Moderacja na forum

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Czy chciałbyś, żeby forum było w jakikolwiek sposób moderowane

Marzy mi się ustrój totalitarny i cenzura na forum
18
18%
Chciałbym, żeby forum było moderowane według jasno ustalonych zasad
47
46%
Idealnie by było, gdyby każdy mógł bez ograniczeń sposób pisać na każdy temat, bez żadnej moderacji
37
36%
 
Liczba głosów: 102
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 08:59

nicram pisze:
byrgh pisze:I kolejny złotousty co wie, co najlepsze będzie dla całej reszty :) Jednak jak na razie zauważyłem, że po awansie z pośmiewiska i bezguścia, fanatyka 7-ligowego death metalu z Jęczydołów Dolnych i cherlawego pizdusia z denkami od butelek po mleku to ciebie traktuje się tutaj jak skończonego idiotę, na co dowodów w tym roku było już nadto i dostarczasz ich z wyprzedzeniem wystarczająco dużo, by nikt ci tego tytułu nie odebrał. Z kolei palmę pierwszeństwa w pieniactwie dzierży Ascetic, więc przykro mi, tu dałeś dupy.

Ażeby sprawiedliwości stało się zadość, przeleć po postach swojego kochanka z ostatnich miesięcy i jak dojdziesz do wniosku, że to ja jestem tym zaczepnym... nie, to nic nie zmieni, dalej będziesz takim samym idiotą, bo i tak nie dojdziesz do żadnego wniosku. Zalać wapnem, szkoda na was życia :)
O qrwa, ale mi dojebałeś. Chyba się nie pozbieram. Życiowy przegrywie. Prawie wkręciłeś się w dupę Plastka tańcząc jak ci zagra. I ciągle tylko powielasz to co piszę. O idiotach, dołach i wapnie także. Człowiek-kalka. Bez własnego zdania w kwestach muzyki i życia, Pyrdziu. Już któryś z kolegów pięknie cię podsumował, a ty dalej brniesz w gówno, chodź już tkwisz w nim po sam czubek głowy. Śmieszny, mały kutasina. :-)
I mówi to koleś, który do usrania powtarza anegdotkę o Plastku :D Zaczęło się od trockiego, było o Plastku, ale chyba najwyższy czas na coś nowego. Spróbuj mnie zaskoczyć, bo jakoś nie klei się twoja wersja o zgapianiu z innych i jednoczesnym "byciu elitarnym" :D
Lord Gorloj pisze:Trzymam twoje sekrety jak asy w rękawie. Nigdy nie wiesz, czy pewnego dnia nie zobaczysz w lodówce swojego zdjęcia z narysowanym chujem na czole.
Nie no, są tacy, co się chętnie dowiedzą. Dawaj. Plastka też straszono, ale jakoś żyje. Mam tylko nadzieję, że w ramach rewanżu podasz swoje dane osobowe, żeby nie być tą "pizdą w świecie", którą mianujecie mnie, bo na razie wszystko kręci się wokół ogólników, szczeniackich pyskówek i historyjek dla ułomnych ;)
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:06

byrgh pisze:
nicram pisze:
byrgh pisze:I kolejny złotousty co wie, co najlepsze będzie dla całej reszty :) Jednak jak na razie zauważyłem, że po awansie z pośmiewiska i bezguścia, fanatyka 7-ligowego death metalu z Jęczydołów Dolnych i cherlawego pizdusia z denkami od butelek po mleku to ciebie traktuje się tutaj jak skończonego idiotę, na co dowodów w tym roku było już nadto i dostarczasz ich z wyprzedzeniem wystarczająco dużo, by nikt ci tego tytułu nie odebrał. Z kolei palmę pierwszeństwa w pieniactwie dzierży Ascetic, więc przykro mi, tu dałeś dupy.

Ażeby sprawiedliwości stało się zadość, przeleć po postach swojego kochanka z ostatnich miesięcy i jak dojdziesz do wniosku, że to ja jestem tym zaczepnym... nie, to nic nie zmieni, dalej będziesz takim samym idiotą, bo i tak nie dojdziesz do żadnego wniosku. Zalać wapnem, szkoda na was życia :)
O qrwa, ale mi dojebałeś. Chyba się nie pozbieram. Życiowy przegrywie. Prawie wkręciłeś się w dupę Plastka tańcząc jak ci zagra. I ciągle tylko powielasz to co piszę. O idiotach, dołach i wapnie także. Człowiek-kalka. Bez własnego zdania w kwestach muzyki i życia, Pyrdziu. Już któryś z kolegów pięknie cię podsumował, a ty dalej brniesz w gówno, chodź już tkwisz w nim po sam czubek głowy. Śmieszny, mały kutasina. :-)
I mówi to koleś, który do usrania powtarza anegdotkę o Plastku :D Zaczęło się od trockiego, było o Plastku, ale chyba najwyższy czas na coś nowego. Spróbuj mnie zaskoczyć, bo jakoś nie klei się twoja wersja o zgapianiu z innych i jednoczesnym "byciu elitarnym" :D
O tak, weź leki. Powtórzyłem to właśnie drugi raz, strasznie to usrane, ale jadę właśnie z dzieckiem do Zoo. Poszukam jakiś inspiracji wśród zwierząt, maleńka glistko.:-)
all the monsters will break your heart
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:06

