Podróże

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Podróże

29-03-2025, 16:54

co "must have" do zobaczenia na Malcie? jakie dobre knajpy, restauracje?
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Podróże

29-03-2025, 17:42

Rejwan pisze:
29-03-2025, 16:54
co "must have" do zobaczenia na Malcie? jakie dobre knajpy, restauracje?
Valetta,
Mdina,
Ġgantija, albo któryś inny kompleks megalityczny,
Victoria na Gozo,
Golden Beach i punkt widokowy obok
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Podróże

29-03-2025, 20:47

Rejwan pisze:
29-03-2025, 16:54
co "must have" do zobaczenia na Malcie? jakie dobre knajpy, restauracje?
Popeye Village, a tak na serio to po co jechać na Maltę? Przecież to dziura :P
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Podróże

30-03-2025, 12:35

uglak pisze:
29-03-2025, 20:47
Rejwan pisze:
29-03-2025, 16:54
co "must have" do zobaczenia na Malcie? jakie dobre knajpy, restauracje?
Popeye Village, a tak na serio to po co jechać na Maltę? Przecież to dziura :P
rozkręcam "crypto biznes"
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Podróże

01-05-2025, 20:51

Dawno już nie widziałem takiego syfu jak Manchester i Liverpool. Odnoszę wrażenie, że nawet Londyn taki nie jest, chociaż po nim się tego można spodziewać. Wielokulturowość przekroczyła wszelkie granice, zupełna wieża Babel. W Manchesterse nie dało się spać, bo non stop słychać było syreny policyjne. Rano sprawdziłem sobie statusy przestępczości w porównaniu do Krakowa per capita i wyszło mi ponad razy 6. Tak samo wymieszana architektura. Poszliśmy dziś do parku w Liverpoolu, byliśmy tam może 20 minut, w czasie których czarny chłopak szkolniak poprosił mnie, bym go batozyl krawat (był w mundurku szkolnym), bo po prostu chce to poczuc; znecacie się na ławce przez 4 chłopaków nad 1 mniejszym krzyczącym o pomoc i że przeprasza (same mniejszosic); oraz jakiegoś młodego araba zapierdzielajacego na maksa ścieżkami parkowymi na jakimś rowerze elektrycznym tak 40-50 kmh, że matka z wózkiem usunęła się na trawnik. W nocy słyszymy piszczenie szczurów, przed jednym musiałem szybko zamknąć drzwi na balkon by nie wbiegł. Arabowie ciągle się głośno kloca na ulicach: Habakuk Habakuk Habakuk! Haba Haba! Masakra generalnie nie wiem jak można tak żyć.
Find your flow
C//A
w mackach Zła
Posty: 893
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: Podróże

01-05-2025, 21:13

Rejwan pisze:
30-03-2025, 12:35
uglak pisze:
29-03-2025, 20:47
Rejwan pisze:
29-03-2025, 16:54
co "must have" do zobaczenia na Malcie? jakie dobre knajpy, restauracje?
Popeye Village, a tak na serio to po co jechać na Maltę? Przecież to dziura :P
rozkręcam "crypto biznes"
Czy to znaczy "biznes pod przykryciem"? ;)
Awatar użytkownika
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 570
Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:

Re: Podróże

02-05-2025, 07:09

C//A pisze:
01-05-2025, 21:13
Rejwan pisze:
30-03-2025, 12:35
uglak pisze:
29-03-2025, 20:47


Popeye Village, a tak na serio to po co jechać na Maltę? Przecież to dziura :P
rozkręcam "crypto biznes"
Czy to znaczy "biznes pod przykryciem"? ;)
Opowieści z Krypty w formie reality show bez udawania?
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Podróże

02-05-2025, 09:49

Obrazek

Gozo bardzo fajne, super pogada widoki i jedzenie, posiedzę z miesiąc tu sobie
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Podróże

02-05-2025, 09:52

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
01-05-2025, 20:51
Dawno już nie widziałem takiego syfu jak Manchester i Liverpool. Odnoszę wrażenie, że nawet Londyn taki nie jest, chociaż po nim się tego można spodziewać. Wielokulturowość przekroczyła wszelkie granice, zupełna wieża Babel. W Manchesterse nie dało się spać, bo non stop słychać było syreny policyjne. Rano sprawdziłem sobie statusy przestępczości w porównaniu do Krakowa per capita i wyszło mi ponad razy 6. Tak samo wymieszana architektura. Poszliśmy dziś do parku w Liverpoolu, byliśmy tam może 20 minut, w czasie których czarny chłopak szkolniak poprosił mnie, bym go batozyl krawat (był w mundurku szkolnym), bo po prostu chce to poczuc; znecacie się na ławce przez 4 chłopaków nad 1 mniejszym krzyczącym o pomoc i że przeprasza (same mniejszosic); oraz jakiegoś młodego araba zapierdzielajacego na maksa ścieżkami parkowymi na jakimś rowerze elektrycznym tak 40-50 kmh, że matka z wózkiem usunęła się na trawnik. W nocy słyszymy piszczenie szczurów, przed jednym musiałem szybko zamknąć drzwi na balkon by nie wbiegł. Arabowie ciągle się głośno kloca na ulicach: Habakuk Habakuk Habakuk! Haba Haba! Masakra generalnie nie wiem jak można tak żyć.
tak się kończy polityka imigrants welcome XD współczuję majówki i pozdrawiam
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1383
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Podróże

