HOMOSEKSUALIZM

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 01:32

Naszła mnie w nocy taka oto refleksja...

Co tydzień biorę swojego 6-miesięcznego syna na basen. Uczy się pływać, na tyle na ile może pływać taki bobas. Bardziej chodzi o zaznajomienie z wodą i naukę odruchów - jak reagować podczas zanurzenia i jak nie dać się utopić. Ogólnie świetna sprawa. Może to kiedyś uratować dzieciakowi życie. BTW na Islandii basen i nauka pływania są obowiązkowe od podstawówki.

W grupie z moim synem jest chłopak 2 tygodnie starszy. Ma 2 matki. Tak, 2 matki (bardzo atrakcyjne kobiety, wbrew powszechnej opinii na temat lesbijek). Ojca niet. Zupełnie normalny dzieciak. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn. Wzorowe matki. Kobiety żyją i mieszkają razem, jedna urodziła i jest na urlopie macierzyńskim, druga pracuje. Dziewczyny są na tyle fajne, że nawet się zaprzyjźniliśmy. Regularnie się spotykamy.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Pacjent? Bloodcult? Czego się boicie tym razem?
heykvísl og ofn
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16380
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 01:47

Obstawiam, że będzie to coś pełne szacunku dla drugiej osoby.

Do wyboru, albo w komplecie, że są zoofilami, zboczeńcami, pedofilami.

A i jak się zamkną w 4ścianach, to mogą ewentualnie koegzystować. No chyba, że akurat nie będą mogły, bo coś tam coś tam.
.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9716
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 01:52

Scorn pisze:
18-12-2021, 01:32
. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn.
A od Twojego dzieciaka o ile jest lepszy? To ważne, ok? Jeśli o 50% to podejrzewam w czym może być problem...

A tak na serio to co chciałeś udowodnić tym wątkiem? Że Pacjent wywołany do tablicy znowu pierdolnie coś głupiego? Przecież to równie pewne jak to, że niedługo Trup wklei jakieś KODziarskie banały - ot koloryt forume ;-)
Guilty of being right
535

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 06:38

Wiedza, którą wynioslem z tego forum nie daje tym paniom szans. Tu z pewnością chodzi o hodowlę kolejnego obiektu seksualnego. Może nawet na organy? Pięciuset partnerów. Mówi wam to coś?
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 07:15

Scorn pisze:
18-12-2021, 01:32
Naszła mnie w nocy taka oto refleksja...

Co tydzień biorę swojego 6-miesięcznego syna na basen. Uczy się pływać, na tyle na ile może pływać taki bobas. Bardziej chodzi o zaznajomienie z wodą i naukę odruchów - jak reagować podczas zanurzenia i jak nie dać się utopić. Ogólnie świetna sprawa. Może to kiedyś uratować dzieciakowi życie. BTW na Islandii basen i nauka pływania są obowiązkowe od podstawówki.

W grupie z moim synem jest chłopak 2 tygodnie starszy. Ma 2 matki. Tak, 2 matki (bardzo atrakcyjne kobiety, wbrew powszechnej opinii na temat lesbijek). Ojca niet. Zupełnie normalny dzieciak. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn. Wzorowe matki. Kobiety żyją i mieszkają razem, jedna urodziła i jest na urlopie macierzyńskim, druga pracuje. Dziewczyny są na tyle fajne, że nawet się zaprzyjźniliśmy. Regularnie się spotykamy.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Pacjent? Bloodcult? Czego się boicie tym razem?
Nabilbym na widły i do pieca wszak z podludźmi się nie rozmawia tylko tępi jak insekty. Pozdrawiam serdecznie
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 07:30

Scorn pisze:
18-12-2021, 01:32
Naszła mnie w nocy taka oto refleksja...

Co tydzień biorę swojego 6-miesięcznego syna na basen. Uczy się pływać, na tyle na ile może pływać taki bobas. Bardziej chodzi o zaznajomienie z wodą i naukę odruchów - jak reagować podczas zanurzenia i jak nie dać się utopić. Ogólnie świetna sprawa. Może to kiedyś uratować dzieciakowi życie. BTW na Islandii basen i nauka pływania są obowiązkowe od podstawówki.

