Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 6002
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Księża

30-01-2023, 18:45

Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

07-03-2023, 11:50

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2335
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Księża

07-03-2023, 19:47

Zaczynają się chwiać w posadach pomniki kremowego karola.
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3826
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Księża

07-03-2023, 21:32

I bardzo dobrze.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2323
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: Księża

08-03-2023, 06:55

olgims pisze:
07-03-2023, 19:47
Zaczynają się chwiać w posadach pomniki kremowego karola.
mam nadzieję się mylić, ale katolickie małpy z tvp, odrzeczy itd. tak powykręcają kota ogonem, że jeszcze wyjdzie na to, że to sam jechowa cherubinkami próbował wojtylaka na próbę wystawić, a ten niczym hiob stał twardo jak pała
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 634
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Księża

08-03-2023, 10:58

Prawie jak Varg i Euro, a właściwie jeszcze bardziej TRVE.

https://wiadomosci.onet.pl/slask/smierc ... xLqCNhza5A
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

08-03-2023, 11:18

[ * ]
Krzywki Bośki.

P.S. czy miał koszulkę "I love Golgotha"?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2335
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Księża

08-03-2023, 15:26

Blackult pisze:
08-03-2023, 06:55
olgims pisze:
07-03-2023, 19:47
Zaczynają się chwiać w posadach pomniki kremowego karola.
mam nadzieję się mylić, ale katolickie małpy z tvp, odrzeczy itd. tak powykręcają kota ogonem, że jeszcze wyjdzie na to, że to sam jechowa cherubinkami próbował wojtylaka na próbę wystawić, a ten niczym hiob stał twardo jak pała
tymczasem będą bronić ustawą imienia "dobrego karola".
wyciągam popcorn, szykuje się przedni spektakl! Oni nigdy nie zawodzą jeśli chodzi o nowe poziomy dna!
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4392
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Księża

08-03-2023, 20:08

JPII - Jan Pedofil II
Awatar użytkownika
wonsz
zahartowany metalizator
Posty: 3807
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Księża

08-03-2023, 21:30

olgims pisze:
08-03-2023, 15:26
Blackult pisze:
08-03-2023, 06:55
olgims pisze:
07-03-2023, 19:47
Zaczynają się chwiać w posadach pomniki kremowego karola.
mam nadzieję się mylić, ale katolickie małpy z tvp, odrzeczy itd. tak powykręcają kota ogonem, że jeszcze wyjdzie na to, że to sam jechowa cherubinkami próbował wojtylaka na próbę wystawić, a ten niczym hiob stał twardo jak pała
tymczasem będą bronić ustawą imienia "dobrego karola".
wyciągam popcorn, szykuje się przedni spektakl! Oni nigdy nie zawodzą jeśli chodzi o nowe poziomy dna!


rzułf
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2335
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Księża

09-03-2023, 12:15

Oglądam sobie właśnie posiedzenie komisji kultury zajmującej się uchwała dobrego karola. Polecam!
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Księża

09-03-2023, 15:03

To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3294
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Księża

09-03-2023, 18:28

Ktoś mi może wyjaśnić czego dotyczy uchwała dotycząca wielkiego Polaka Karola, który został Papieżem? Co to zmienia? Nie można go już bezkarnie szkalować?
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Księża

09-03-2023, 18:33

Teraz za cenzopapę wczasy w Sztumie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3294
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Księża

09-03-2023, 19:09

Sybir pisze:
09-03-2023, 18:33
Teraz za cenzopapę wczasy w Sztumie.
Ale bez kitu coś jak ta "obraza uczuć religijnych"? Nie zdziwiło by mnie to u tych katolickich podludzi.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Księża

09-03-2023, 19:14

Od jakiegoś czasu opcja utworzenia stosownego paragrafu wisiała w powietrzu. Oczywiście, to jeszcze nie ten moment, ale obrany kurs na to by chyba wskazywał.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3294
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Księża

09-03-2023, 19:20

Ten kraj nigdy nie będzie normalny. I w sumie tyle, szkoda strzępić ryja bo wiadomo o co chodzi.
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

09-03-2023, 19:26

Sybir pisze:
09-03-2023, 19:14
Od jakiegoś czasu opcja utworzenia stosownego paragrafu wisiała w powietrzu. Oczywiście, to jeszcze nie ten moment, ale obrany kurs na to by chyba wskazywał.
To oczywiste. Każda zbrodnicza ideologia potrzebuje swojego symbolicznego wodza, którego pod żadnym pozorem nie można krytykować i poddawać w wątpliwość jego boskich przymiotów.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Księża

09-03-2023, 19:26

Sama uchwała to nic, poza kolejnym dowodem na śmieszność lokalnych włodarzy i struktur przez nich tworzonych.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3294
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Księża

09-03-2023, 19:31

Nerwowy pisze:
09-03-2023, 19:26
Sybir pisze:
09-03-2023, 19:14
Od jakiegoś czasu opcja utworzenia stosownego paragrafu wisiała w powietrzu. Oczywiście, to jeszcze nie ten moment, ale obrany kurs na to by chyba wskazywał.
To oczywiste. Każda zbrodnicza ideologia potrzebuje swojego symbolicznego wodza, którego pod żadnym pozorem nie można krytykować i poddawać w wątpliwość jego boskich przymiotów.
Najlepiej takiego, który jest martwy i nie może przemówić. Resztę obsmarowali gównem i zostały im tylko kato-prawicowe pieski merdające ogonem na każde zawołanie i wywracające wszystko do góry nogami w coraz bardziej absurdalny sposób. Ale widać polacy lubią jak rak się uprawia politykę w tym kraju. Oby to kurestwo nie wygrało następnych wyborów. Każde gówno z tej opozycji będzie lepsze oprócz konfederacji.
ODPOWIEDZ