Wielka Trójca Masterfulizmów
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Wielka Trójca Masterfulizmów
Wielki finał i ostateczne rozdanie. Finałowa dwudziestka, 3 głosy dla każdego uczestnika. Dwa tygodnie na głosowanie.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12569
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Gust obiektywny mowi mi ze powinna byc babka za napracowanie, widly i piec za popularnosci i gust obiektywny bo jest obiektywny.
Find your flow
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17845
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12107
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
To oczywiste.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Widły i piec weszły do mojego codziennego słownika. To jest po prostu zajebiste. Zaraziłem tym paru znajomych i są zachwyceni. Wip już u nas lata po całej firmie.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- SODOMOUSE
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11505
- Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
- Lokalizacja: POSERSnań
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
widły i piec...kvlt eternal. Głos też daję na "masz źle opisane mp3" i "to oczywiste".
NYCHTS
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7858
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
- Olo
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2384
- Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Widzę tu same masterfulizmy tektoniczne bdb forumowych kolegów. Ciężki wybór.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
- mad
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1619
- Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Babka, gust, ostateczne.
- 83koper83
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2078
- Rejestracja: 29-12-2010, 15:07
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Płyty tektoniczne, źle opisane mp3, WiP.
Jako Wzburzony Obserwator nie mogę jednak nie zareagować: marzyłaby się albo Święta Trójca albo Wielka Czwórka.
Jako Wzburzony Obserwator nie mogę jednak nie zareagować: marzyłaby się albo Święta Trójca albo Wielka Czwórka.
Kerosene keeps me warm.
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
To chyba po to, żeby każdy miał czas przypomnieć sobie hasła do dawno zapomnianych multikont.
Guilty of being right
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Nie, chciałem dać więcej czasu wartościowym użytkownikom którzy wyemigrowali na facebooka. Poza tym to ostateczne rozdanie i nie przewiduję żadnych reasumpcji. Niech każdy ma szansę zagłosować, nawet z trzech kont.
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Czy hailsa była w poprzednich częściach?
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Nie. Nie padła taka propozycja.
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
A Lolak ?
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Nie. Ja najbardziej ubolewam nad brakiem cebulowego bruda.
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Czemu był cebulowy?
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Re: Wielka Trójca Masterfulizmów
Aaa, to trzeba pytać naszego nieodżałowanego Wolfa jak kiedyś wróci. Podejrzewam, że cebulowy miał dodać swojskości. Nieważne, stulmy ryje i skupmy się na muzyce xD