W grupie z moim synem jest chłopak 2 tygodnie starszy. Ma 2 matki. Tak, 2 matki (bardzo atrakcyjne kobiety, wbrew powszechnej opinii na temat lesbijek). Ojca niet. Zupełnie normalny dzieciak. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn. Wzorowe matki. Kobiety żyją i mieszkają razem, jedna urodziła i jest na urlopie macierzyńskim, druga pracuje. Dziewczyny są na tyle fajne, że nawet się zaprzyjźniliśmy. Regularnie się spotykamy.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Pacjent? Bloodcult? Czego się boicie tym razem?
Pewnego razu bylem w kinie z corka. I byly tam dwie lesbijki, jedna bardzo nieatrakcyjna, a druga jeszcze brzydsza. Były że swoim synem, na oko dwuletnim. I jak tak porównywałem dzieci to przepaść, mlody nie umiał się zachować, biegal, krzyczał, skakał I bil inne dzieci. Różnica była kolosalna. Dwie matki mówiły bądź sobą, szukaj swojego ja, nie hamuj się. Dziewczyny były na tyle zjebane, że nie zaprzyjaźniliśmy się. Nie spotykamy się. Na ulicy przechodzę na drugą stronę jak je widzę.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Scorn? Czego się boicie tym razem?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 09:29

Scorn pisze:
18-12-2021, 01:32
Naszła mnie w nocy taka oto refleksja...

Co tydzień biorę swojego 6-miesięcznego syna na basen. Uczy się pływać, na tyle na ile może pływać taki bobas. Bardziej chodzi o zaznajomienie z wodą i naukę odruchów - jak reagować podczas zanurzenia i jak nie dać się utopić. Ogólnie świetna sprawa. Może to kiedyś uratować dzieciakowi życie. BTW na Islandii basen i nauka pływania są obowiązkowe od podstawówki.

W grupie z moim synem jest chłopak 2 tygodnie starszy. Ma 2 matki. Tak, 2 matki (bardzo atrakcyjne kobiety, wbrew powszechnej opinii na temat lesbijek). Ojca niet. Zupełnie normalny dzieciak. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn. Wzorowe matki. Kobiety żyją i mieszkają razem, jedna urodziła i jest na urlopie macierzyńskim, druga pracuje. Dziewczyny są na tyle fajne, że nawet się zaprzyjźniliśmy. Regularnie się spotykamy.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Pacjent? Bloodcult? Czego się boicie tym razem?
Niestety, ale felieton pt. "Normalne wychowanie dziecka przez lesbijki na podstawie krótkiej obserwacji na basenie" nie jest rozprawą naukową, a zwykłym chciejstwem.
Teraz coś głupiego dla kolegi Uglaka, co z pewnością obali jednym argumentem:
Osoby wychowywane przez pary homoseksualne osiągają najniższy poziom wykształcenia, najwyższy wskaźnik bezrobocia i korzystania z pomocy społecznej, wykazują najwyższy poziom problemów w relacjach interpersonalnych, najwyższy wskaźnik zamieszkiwania bez zawarcia związku, największą tendencje do rozwiązłości, bardzo wysoki wskaźnik zaburzeń lękowych i depresji oraz nadużywania narkotyków, a w statystykach policyjnych (interwencje + sprawy sądowe) są na najwyższym miejscu. Aż 30% z nich deklaruje się jako homoseksualiści. To oni najczęściej zgłaszają, że byli molestowani seksualnie przez rodzica i/lub jego partnera. Dzieci wychowywane w ten sposób mają niskie poczucie wartości, zaburzone relacje z innymi dziećmi, nie mają właściwych wzorców męskich i kobiecych, a promiskuityzm opiekunów (bardzo częsty u homoseksualistów) wpływa bardzo negatywnie na ich rozwój. Są emocjonalnie zaniedbane, słabo zsocjalizowane i znajdują się z znacznie gorszym stanie zdrowia, na co wpływa także fakt, że dzieci lubią się porównywać z innymi rówieśnikami, dzięki czemu tym bardziej uderza w nich ich inność, co potwierdzają liczne badania (Schumm - 2010, Cameron - 2006, Regnerus - 2012, Williams - 2000, Stacey i Biblarz - 2001, Byrd - 2004, Sullins - 2016, Allen - 2013).
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3237
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 10:06

Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
Dzieci wychowywane w ten sposób mają niskie poczucie wartości, zaburzone relacje z innymi dziećmi
Ciekawe czemu, prawda? :roll:


Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
Osoby wychowywane przez pary homoseksualne osiągają najniższy poziom wykształcenia, najwyższy wskaźnik bezrobocia
Najwyższy i najniższy w porównaniu z kim?

Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
dzięki czemu tym bardziej uderza w nich ich inność
Gratuluję, kolejny poziom mentalnego i moralnego skurwienia zdobyty.

Pamiętajcie, koledzy i koleżanki: gdy Wasze dziecko wróci do domu z pobitym okiem, bo czymś się wyróżniało i przyładował mu za to jakiś wzburzony obserwator, oznacza to, że pobite oko wzięło się stąd, że w dziecko uderzyła jego inność.
Ostatnio zmieniony 18-12-2021, 10:09 przez WaszJudasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 10:24

Wszyscy juz w komplecie? Bloodcult ma adwent, wiec sie nie zaloguje
woodpecker from space
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16380
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 10:26

WaszJudasz pisze:
18-12-2021, 10:06


Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
dzięki czemu tym bardziej uderza w nich ich inność
Gratuluję, kolejny poziom mentalnego i moralnego skurwienia zdobyty.

Pamiętajcie, koledzy i koleżanki: gdy Wasze dziecko wróci do domu z pobitym okiem, bo czymś się wyróżniało i przyładował mu za to jakiś wzburzony obserwator, oznacza to, że pobite oko wzięło się stąd, że w dziecko uderzyła jego inność.
Mnie uderza inność tego czegoś, bo przecież nie człowieka. Właściwie sam usprawiedliwił to co nastąpi. Milutko -:)

Tak trochę na marginesie tych wyrzygów. Homofobia z czego się bierze? I takie ochocze chwalenie się takimi postawami/ takim milusim postrzeganiem „innego” xD ? Jaki to zestaw, nie wiem, psychologiczny siedzi w osobnikach?

Ktoś, coś?

To właściwie mnie bardziej interesuje.
Ostatnio zmieniony 18-12-2021, 10:41 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8221
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 10:38

Im więcej kolesi homo, tym więcej kobiet dla hetero... just saying.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 11:37

uglak pisze:
18-12-2021, 01:52
Scorn pisze:
18-12-2021, 01:32
. Nie ma absolutnie żadnej różnicy między ich dzieckiem, a resztą gówniaków. Kurwa, jeśli jest różnica to na korzyść tych dziewczyn.
A od Twojego dzieciaka o ile jest lepszy? To ważne, ok? Jeśli o 50% to podejrzewam w czym może być problem...

A tak na serio to co chciałeś udowodnić tym wątkiem? Że Pacjent wywołany do tablicy znowu pierdolnie coś głupiego? Przecież to równie pewne jak to, że niedługo Trup wklei jakieś KODziarskie banały - ot koloryt forume ;-)
Sorry, źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o porównywanie dzieciaków, ale o podejście i metody tych dziewczyn (np. z jaką czułością podchodzą do swojego dziecka). Ale fakt, mój łobuz najgłośniej drze mordę z całej ferajny... Przyznaję.

Właściwie racja, wywoływanie pacjentów do tablicy nie ma sensu.
Chyba po prostu miałem ochotę na małą gównoburzę z rana.
heykvísl og ofn
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 11:37

Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
Niestety, ale felieton pt. "Normalne wychowanie dziecka przez lesbijki na podstawie krótkiej obserwacji na basenie" nie jest rozprawą naukową, a zwykłym chciejstwem.
Teraz coś głupiego dla kolegi Uglaka, co z pewnością obali jednym argumentem:
Osoby wychowywane przez pary homoseksualne osiągają najniższy poziom wykształcenia, najwyższy wskaźnik bezrobocia i korzystania z pomocy społecznej, wykazują najwyższy poziom problemów w relacjach interpersonalnych, najwyższy wskaźnik zamieszkiwania bez zawarcia związku, największą tendencje do rozwiązłości, bardzo wysoki wskaźnik zaburzeń lękowych i depresji oraz nadużywania narkotyków, a w statystykach policyjnych (interwencje + sprawy sądowe) są na najwyższym miejscu. Aż 30% z nich deklaruje się jako homoseksualiści. To oni najczęściej zgłaszają, że byli molestowani seksualnie przez rodzica i/lub jego partnera. Dzieci wychowywane w ten sposób mają niskie poczucie wartości, zaburzone relacje z innymi dziećmi, nie mają właściwych wzorców męskich i kobiecych, a promiskuityzm opiekunów (bardzo częsty u homoseksualistów) wpływa bardzo negatywnie na ich rozwój. Są emocjonalnie zaniedbane, słabo zsocjalizowane i znajdują się z znacznie gorszym stanie zdrowia, na co wpływa także fakt, że dzieci lubią się porównywać z innymi rówieśnikami, dzięki czemu tym bardziej uderza w nich ich inność, co potwierdzają liczne badania (Schumm - 2010, Cameron - 2006, Regnerus - 2012, Williams - 2000, Stacey i Biblarz - 2001, Byrd - 2004, Sullins - 2016, Allen - 2013).
To nie jest jednostkowa obserwacja. Raczej kilka lat, w różnych krajach. Podałem tu przykład. Można powiedzieć, że też byłem kiedyś anty-. Przeszło mi między innymi dzięki obserwacjom i poznaniem wielu osób z tego środowiska.

Dzięki, że się rozpisałeś i podałeś źródła, doceniam, ale nie zmienia to faktu, że są to tendencyjne bzdury.

Jeśli dzieci homoseksualistów są emocjonalnie zaniedbane i słabo zsocjalizowane i mają niskie poczucie wartości to jest to wina twoja i społeczeństwa składającego się z tobie podobnych pacjentów. Więcej krzywdy dzieciom robi twoja durna religia i wychowywanie w poczuciu winy, wstydu i żalu za wszystko.

Myślałem, że czarni najczęściej figurują w policyjnych statystykach. Okazuje się, że homo. Hm...

Od kiedy zamieszkiwania bez zawarcia związku to problem?
A rozwiązłość? Myślałem że im więcej ruchasz tym lepiej. Zwłaszcza jak jesteś zdrowym heteroseksualnym facetem.

Reszty nie chce mi się komentować.
Wycofuję się.
Tak, stchórzyłem.
Scorn 2021

bartwa pisze:
18-12-2021, 10:38
Im więcej kolesi homo, tym więcej kobiet dla hetero... just saying.
To oczywiste
heykvísl og ofn
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 11:40

maciek z klanu pisze:
18-12-2021, 07:30
Pewnego razu bylem w kinie z corka. I byly tam dwie lesbijki, jedna bardzo nieatrakcyjna, a druga jeszcze brzydsza. Były że swoim synem, na oko dwuletnim. I jak tak porównywałem dzieci to przepaść, mlody nie umiał się zachować, biegal, krzyczał, skakał I bil inne dzieci. Różnica była kolosalna. Dwie matki mówiły bądź sobą, szukaj swojego ja, nie hamuj się. Dziewczyny były na tyle zjebane, że nie zaprzyjaźniliśmy się. Nie spotykamy się. Na ulicy przechodzę na drugą stronę jak je widzę.

Teraz pytanie do naszych forumowych strażników moralności - co byście powiedzieli tym kobietom (prosto w twarz)? Są gorsze? Inaczej wychowają dziecko? Są zagrożeniem dla społeczeństwa? Odpowiedzcie, kurwy. Co byście powiedzieli? Jakich argumentów byście użyli? Scorn? Czego się boicie tym razem?
Bywa i tak.
Słusznie uczyniłeś, też bym przechodził na drugą stronę ulicy.

