Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
blindfold
zaczyna szaleć
Posty: 236
Rejestracja: 01-01-2014, 21:41

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

14-07-2015, 15:11

maciek z klanu pisze:maniezieczki brales mocarza?
to mocarz brał manieczki
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

14-07-2015, 16:59

maciek z klanu pisze:maniezieczki brales mocarza?
Oczywiście
Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

08-08-2015, 23:14

dzisiaj z kolegami na podworku bawilismy sie z cieniem. oni go gonili :| a ja postanowilem pokazac im potege mojego umyslu nie wysilajac sie za bardzo:
Obrazek

Przechodzace babcie i loszki byly pod wrazeniem rozmoarow mojego przyrodzenia (szkoda tylko ze w rzeczywistosci ijest to mikroflak 2cm :|)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

08-08-2015, 23:15

Slenderman - close enough.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

08-08-2015, 23:57

Sybir pisze:Slenderman - close enough.
nie rozumiem(?)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

10-08-2015, 09:40

manieczki a czemu twoj cien jest taki chudy ?? a to cos to kielbasa z auchana dla psa?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

10-08-2015, 16:50

maciek z klanu pisze:manieczki a czemu twoj cien jest taki chudy ?? a to cos to kielbasa z auchana dla psa?
jest chudy, bo ma prawidlowe BMI.
Zazdrosc mies?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

11-08-2015, 07:39

manieczki pisze:
maciek z klanu pisze:manieczki a czemu twoj cien jest taki chudy ?? a to cos to kielbasa z auchana dla psa?
jest chudy, bo ma prawidlowe BMI.
Zazdrosc mies?
zazdrosc :((
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

11-08-2015, 14:05

maciek z klanu pisze:
manieczki pisze:
maciek z klanu pisze:manieczki a czemu twoj cien jest taki chudy ?? a to cos to kielbasa z auchana dla psa?
jest chudy, bo ma prawidlowe BMI.
Zazdrosc mies?
zazdrosc :((
Rozumiem, ze towar deficytiowy w Twoim rejonie (nie bede wymienial nazwy z szacunku dla Ciebie)
Moge Ci wyslac takie cos:
Obrazek

Zawsze to jakies mieso...
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

13-08-2015, 19:59

Obrazek

Może w to nie uwierzycie, ale takie coś napisała mi Pani w szóstej(6) klasie podstawówki... za wykonanie pewnego projektu.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

15-08-2015, 22:07

religia? temat "Jak być dobrym chrześcijaninem dla księdza?"
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

15-08-2015, 22:51

Bardzo smieszne, bardzo...
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

17-08-2015, 07:52

manieczki pisze:Bardzo smieszne, bardzo...

tak stwierdzilem, bo jeszcze bys dostal 6stke za "bardzo robotny", a tylko ksiadz sie bał dał trzy 6 kolo siebie.... sorry wybacz
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