Jakichś* - tłumoku. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 729
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:08

byrgh pisze:
Lord Gorloj pisze:Trzymam twoje sekrety jak asy w rękawie. Nigdy nie wiesz, czy pewnego dnia nie zobaczysz w lodówce swojego zdjęcia z narysowanym chujem na czole.
Nie no, są tacy, co się chętnie dowiedzą. Dawaj. Plastka też straszono, ale jakoś żyje. Mam tylko nadzieję, że w ramach rewanżu podasz swoje dane osobowe, żeby nie być tą "pizdą w świecie", którą mianujecie mnie, bo na razie wszystko kręci się wokół ogólników, szczeniackich pyskówek i historyjek dla ułomnych ;)
Serio uważasz, że ja cię tym postem straszę? :D Boisz się anonimowej astralnej pizdy z internetu,która pisze dla ciebie DRAMATY o dziewiątej rano w niedzielę? Aż tak bardzo się przejmujesz tym co o tobie myślą przegrywy z internetowego forum?
na razie wszystko kręci się wokół ogólników
Oj nie prowokuj, bo wyjmę asa z... rękawa! a wtedy strach będzie z domu wyjść, bo pani z warzywniaka pęknie ze śmiechu na sam odgłos tabletek sypanych przez mamełe na talerzyk.
, szczeniackich pyskówek
Tak! Zaczynasz kumać o co chodzi.
i historyjek dla ułomnych ;)
Napisz lepszą! Tylko pamiętaj o jakichś polskich znakach, przynajmniej w pięćdziesięciu procentach treści, o przecinkach i wielkich literach. Średników możesz nie używać.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:17

Lord Gorloj pisze:Boisz się anonimowej astralnej pizdy z internetu,która pisze dla ciebie DRAMATY o dziewiątej rano w niedzielę?
Zaczynasz kumać o co chodzi. Anonimowość i fakt, że pisze to jakaś pizda z internetu. Jest w tym coś przerażającego. Informacja jest bardzo niebezpieczną bronią w rękach syna ruskiego sapera. A plotka jeszcze gorsza.
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 729
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:23

Co ty bredzisz? Byrdzisz, pardon.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 214
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:24

W sumie jedyne co mnie wkurwia, to sytuacja gdy wchodzę w jakiś temat muzyczny, a tam dwóch przygłupów nawala się między sobą od kilku stron, co nie byłoby jeszcze takie najgorsze, gdyby poziom tych nawalanek nie był rodem z osiedlowej ławki. Załóżcie sobie jakiś temat o mordobiciu i tam przenoście te wszystkie wysrywy, bo syf się robi niesamowity. A multikonta i projekty gites.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10435
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:33

Panie bullet, tematy pyskówkowe przecież są, choć nikt z nich nie korzysta. Nie jestem zwolennikiem opcji twardego resetu i bezwzględnego banowania, ale przejrzawszy dzisiaj kilka wątków poczułem w głębi duszy dziwny niepokój.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:34

Lord Gorloj pisze:Co ty bredzisz? Byrdzisz, pardon.
No właśnie, skoro zatem nie stać cię na konsekwentność, nie wpierdalaj się w cudze konflikty i szukaj lepszych sprzymierzeńców niż kolo, który wsypał cię na pierwszej prostej. A jeśli ruchacie się poza forum, to nie wpychajcie się ze swoją prywatą tutaj, bo raczej nikogo ona nie obchodzi :) Dysponujesz jakimiś danymi na mój temat i obaj macie na to parcie - opublikuj i się odpierdol, bo twój chłopak będzie tym teraz straszył na okrągło :)

I w tym momencie koniec, bo jak kolega słusznie zainterweniował, to nie jest miejsce na takie głupie pierdolenie. A wy jak chcecie bawcie się dalej. Ja się znudziłem.
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 214
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:40

Sybir pisze:Panie bullet, tematy pyskówkowe przecież są, choć nikt z nich nie korzysta. Nie jestem zwolennikiem opcji twardego resetu i bezwzględnego banowania, ale przejrzawszy dzisiaj kilka wątków poczułem w głębi duszy dziwny niepokój.
Toteż nie piszę o banowaniu, tylko o przenoszeniu pyskówek, chociaż z tematów muzycznych. Wchodzę w temat o płycie/kapeli z zamiarem pozyskania jakichś ciekawych informacji, a tam połowa postów na temat tego jak wygląda czyjaś stara, ile kto rzekomo wychlał do południa i kto komu chce w mordę dać. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że ludzkie potrzeby są różne i może ktoś czuje się w tym jak ryba w wodzie, ale sens wątku gdzieś wtedy ucieka.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:43

Całe to mentalne szambo wybiło akurat w temacie o moderacji, jak na zawołanie. Jeżeli kolega Ultrawąs ma jeszcze wątpliwości, która opcja sondy jest słuszna to przepychanka powyżej powinna je rozwiać.
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:47

Ej no, ale bez takiego obrażania, ok.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10435
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 09:56

Kol. bullet, wolnego czasu nie wystarczyłoby mi, żeby ten cały gnój przerzucić z obory na kupę, czyli wątek do tego wydzielony. Do kasowania też mam podejście podobne do prezentowanego przez starszych użytkowników (vide 535 czy Triceratops). Uważam jednak, że selektywne bany mogą czasem pomóc - nie dożywotnie, ale tymczasowe, i to tylko w pewnych, określonych sytuacjach stosowane. Takie będzie forume, jakie jego użytkowników chowanie :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:01

byrgh pisze:Ej no, ale bez takiego obrażania, ok.
Pisałem o wszystkich uczestnikach tej przepychanki a Ty wziąłeś się za wyłączny target.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:05

Sybir pisze:Kol. bullet, wolnego czasu nie wystarczyłoby mi, żeby ten cały gnój przerzucić z obory na kupę, czyli wątek do tego wydzielony. Do kasowania też mam podejście podobne do prezentowanego przez starszych użytkowników (vide 535 czy Triceratops). Uważam jednak, że selektywne bany mogą czasem pomóc - nie dożywotnie, ale tymczasowe, i to tylko w pewnych, określonych sytuacjach stosowane. Takie będzie forume, jakie jego użytkowników chowanie :D
No wlasnie, co z Luckiem? Chyba nie dostal selektywnego banana?

W temacie widze piekna pyskowke, i jako pewna przypowiesc opowiem tutaj taka historie, ze jeden gosc uderzal do drugiego z zapytaniem, "jak mozesz funkcjonowac w ramach jednego forum z tym zjebem i nie znienawidzic sie". Pytany opdpowiedzial, ze to przeciez kurwa tylko forum i jak mozna kogos nienawidziec tylko z powodu takiego, ze ktos wyrazil zgola odmienna opinie. Niestety taka postawa to tutaj rzadkosc. Co do pytanego usera i zjeba z historii to mozna latwo zgadnac kto to.
woodpecker from space
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:09

Sybir pisze:Kol. bullet, wolnego czasu nie wystarczyłoby mi, żeby ten cały gnój przerzucić z obory na kupę, czyli wątek do tego wydzielony. Do kasowania też mam podejście podobne do prezentowanego przez starszych użytkowników (vide 535 czy Triceratops). Uważam jednak, że selektywne bany mogą czasem pomóc - nie dożywotnie, ale tymczasowe, i to tylko w pewnych, określonych sytuacjach stosowane. Takie będzie forume, jakie jego użytkowników chowanie :D
Ja tam chętnie wyrwę i dożywocie. Zresztą kiedyś, jak jeszcze nieco "poważniej" do tego podchodziłem, już prosiłem o usunięcie konta, to studzono mój zapał. No i po co :) Podzieliłbym los Marii czy kilku innych i każdy byłby zadowolony. Obecnie to błędne koło, bo niestety mi ból dupy paru gagatków sprawia radochę, a oni, jako ci rzekomo dojrzalsi, nie wiedzą, kiedy powiedzieć dość i odpuścić albo po prostu zamknąć gębę i ignorować się wzajemnie. Dążę do tego, że tylko trzymanie wszystkich jednakowo za pysk może tutaj coś zmienić - wszystko inne ma takie znaczenie, jak postanowienia noworoczne ;]
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10435
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:16