Ja bym powiedział prosto w twarz, żeby uciszyły gówniaka, bo chce obejrzeć jebany film. Tyle.
heykvísl og ofn
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 11:45

Scorn pisze:
18-12-2021, 11:37
Pacjent pisze:
18-12-2021, 09:29
Niestety, ale felieton pt. "Normalne wychowanie dziecka przez lesbijki na podstawie krótkiej obserwacji na basenie" nie jest rozprawą naukową, a zwykłym chciejstwem.
Teraz coś głupiego dla kolegi Uglaka, co z pewnością obali jednym argumentem:
Osoby wychowywane przez pary homoseksualne osiągają najniższy poziom wykształcenia, najwyższy wskaźnik bezrobocia i korzystania z pomocy społecznej, wykazują najwyższy poziom problemów w relacjach interpersonalnych, najwyższy wskaźnik zamieszkiwania bez zawarcia związku, największą tendencje do rozwiązłości, bardzo wysoki wskaźnik zaburzeń lękowych i depresji oraz nadużywania narkotyków, a w statystykach policyjnych (interwencje + sprawy sądowe) są na najwyższym miejscu. Aż 30% z nich deklaruje się jako homoseksualiści. To oni najczęściej zgłaszają, że byli molestowani seksualnie przez rodzica i/lub jego partnera. Dzieci wychowywane w ten sposób mają niskie poczucie wartości, zaburzone relacje z innymi dziećmi, nie mają właściwych wzorców męskich i kobiecych, a promiskuityzm opiekunów (bardzo częsty u homoseksualistów) wpływa bardzo negatywnie na ich rozwój. Są emocjonalnie zaniedbane, słabo zsocjalizowane i znajdują się z znacznie gorszym stanie zdrowia, na co wpływa także fakt, że dzieci lubią się porównywać z innymi rówieśnikami, dzięki czemu tym bardziej uderza w nich ich inność, co potwierdzają liczne badania (Schumm - 2010, Cameron - 2006, Regnerus - 2012, Williams - 2000, Stacey i Biblarz - 2001, Byrd - 2004, Sullins - 2016, Allen - 2013).
To nie jest jednostkowa obserwacja. Raczej kilka lat, w różnych krajach. Podałem tu przykład. Można powiedzieć, że też byłem kiedyś anty-. Przeszło mi między innymi dzięki obserwacjom i poznaniem wielu osób z tego środowiska.

Dzięki, że się rozpisałeś i podałeś źródła, doceniam, ale nie zmienia to faktu, że są to tendencyjne bzdury.
Tendencyjne bzdury wynikające z badań.
Scorn pisze:
18-12-2021, 11:37
Jeśli dzieci homoseksualistów są emocjonalnie zaniedbane i słabo zsocjalizowane i mają niskie poczucie wartości to jest to wina twoja i społeczeństwa składającego się z tobie podobnych pacjentów. Więcej krzywdy dzieciom robi twoja durna religia i wychowywanie w poczuciu winy, wstydu i żalu za wszystko.
Wynika to z dysfunkcjonalnych związków, w których tkwią ich opiekunowie, często nastawieni tylko i wyłącznie na przyjemności, traktujący dziecko przedmiotowo, jako amulet mający świadczyć o ich normalności. Tym dzieciom brakuje normalnych wzorców męskości i kobiecości. Poza tym intuicja podpowiada im, że coś tu jest nie tak. Natury się nie oszuka.
Jak widać lewica ma gdzieś dzieci. Liczy się tylko udowodnienie, że jakiś projekt (tutaj homoseksualna "rodzina") jest słuszny.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 12:50

Spałem źle. W tym kraju w którym wzorcem mężczyzny jest ksiądz albo handlarz.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 14:20

Binarnego? Czy Niebinarnego? Bo już się pogubiłem jak to jest.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8221
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 14:44

Ja nawet nie wiem co to znaczy, o dziwo ten kutas w pociągu tego tematu nie poruszył.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10817
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 14:46

Gratulacje Scorn, odpaliłeś Pacjenta na 200% opinią iż geje nie są tacy źli, natychmiast pobiegł po badania i książki ze swojej biblioteki o gejach.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2752
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: HOMOSEKSUALIZM

18-12-2021, 15:52

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
18-12-2021, 14:46
Gratulacje Scorn, odpaliłeś Pacjenta na 200% opinią iż geje nie są tacy źli, natychmiast pobiegł po badania i książki ze swojej biblioteki o gejach.
Obrazek
rzułf
ODPOWIEDZ