17-08-2015, 22:38

nie uwierzycie w to co sie stalo, ja tez do teraz nie moge uwierzyc. Troche popiliem z lokalna patologia osiedlowo (trzeba czasem sobie robic chody u takich ludzi, bo nigdy nic nie wiadomo) no i Romek skurwysyn z bicami napompowanymi po strzelaniu w dupe metanabolem wiec skurwysyn agresywny mowi tej manieczki dawaj lape zrobie ci dziare bo konkubina zalatwila maszynke dobra dzialajaca a ja sie znam na tym bo w pierdolu prawilniakow dziaralem! Ja grzecznie mowie nie. A on do mnie: cos ty kurwa powiedzial, ja grypsowalem smieciu, mieszkasz z nami na osiedlu, pozwalamy ci sie z nami zadawac pijemy piwka, wodkie i inne rzeczy, stawiamy sobie a ty mi kurwa mowisz ze nie?! W tym momencie drugi(2) lokalny patus ktorego znam z widzienia nawet nie pamietam jak sie nazywa mowi Romek wyluzuj toc to konfident jest na pewno. W tym momencie wiedzialem juz ze zaraz bede pienieznie skopany i bedo mi skakac po glowie wiec odparlem z usmiechem: hehe Romek ale cie w konia zrobilem, sie wkurwiles ostro a ja sobie z Ciebie zazartowalem i mowie idzim i rob mi dziare! Romek sie usmial hehehe kurwa w chuj dobry zart wyjebany w chuj kurwa, reszta tez zaraz po nim hehehe i wszyuscy poszlismy do jego nory. konkubina lezala napierdolona w trzy(3) dupy, nie kontaktowala tylko powiedziala do Romana: nieee, nie wkladaj mi chuja do buzi, dej wodke! On do niej szczym morde kurwo jebana i wypierdalaj spac do pokoju obok bo bede znajomego ziomka dziaral wlasnie. Wzial ja jebnal z polkotapczanu na dywan i ta sie jak glizda poruszala az wreszcie trafila tam gdzie miala trafic. No i romek sie mnie pyta czy cos bym zjadl, czy mam gastro. Mowie ze chetnie bym cos wpierdolil to on odparl idz se do lodowki i kielbasa tam jest trafilem tam, w calym mieszkaniu syf jak ja pierdole otwieram lodowke a tam kurwa wiekszy bajzel i burdel niz u josariana w glowie - kielbasa splesniala, wiec ukroilem na wszelki wypadek spory kawal nozen ujemanym keczupem, musztarda, maslem zaschnietym i wypierdolilem przez drewniane okno pomalowane biala emalia zajebana z piwnicy sasiada (wiem o tym bo romek mi sie tym chwalil kiedys, a ja takie rzeczy zawsze zapamietuje ok) wyjebalem i wracam. Widzez, ze wszystko juz uszykowane, to znaczy: krzeslo po babci z wikliny, rekawiczki ktore mial to byly takie, ktore sa dolaczane do farb do wlosow, bo jego karyna farbuje se wloski na oczojebne kolory, ale chuj najlepsza byla maszynka xD byla w takim stanie jak zycie tego jebanego patola xD no ale powiedizalo sie a i jak teraz bym chcial wyjsc to OIOM murowany. A dobre chlopaki by wrocily do pierdla gdzie czuja sie jak ryba w wodzie. No i chuj, no i czesc zaczal robic robic robic ja nie patrzylem i mowi ze teraz to przysloni mu oczy, bo musi sprawdzic pod kazdym katem jak dziara wyglada i tyle. No i chuj zalaozyl mi to, slysze jakies szmery dookola i tyle - odslonil mi po chwili oczy i patrze ze zakleil mi to chuj pierdolony czarna tasma!!!! i mowi ze jak sie dowie ze odkleilem ja przed jutrem rano to mnie zapierdoli wyrucha mnie wyrucha truchlo moich przodkow i inne patolskie gadki, niby smiechy chichy ale on raczej w tych sprawach nie zartuje... a ja sie pytam go uprzejmie a moze mi to posmarujesz alantanem albo czyms podobnym? a on i ziomy w smiech czy ja ciota jestem :( No i chuj dopilem piwkie swoje i wrocilem do mojej kawalerki. Sek w tym ze dopiero wtedy zdalem sobie sprawe co ja odjebalem :| zaczalem plakac, bo nie wiedizalem co mi ten szmalcownik wytatuowac mogl, lato jest to ramie jest a jak mi pizgnal tekst typu: jebac sad, albo zycie w stylu yolo czy inne prawilne teksty to sie zalamalem i wzielem 40mg klorazepanu zeby spac dojebalem do tego chlorprothixenu i jakos zasnalem... wstalem grubo po 15 kac meczyl jak skurwysyn, na poczatku myslalem ze to zly sen byl ale po chwili spojrzalem na zazygany podkoszulek i na ramie... :| tak, byla tam czarna tasma - wiec zdecydowalem ze jeszcze przed odklejeniem tego gowna od razu wlazlem do netu na strone januszemedycynyestetycznej i ile kosztuje usuwanie tatuazu, no i chuj bombki strzelil bo bym musial sprzedac dwie moje nerki za to :| na dodatek popatrzylem na jutjubach jak kurewsko to boli i prawie zemdlalem od tego widoku...

przypominialem sobie ze niedlugo szkola nowa i jak ja sie pokaze z patolskiem tatuazem... no i chuj jednak zdecydowalem sie zobaczyc co mi zrobil moj serdeczny sasiad osiedlowy. Niestety to co ujrzalem bylo, a chuj zobaczcie sami:

http://ujeb.se/0g1am" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak, dobrze widzicie, prawe ramie... okazalo sie, ze cale prawilne ziomki z osiedla maja ze mnie beke od dluzszego czasu i zapraszaja mnie na browara albo cos bo praktycznie zawsze ja stawiam - myslalem ze ten co stawia to jest taki ojciec chrzestny ze go stac i tak dalej jak zwykle bylem w bledzie :| wieci co jest najgorsze? Na lepkiej stronie tasmy klejacej bylo napisane czerwonym markerem (do teraz nie wiem jak to mozliwe ze to sie nie rozmazalo i jak on zdolal to napisac na lepkiej powierzchni): zrobilem ci tatuaz z imieniem twojej dziewczyny, mam nadzieje ze ci sie spodoba przegrywie.

