Póki nam nie zajrzą w AKTA.

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

535

Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 00:36

Wiem, że jestem cienki w zakładaniu tematów, ale pomyślałem, że nie będę się z tego powodu marnował. W związku z zaistniałą sytuacją próbujmy "ocalić" to co się jeszcze ostało, choć zaraz przecież i tego może nie być. Temat może słaby, ale też w swej słabości genialny, gdyż z biegiem czasu sam unicestwion będzie , bez ingerencji Szefa Naszego Powszedniego. (amen) wypadałoby powiedzieć.

Ze starych dobrych czasów ul.Lubicz

+
To za co lubię Maleńczuka
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 01:38

Nie wstydżcie swych korzeni, przecież nie są (chyba) takie małe - nędzna prowokacja to imię Mej Drugiej Matki. Nic to. TO należy zachować post-SIEKIERA i najlepsze ich numery


Nic już nie przeszkodzi - to jest kurwa numer...

Gdzieś w środku nocy żarówka na drucie
z rur kapie woda, kominy i wrony
szyny wyjeżdżają z czarnego tunelu
nic już nie przeszkodzi
nikt już nie przeszkodzi
gdzieś za drutami tańczą czyjeś nogi
tamtych zabrał dym, ciemność i kałuże
ołowiane koła toczą się po ziemi
nic już nie przeszkodzi
nikt już nie przeszkodzi

Gdzieś w środku nocy żarówka na drucie
z rur kapie woda, kominy i wrony
ołowiane koła toczą się po ziemi
nic już nie przeszkodzi
nikt już nie przeszkodzi

Doskonały numer ,doskonały tekst. Muzyka w Polsce nie była chujowa. Tak mówią frustraci i ignoranci, czasem oszuści.
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 01:51

Co w tym wszystkim jest ważne, prócz zbędnego (mojego) pierdolenia. Oczywiście najważniejszy jest Brylu

I dalej , przeca wszystko można odłożyć ad acta...
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 02:05

Polska nie kończy i nie zaczyna się u Maksyma w Gdyni.



e
Dziwię się, że nikt z Wielkich na Forum nie rzucił prostą nazwą DEUTER. Starej cenzury już nie ma, a reszta się przedawniła. Nowe czasy nadchodzą nazwa DEUTER nie może wejść w owe, jako recydywa.
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 03:34

Właściwie, jak tak świenie rozkręciłem temat, to przypadkiem wyszła mi rocznica, okragła...jebana jak na orderze...

To jest naprawdę świetny zespół - na żywca u starego w owczarni w JAWORKACH - i w tym momencie Centralna Polska włącza swe nawigacyje.....






i nie dziękujcie. Zrobiłem to dla Was , nie dla śmiesznych pieniędzy....
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 03:54

Stańcie przed lustrami, tak jak my w osiemdziesiątym ósmym...a przecież powinno być inaczej....zapytaj swojego Premiera....
..

e

Róże Europy to zespół Piotra Klatta redaktora programu trzeciego....coraz więcej pytań, a resztę to Wam Kolega Buła "dopowie"...
DCI Hunt

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 04:04

Ty to masz fajnie. Nawet gdybyś był jedynym użytkownikiem tego forum to byś sie nie nudził :)
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 04:07



Kiedyś wkurwiał mnie ten numer , dziś już nie...
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 04:09

Conflagrator pisze:Ty to masz fajnie. Nawet gdybyś był jedynym użytkownikiem tego forum to byś sie nie nudził :)
Ja się nigdy nie nudzę i polecam to wszystkim, popatrz ile jest jeszcze do zrobienia (ja mam trzy piwa)...


Patrz jaki numer, jak się nudzić....



wazne jest jajo i solówa , kto wie jakim KULTEM to pachnie , piwo ma u mnie niejedno....właściwie niejedne - nie wiem - pomóżcie...
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 04:28

Conflagrator pisze:Ty to masz fajnie. Nawet gdybyś był jedynym użytkownikiem tego forum to byś sie nie nudził :)
Pomyśl, ile jeszcze jest tematów do "obgadania". Zgaduję, chcesz skasować konto?
DCI Hunt

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 04:35

Czasem mam ochotę, ale akurat nie dziś ;)
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 05:03

a droga z Ustrzyk Górnych do Wołosatego równa jak stół, ja Ci to gwarantuję, choć brzmi jak herezja, można walić w ciemno. Na nic Wasze anteny i nawigacje wobec MOCY postępu...Nie bać się , brać rodzinę, nawet Teściową jeśli jest problem, choć ja nie narzekam (zajebista baba), jechać i nie pierdolić smutów, że "antenka nie łapie"
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 05:10

Conflagrator pisze:Czasem mam ochotę, ale akurat nie dziś ;)
Wiedziałem o tym patrząc jak wstydliwie stałeś na półpiętrze przed okazaniem Anioła.

535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 05:16

...więc może byśmy tak najmilszy wpadli na dzień do Tomaszowa...

e
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 05:47

Ten temat zawsze będzie muzyczny, żadnego pierdolenia i zawsze "na wierzchu", chyba że mnie nie będzie, co nie jest takie zupełnie niemożliwe...

535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 06:01

Następną kwestią jest NIRVANA....znany z oczywistych względów, ale kompletnie "przreklamowany" zespół...szczególnie wśród nastoletnich wówczas "kobiet", chowających swe wdzięki w kraciastych koszulach zapinanych na duże guziki ,te duże guziki to nie TO o czym myślicie.

tu jest droga, nim ją zamkną
535

Re: Póki nam nie zajrzą w AKTA.

29-01-2012, 06:11

Każdy dzień to nirwana , dla nas , dla wszystkich - wystarczy to pojąć, wcześniej, czy później , to kompletnie nieistotne...Reszta to smętne spazmy nad sarkofagiem Ryśka, Lecha, bądź Zdzicha w "bogatej" furze na lewym pasie pod Pcimiem...Śmierć przyjdzie do Nas ZAWSZE tak samo CICHO i ZNIENACKA (nie mylić z Nienackim)...
ODPOWIEDZ