02-05-2025, 10:31

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Masakra generalnie nie wiem jak można tak żyć.
Ciągle wybierasz najtańszą opcję z noclegiem Obrazek przynajmniej znowu Ci cygan nie groził pistoletem jak siedziałeś w namiocie
Bywam w brytyjskich miastach regularnie i zwłaszcza Camden w Londynie jest naprawdę fajnie, doskonale koncerty i świetna kuchnia z całego świata plus najlepsze ale. Nikt z maczetami nie gania jak w pato Krakowie 🫩


Ostatnio zmieniony 02-05-2025, 10:31 przez Raagoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Podróże

02-05-2025, 10:33

w sumie mnie ciekawi w jakiej dzielnicy nocował
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Podróże

02-05-2025, 10:51

Raagoon pisze:
02-05-2025, 10:31
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Masakra generalnie nie wiem jak można tak żyć.
Ciągle wybierasz najtańszą opcję z noclegiem Obrazek przynajmniej znowu Ci cygan nie groził pistoletem jak siedziałeś w namiocie
Bywam w brytyjskich miastach regularnie i zwłaszcza Camden w Londynie jest naprawdę fajnie, doskonale koncerty i świetna kuchnia z całego świata plus najlepsze ale. Nikt z maczetami nie gania jak w pato Krakowie 🫩
Właśnie tym razem starałem się wybrać jakąś lepsza i trochę droższa opcje... no nie wyszło, chyba nie ma co się bawić w Airbnb i zacząć w hotele. A z Krakowem i maczetami to już taka legenda. Tutaj opisuje tylko to co widziałem na żywo a nie sensacyjne nagłówki sprzed lat

W ogóle strasznie ad personam jedziesz
Find your flow
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Podróże

02-05-2025, 11:09

Raagoon pisze:
02-05-2025, 10:31
Nikt z maczetami nie gania jak w pato Krakowie 🫩
Paaanie, my już dawno (prawie) całą patologię wysłaliśmy do Anglii, Holandii i Norwegii! :exitexit:
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17809
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Podróże

02-05-2025, 11:13

Chybaniezabardzojednak. Zdwóchdalejnakurwiaztejdziurytutaj.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1383
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Podróże

02-05-2025, 12:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
02-05-2025, 10:51
Właśnie tym razem starałem się wybrać jakąś lepsza i trochę droższa opcje... no nie wyszło, chyba nie ma co się bawić w Airbnb i zacząć w hotele. A z Krakowem i maczetami to już taka legenda. Tutaj opisuje tylko to co widziałem na żywo a nie sensacyjne nagłówki sprzed lat

W ogóle strasznie ad personam jedziesz
Kiedy opisywałeś Pomarańczową Rewolucję z zamieszania w Kijowie, czy jazdy stopem na Saharę, czy gdzie tam, to nie miałem porównania, teraz za to bardziej mogę sie odnieść :D wyluzuj bo na siłę szukasz argumentów, że Polska najlaprza :jezyk: a to skład takich płatków z walmartu a to przestępczość w piątki po 22ej w okolicach popularnych pubów położonych najbliżej centrów dla uchodźców. Swoją drogą przerażająca jest popularność parówek z azbestem na mitycznym orlenie czy żabce w Polsce akurat.
uglak pisze:
02-05-2025, 11:09
Paaanie, my już dawno (prawie) całą patologię wysłaliśmy do Anglii, Holandii i Norwegii! :exitexit:
ehe. mam w pracy kolegę bardzo zaangażowanego w strukturach Cracovii i jestem na bieżąco. Chcę podkreślić, że on jest akurat agresywny tylko na soszjalach, ale wie co w trawie i na mieście piszczy 8)
bartwa

Re: Podróże

02-05-2025, 12:28

żabka to raczysko, widły i piec
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1383
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Podróże

02-05-2025, 12:53

Ponad 80 mln sprzedanych hot dogów, 14 mln panini i 6 mln chrupiących przekąsek z oferty #PROSTOzPIECA. TOP 3 w Żabce Café w 2023 r.
bartwa

Re: Podróże

02-05-2025, 12:56

Ciekawe czy małpkami też się chwalą?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17809
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Podróże

02-05-2025, 13:07

W Czechach - brak, w Skandii - również da się bez sieciowych takiotototo. Ok, nie zawsze zrobisz zakupsy kiedy chcesz, ale … No właśnie, „ale”, to i tak lepsze niż reglamentowany biznes pod Rydzyka. Kwestię tego co ten polski „fenomen” promuje w żarciu i chlaniu dla Polaków, pomijam. Bo to odrębny temat.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1383
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Podróże

02-05-2025, 13:25

Swoją drogą wszystkich przeciwnych, umownie emigrantom spoza Europy, zapraszam do Belfastu. Tam "ciapatym" robią napisy na ścianach obcy won, wybite szyby a czasem i podpalenia. Nie rzadko rodziny szukają schronienia w innych miastach, bo dzieci się boją iść do szkoły. I nie mowa o pojedynczych przypadkach. Takich wskaźników tolerancji nie ma chyba nigdzie w Europie. How cool is that
Ah i opuszczenie Belfastu i przeniesienie się do mniejszych społeczności wcale nie gwarantuje sukcesu.
ODPOWIEDZ