Max mówi jak jest.
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
Max mówi jak jest.
kolejny ciekawy materiał od Maxa. W tym video wyjątkowo porusza kilka wątków.
Jestem ciekaw waszych opini.
3...2...1... napierdalać się
Jestem ciekaw waszych opini.
3...2...1... napierdalać się
-
Hollowman
- w mackach Zła
- Posty: 841
- Rejestracja: 28-12-2010, 13:53
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Max mówi jak jest.
O, jeszcze nie oglądałem, jutro sprawdzę bo lubię go słuchać.
-
Sekator
- świeżak
- Posty: 4
- Rejestracja: 14-06-2013, 14:52
Re: Max mówi jak jest.
Właśnie przed chwilą obejrzałem dwa jego reportaż. Ten, który wkleiłeś i ten o Rosenbergu. Abstrahując od tematów Kolonko jest doskonałym dziennikarzem i słucha go się po prostu świetnie. Kolonko masa, jak zwykliście tutaj pisać.
-
Pacjent
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16546
- Rejestracja: 12-12-2006, 09:30
Re: Max mówi jak jest.
Nie rozumiem jak Kolonko przy swojej przenikliwości może wierzyć w to, że kilku ciapatych amatorów zatrzymało amerykańską obronę powietrzną, sparaliżowało kontrolę ruchu i dokonało szalenie precyzyjnego ataku na WTC i Pentagon.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
-
Pan_Kimono
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2228
- Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
- Lokalizacja: tu i tam
- Knokkelmann
- postuje jak opętany!
- Posty: 472
- Rejestracja: 24-12-2010, 09:41
Re: Max mówi jak jest.
Ot, konformizm. Widocznie woli nie kąsać ręki, która daje papu.Pacjent pisze:Nie rozumiem jak Kolonko przy swojej przenikliwości może wierzyć w to, że kilku ciapatych amatorów zatrzymało amerykańską obronę powietrzną, sparaliżowało kontrolę ruchu i dokonało szalenie precyzyjnego ataku na WTC i Pentagon.
This is where everything goes backwards.
- Nerwowy
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6838
- Rejestracja: 20-06-2009, 14:07
Re: Max mówi jak jest.
Jak niedawno Obamie ludzie odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo zatankowali bezołowiówkę zamiast oleju napędowego przez co unieruchomili kompletnie jego pancerny pojazd to czemu się dziwić ;D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
- Olo
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2384
- Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Max mówi jak jest.
Słucham prawie wszystkich jego wywodów, ale trzeba na to co mówi patrzeć mocno krytycznie i mieć dużo szerszą wiedzę na dany temat, aby mieć pełny ogląd sytuacji (co jest trudne bo gość wypowiada się na dziesiątki tematów niczym alfa i omega). Łatwo poddać się temu co mówi bo gość wali datami i nazwiskami jak z karabinu, ale czasami tez pierdoli takie głupoty, że aż żal łącza (np.: Jego ogólna ocena polityki USA na Bliskim Wschodzie, choć czasami nadmiernie uproszczona, wydaje mi się być jednak dosyć trafna.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10927
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: Max mówi jak jest.
-
Ostatnio zmieniony 31-08-2013, 10:29 przez hcpig, łącznie zmieniany 1 raz.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- Ołówkiiiii
- w mackach Zła
- Posty: 778
- Rejestracja: 17-12-2012, 18:32
Re: Max mówi jak jest.
Jest Max, który mówi jak jest to teraz przydałby się tylko ktoś, kto robi jak trzeba!
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
- Biały
- w mackach Zła
- Posty: 734
- Rejestracja: 17-06-2012, 10:17
Re: Max mówi jak jest.
nie sądzęPan_Kimono pisze:Bardziej to realne niż wysadzenie tych budynków
-
Pacjent
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16546
- Rejestracja: 12-12-2006, 09:30
Re: Max mówi jak jest.