Zrobilo mi sie okropnie smutno, poplakalem sie, dostalem ataku paniki, wszystkich mozliwych stulejarskich reakcji, uczulenie na skorze wyszlo, zesikalem sie w pantalony i to by bylo na tyle. Teraz kminie nad zmiana szkoly chociaz juz sporo po terminie na jakas w innej miejscowosci, bo jak mnie zobacza znowu na osiedlu to bede wiecznie wysmiewany. (mam zamiar nie wychodzic z domu do konca wakacji). Szkola w innej miejscowosci, zamieszklabym w bursie (chociaz moze tam bylaby mniejsza tyrka). Zobaczymy jak to bedzie, bo jakies dofinansowanie od biedy umyslowej bym dostal tylko czy mamcia sie zgodzi zebym wyjechal...:| Tymczasem elo i zyccie mi powodzenia zeby udalo mi sie wyprowadzic do innej miejscoowosci (oczywiscie wyprowadzka bedzie ciemna noca albo wczesnym rankiem jak wszyscy spia zeby mnie nie widzial romek i jego kumple). Jeszcze raz elo. Z fartem.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2059
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

18-08-2015, 00:09

Jak byłem ze starymi nad morzem w wakacje to było takie stoisko, gdzie dwie(2) dziewczyny robiły tatuaże - takie nie do końca prawdziwe, nie wiem jaka to technika, ale wyglądały jak legalna dziara. Sam sobie miałem walnąć jakiegoś fajnego tribala, albo smoka z ich katalogu, ale mama mówiła, że na takie durnoty nie będziemy ciężko zarobionych pieniędzy wydawać (choć mówiłem, że mogę do końca wyjazdu zapiekanek XXXXL nie jeść). Tak sobie myślę Manieczki, walnąłbyś sobie na ramieniu taki drut kolczasty czy coś i szacun na dzielni byś miał bankowo, a Romkowi kopara by opadła. Jak już za dwa(2) tygodnie by Ci to zeszło to byś powiedział, że sam usunąłeś bo ci się znudziło czy coś.... Zdążyłbyś nawet jakąś foczkę zbajerować na prawilną dziarę. Przemyśl to ok. Pozdro i trzy(3)m się.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

18-08-2015, 22:30

nie stac mnie smyku na wyjazd nad morze (nigdy go nie widzialem na zywo tak swoja droga) bo jestem slunzaczkiem :| a u nas w okolicy to watpie zeby mi ktos taki tatuaz zmywalny zrobil :(
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

19-08-2015, 07:50

manieczki pisze:nie stac mnie smyku na wyjazd nad morze (nigdy go nie widzialem na zywo tak swoja droga) bo jestem slunzaczkiem :| a u nas w okolicy to watpie zeby mi ktos taki tatuaz zmywalny zrobil :(

chyba z Sosnowca
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

25-08-2015, 20:53

Obrazek
tak niestety było... :(
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

27-08-2015, 16:21

Obrazek

Mamcia nalegala na takie zeszyty - zreszta to kobieta stanowcza i ja nie mialem nic do gadania. Mowila, ze jak bede mial napis Oxford na zeszycie i do tego bedzie on w twardej oprawie to na pierwszy rzut oka w nowej szkole nauczyciele beda mnie szanowac i myslec ze jestem calkiem rozgarnietym stulejem. No i mama kazala mi usiasc w pierwszej lawce tej przy biurku nauczyciela :| powiedziala ze sie dowie czy to zrobielm i jak nie to mam miec szlaban na wygryw jakikolwiek :| To nie ma sensu, nie ma sensu trzymanie kredensu...


Przewidywania moje sa nastepujace:
pierwszy(1) miesiac - trolololo i smiechy ze mnie, z mojego wygladu, mowienia (nie wymiawiam r i seplenie), smieszki z moich kanapek z pasztetowa :| ale jeszcze wszystko w granicach rozsadku - takie niewinne niby zarty
miesiac drugi(2) - loszki orientuja sie, ze boje sie ich i robia mi przypaly typu: o spadl mi dlugopis mozesz podniesc? Ja caly juz czerwony na twarzy, pot cieknie mi po licach i wybiegam z predkosciam usajna bolta na korytarz i biegne i biegne przed siebie
miesiac trzeci(3) - znam juz na pamiec zapach wody z kibla znajdujacego sie na kazdym pietrze szkoly...

... :|
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Pierwszy dzień w szkole, ROK SZKOLNY 2014/2015

27-08-2015, 21:06

Tak będzie, szykuj się na ostre kocenie.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
ODPOWIEDZ