@Triceratops: Ostatni ban dostał pod choinkę łońskiego roku. Wg logu był dzisiaj na forume o godzinie 01:01. Nie dziękuj.
@byrgh: Nie jestem zwolennikiem twardego kursu, tylko poruszania się w pewnych określonych ramach samokontroli, żeby nie tracić czasu i talentów na jakieś płonne roz(g)rywki.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:16

hcpig pisze:Całe to mentalne szambo wybiło akurat w temacie o moderacji, jak na zawołanie. Jeżeli kolega Ultrawąs ma jeszcze wątpliwości, która opcja sondy jest słuszna to przepychanka powyżej powinna je rozwiać.
Wątpliwości? Mam swoje zdanie na ten temat i to co czytam raczej mnie w nim utwierdza, ale nie o to chodziło w tym temacie. Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:19

ultravox pisze:Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Hmmm a może to przeszkadza tylko nielicznym a większość forumowiczów lubi czytać takie rzeczy? Coś jak target Super Expressu albo Faktu.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 729
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:23

Dobra, żarty żartami, a tymczasem w temacie pojawił się tak zwany głos rozsądku:
bullet pisze:Toteż nie piszę o banowaniu, tylko o przenoszeniu pyskówek, chociaż z tematów muzycznych. Wchodzę w temat o płycie/kapeli z zamiarem pozyskania jakichś ciekawych informacji, a tam połowa postów na temat tego jak wygląda czyjaś stara, ile kto rzekomo wychlał do południa i kto komu chce w mordę dać. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że ludzkie potrzeby są różne i może ktoś czuje się w tym jak ryba w wodzie, ale sens wątku gdzieś wtedy ucieka.
I tym moderacja to by faktycznie mogła się zająć. Zróbcie tak: w działach niemuzycznych niech sobie panuje wolna amerykanka, jak zawsze, a w muzycznych, jeśli pojawia się nadmierny gnój, to niech go moderacja wywala. Bo to faktycznie nie ma sensu. Tutaj sobie możemy poheheszkować bo cały ten temat to jeden wielki LOL, ale jak się wchodzi do tematu o jakimś zespole, a tam jedyne co jest to wolff przepychający się z 535 o to, który przegada drugiego w walce o najczęsciej powtarzany bluzg (ty zachlany robolu- ty biedny cebularzu co truskawki rwie na emigracji!), to to wymaga uspokojenia delikwentów.
Ale jak moderacja pisze tak:
ultravox pisze:Ta, na bank znajdzie się jakiś jeleń, który będzie poprawiał literówki w tych przebłyskach geniuszu. Dream on.
No to sorry.
Albo ustalacie określone zasady moderacji i się ich trzymacie.
Albo dajcie sobie siana w ogóle.
byrgh pisze:
Lord Gorloj pisze:Co ty bredzisz? Byrdzisz, pardon.
No właśnie, skoro zatem nie stać cię na konsekwentność, nie wpierdalaj się w cudze konflikty i szukaj lepszych sprzymierzeńców niż kolo, który wsypał cię na pierwszej prostej.
Nie jestem pewien co tu projektujesz, niemniej jednak podwórkowe zasady są takie, że jeśli Jaś jebnął Kasi z dyni to Kasia powinna jebnąć z dyni Jasiowi. A ty byś chciał, żeby Jaś, znaczy ja, po jebnięciu Kasi, czyli tobie, jebnął baranka o ścianę. Byłoby to uzasadnione, gdybyś nie był zapłakaną Kasią leżącą na ziemi. Bo taki przyglądający nam się Radek czy inny Mati ma prawo uznać, że jak Jaś bije Kasię, to jest debilem
Ale widzę, że teraz wszedłeś w fazę bycia poważnym userem który dystansuje się od hehe szczeniactwa.
jak już ci przejdzie to możesz się zrewanżować i mnie demaskować. Mi szukanie informacji o tobie dostarcza znakomitej rozrywki, czuję się jak Herlock Szolmes, ale niektóre rzeczy które zostawiałeś w Internecie to jest już taka żenada, że wstyd mi to czytać i tu przeklejać. Znaj mą łaskę, bo mogłem zabić.
hcpig pisze:Pisałem o wszystkich uczestnikach tej przepychanki a Ty wziąłeś się za wyłączny target.
Damian jest solipsystą. Jest jak Bono z tego dowcipu o tym ilu członków U2 trzeba, żeby wymienić żarówkę. Byrgh trzyma się za kuśkę, a całe forum kręci się wokół niego. Jeśli cokolwiek napiszesz, to na pewno dotyczy Damiana i na 90% go obraża.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
ODPOWIEDZ