Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

27-10-2015, 06:26

Panowie, podbijam temat.

Poszukiwany odtwarzacz muzyki (na filmach/grafice mi nie zależy) w granicach 150-200zł. Wystarczy mi, żeby był jakiś predefiniowany equalizer, obsługiwane podstawowe formaty audio, wyświetlanie folderów, wykonawcy i tytułu, czyli tak naprawdę wymagania z poprzedniej epoki. Do tego: solidny, niepsujący się po dwóch miesiącach (np. niemający problemu ze stykiem w wejściu na słuchawki). Jestem zielony w temacie, proszę o pomoc. Linki do sklepów mile widziane.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

27-10-2015, 07:58

zdecydowanie sansa clip
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

27-10-2015, 18:46

Ok, rozwiń temat, proszę.
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

27-10-2015, 20:15

NihilSubSole pisze:Ok, rozwiń temat, proszę.
W zasadzie to innych chyba po prostu juz nie ma.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9695
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

27-10-2015, 21:57

0ms pisze:
NihilSubSole pisze:Ok, rozwiń temat, proszę.
W zasadzie to innych chyba po prostu juz nie ma.
nie ma co rozwijac - ten segment prawie wymarl. widze jeszcze jakis SONY NWZ-B183FB. moze to wreszcie jakas alternatywa? bo wyglada bardzo dobrze, wykonczenie aluminiowe, subtelny wyswietlacz, wpinany bezposrednio do usb... ciekawe jak gra

Obrazek
Guilty of being right
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

28-10-2015, 20:25

We wsi mówią, że te Sansa Clipy mają duży problem z niemożnością blokowania przycisków. Also: być może głupie pytanie, ale rozumiem, że dzisiaj standardem jest wbudowana bateria i możliwość podładowania takiego urządzenia, a nie wymiana baterii, right?
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

28-10-2015, 20:27

hm, ja juz dawno clipa nie uzywalem bo przesiadlem sie na streaming, ale nie pamietam, zeby byl jakikolwiek problem z blokada przyciskow. ogolnie to byl bardzo fajny maly odtwarzacz, tylko trzeba uwazac na wilgoc (bieganie, deszcz etc.), mi sie w ten sposob zepsul przycisk cofania i troche ciezko bylo korzystac pod koniec ;)
this is a land of wolves now
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 247
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: Odtwarzacze Mp3 - jakie radzicie?

01-11-2015, 20:43

Opinia o SanDisk Clip Sport 4/8 GB pisze:Pojemność mega wielka (z kartą microsd). Najlepszy odtwarzacz muzyki z taką pojemnością do 1000 zł (jak ktoś chce do muzyki i nie jest audiofilem). Uwaga przy pierwszym starcie wybrać resztę świata !!!. Jak wybierzecie Europę to będzie bardzo cichy ( przepisy UE odnośnie dopuszczalnego hałasu). O samym odtwarzaczu porównując go do clip+ : sport jest głośniejszy (przy wyborze reszta świat w obu), trochę większy, z pojemniejszą baterią, kolorowym wyświetlaczem, stoperem i minutnikiem, rds w radiu (na niektórych stacjach), dołączone słuchawki dają rade (nie trzeba od razu dokupywać innych). Brakuje mu w porównaniu do clip + : mikrofonu (ja nie potrzebuję tego w odtwarzaczu), funkcji "odtwarzaj wszystko" jak przeglądamy muzykę po folderach (bardzo wygodne, a niestety w nim już tego nie dali !!!), blokowanie przycisków (jak wgracie nowy firmware - oprogramowanie ze strony producenta to już będzie), indeksowanie tylko do 2000 utworów (przypominam 32gb microsd mieści więcej), minimalnie mniej odtwarzanych formatów muzycznych, nie ma i pewnie nie będzie do niego Rockbox (nieoficjalne oprogramowanie firmware). Gorąco polecam jako godnego następcę clip+.
Wytłuszczone - czyli że co, że utwory nie będą przeskakiwały automatycznie w danym folderze? Troche wydaje mi się to absurdalne, dlatego wolę dopytać, nie wiem, o co może chodzić w tej opinii. Kolegi, pomóżcie proszę.
ODPOWIEDZ