Praw fizyki nie oszukasz i nie bądź głąb.Pan_Kimono pisze:Bardziej to realne niż wysadzenie tych budynków
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
- yossarian84
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3318
- Rejestracja: 24-07-2010, 12:16
Re: Max mówi jak jest.
Więc nie było zamachu na WTC?? Tyle lat żyłem w niewiedzy, a tutaj na masterfulu rozwiązują wszelkie zagadki świata :-( Móóój boże :-(
- Riven
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16717
- Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
- Lokalizacja: behind the crooked cross
- Kontakt:
Re: Max mówi jak jest.
obejrzalem z 30 sekund i wiecej nie moge, to jest jakis zart? :DOlo pisze: ale czasami tez pierdoli takie głupoty, że aż żal łącza (np.:
this is a land of wolves now
- Plastek
- zahartowany metalizator
- Posty: 5009
- Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
- Lokalizacja: Pot pod pachami
- Kontakt:
Re: Max mówi jak jest.
Tak, jest mega realne jak pastuch mieszkający w jaskini, który nigdy nie ukończył kursu na awionetki i którego instruktorzy ocenili jako "zupełnie nie potrafiącego latać", porywa olbrzymi samolot pasażerski, wykonuje mega skomplikowane manewry i uderza z wielką precyzją w wyznaczony cel. Samolot wyparowuje wraz z pasażerami, ale paszport owego pastucha już nie. Chyba dziś kolego nie srałeś.Pan_Kimono pisze:Bardziej to realne niż wysadzenie tych budynków
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
-
Pacjent
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16546
- Rejestracja: 12-12-2006, 09:30
Re: Max mówi jak jest.
Były zamachy, ale chyba tylko totalni ignoranci nie domyślili się tego, co powiedział np. Prezydent Włoch Francesco Cossiga: “Wszystkie służby specjalne w Ameryce i Europie dobrze wiedzą, że te tragiczne ataki były planowane i zrealizowane przez Mossad, z pomocą syjonistycznego światka [w innych krajach], celem zrzucenia winy na kraje arabskie, i celem skłonienia krajów zachodnich do wzięcia udziału [w wojnach] w Iraku i Afganistanie.” Max K. nie zna tej wypowiedzi? Czy podobnie jak dziennikarze, którzy ją hurtowo przemilczeli robi dla konkretnych służb?yossarian84 pisze:Więc nie było zamachu na WTC?? Tyle lat żyłem w niewiedzy, a tutaj na masterfulu rozwiązują wszelkie zagadki świata :-( Móóój boże :-(
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
-
Korowiow
- rozkręca się
- Posty: 41
- Rejestracja: 25-02-2012, 20:41
Re: Max mówi jak jest.
już myślałem że są jakieś przecieki z biografii starszego z braci Cavalera a tu takie coś ...
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Max mówi jak jest.
jak lubisz takich agentow to posluchaj sobie kolesia o ksywie rationalatheist100 czy jakos tak :D np tekst o globalnym ociepleniu albo o brudasie jezusie :DOlo pisze:Słucham prawie wszystkich jego wywodów, ale trzeba na to co mówi patrzeć mocno krytycznie i mieć dużo szerszą wiedzę na dany temat, aby mieć pełny ogląd sytuacji (co jest trudne bo gość wypowiada się na dziesiątki tematów niczym alfa i omega). Łatwo poddać się temu co mówi bo gość wali datami i nazwiskami jak z karabinu, ale czasami tez pierdoli takie głupoty, że aż żal łącza (np.: Jego ogólna ocena polityki USA na Bliskim Wschodzie, choć czasami nadmiernie uproszczona, wydaje mi się być jednak dosyć trafna.
woodpecker from space
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Max mówi jak jest.
Mariusz Max Biegunka - kolejny mesjasz dla zesranego narodu tępych strzał.
-
[V]
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 8402
- Rejestracja: 07-06-2009, 16:29
Re: Max mówi jak jest.
fajnie sie to oglada nawet;)
ma jazde facet,szanuje go.
ma jazde facet,szanuje go.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior










