531
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOUTHERN ROCK

24-08-2024, 23:15

no to lubie dziada :D i było mi bardzo smutno gdy zdechł :cry:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Maruder
postuje jak opętany!
Posty: 634
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: SOUTHERN ROCK

25-08-2024, 11:42

Wspomne tutaj, o badz co badz znanym pewnie i na masterfulu I kultowym zespole, aczkolwiek nie ze zlotego okresu pionierskiego z poludnia USA czyli The Black Crowes ktorych bardzo sobie cenie od zarania dziejow. Jest to taki nowoczesniejszy southern rock z czesto wypolerowanym brzmieniem lat 90-tych; wplataja elementy hard rocks, funky, grungeu; ma to kopa, melodie i brzmi doskonale.

Polecam plyty Shake You Money Maker (1989)i By Your Side (1998) w szczegolnosci - kopalnie hitow.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5327
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: SOUTHERN ROCK

25-08-2024, 14:53

Wrony jak najbardziej, właśnie lecą single z CD, a ja mam na sobie ich koszulkę :😄 Zresztą są z Atlanty. Nie jest to co prawda czysta klasyka SR, bo sporo tam wpływów Stonesów czy innego Humble Pie, ale można chłopaków zaliczyć do grona. Ostatnia ich plyta to rewelacja, po kilkunastoletniej przerwie nagrali coś, co spokojnie mogłoby wyjść po pamiętnej jedynce. Gorąco, jak to na południu, polecam! Kopalnia odkrywkowa hitów 8)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