Metanoia instrumentalny black metal (POL)

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
69daren
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 10-03-2017, 21:15

Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 11:23

Zapraszam do posłuchania mojego projektu,poniżej link.
https://blackmetanoia.bandcamp.com/releases" onclick="window.open(this.href);return false;
[youtube][/youtube]
Karkasonne

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 15:14

Po pierwsze, gratuluję nagrania własnego, jakościowego materiału.

Masz świetne, mocne brzmienie gitary i wyczucie całości kompozycji i bardzo dobrze dobrałeś obraz. Widać, że traktujesz muzykę całościowo, a to się chwali. Prawdę mówiąc, black metalu nie ma tu prawie wcale, bo brzmi to 100% jak klimaty Agalloch i jakbyś to otagował jako post-metal, nikt by się nie skapnął. Dobrałeś więc więcej niż dobre brzmienie, ale w kawałku nie dzieje się dużo, można by go swobodnie urozmaicić (a akustyk gdzieś choćby daleko w tle pasowałby tu doskonale). Brak wokali prowadzi prawie zawsze do monotonii, a myślę - osądzając po atmosferze - że potrafiłbyś napisać sensowny tekst, który pogłębiłby rozumienie utworu.

Z jakiego filmu pochodzi fragment?
Będąc w Pradze, odwiedź koniecznie Muzeum Speculum Alchemiae.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 18:09

Byłbym skłonny zgodzić się z przedmówcą prawie we wszystkim oprócz
Karkasonne pisze:Brak wokali prowadzi prawie zawsze do monotonii, a myślę - osądzając po atmosferze - że potrafiłbyś napisać sensowny tekst, który pogłębiłby rozumienie utworu.
mam bowiem instrumentalnego black metalu niedobór i naprawdę miło jest mi posłuchać czegoś, gdzie ludzkiego głosu nie ma wcale.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3956
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 18:12

interesujący materiał
moim subiektywnym zdaniem trochę wokali by go wzbogaciło. mnie ich troszkę brakuje.
Karkasonne

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 19:04

WaszJudasz pisze: mam bowiem instrumentalnego black metalu niedobór i naprawdę miło jest mi posłuchać czegoś, gdzie ludzkiego głosu nie ma wcale.
Pytanie: czy uważasz, że to black metal?
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

13-03-2017, 20:04

Nasuwa mi się odpowiedź: niekoniecznie.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
69daren
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 10-03-2017, 21:15

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

15-03-2017, 10:38

cieszę się że tak pozytywnie przyjęliście ten materiał, co do black metalu to może i faktycznie jest go tam niewiele, projekt miał być black a wyszło tak jak wyszło ale to może i dobrze, do utworu wykorzystałem film Faust z 1926r.
Karkasonne

Re: Metanoia instrumentalny black metal (POL)

15-03-2017, 10:42

Mam kumpla o podobnej bolączce: chciałby grać rocka, ale jakiego riffa by nie ułożył, to wychodzi thrash metal.
ODPOWIEDZ