Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8205
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 17:33

To muszę w końcu zbudować bo lezy i lezy a ciągle brak czasu.

Obrazek

Sprawdziłem mój najdroższy kolekcjonersko zestaw lego. W tej chwili osiąga średnią cene 8.000 zł. Kiedyś kupiłem może za 600:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10726
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 17:58

tomaszm pisze:
09-10-2022, 17:33
To muszę w końcu zbudować bo lezy i lezy a ciągle brak czasu.

Obrazek

Sprawdziłem mój najdroższy kolekcjonersko zestaw lego. W tej chwili osiąga średnią cene 8.000 zł. Kiedyś kupiłem może za 600:)
Ale to nie tylko jak jest nierozpakowany?
Chop wood. Carry water.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8205
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 17:59

? W sensie poskładany jest tyle wart. Nowych nie widzę. To zestaw sprzed 15 lat. Zawsze poskładany zestaw będzie tańszy.



Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka




Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10726
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 18:21

tomaszm pisze:
09-10-2022, 17:59
? W sensie poskładany jest tyle wart. Nowych nie widzę. To zestaw sprzed 15 lat. Zawsze poskładany zestaw będzie tańszy.



Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Bezwzględnie od stanu? Hm. Przyglądałem się tym "inwestycjom w LEGO" ale wydaje mi się to mocno patykiem po wodzie pisane. Żeby ktoś zapłacił, potrzebny jest znaczący popyt, a dlaczego ludzie mieliby koniecznie kupować za 10x więcej jakiś stary zestaw, skoro ciągle wychodzą nowe? Oczywiście zawsze znajdą się jacyś bogaci fani LEGO dla których cena nie gra roli, ale na razie wygląda to jak inwestycje w cebulki tulipanów, dużo słychać o tym co ile warte, ale jakoś nie słychać o tym, by ktoś faktycznie zbił na tym pieniądze. Od razu zaznaczam że może czegoś nie rozumiem, no ale. Wiele kaset dungeon synth wisi na discogs za 250€, a jak przychodzi co do czego to sprzedają się w grupach za 15.
Chop wood. Carry water.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8205
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 18:30

Tak to w przypadku Lego wygląda. Nie wiem po co się rozwijasz. Tak to wygląda. Nie mam zestawu który używany nie byłby wart na moment obecny więcej jak 100%. I to sa zestawy sprzed maks paru lat. O starych nie wspominam.


Zobacz - świeży zestaw sprzed 3 lat, płaciłem 1300 zł jak wyszedł

masz obecną cenę gdzie jeszcze krążą nowe

https://allegro.pl/oferta/lego-technic- ... 8505723384



Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10726
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 18:43

No dobra, wygląda nieźle na obrazku, alemczy faktycznie sprzedałeś kiedyś zestaw za taką cenę jak znaleziona w internecie?
Chop wood. Carry water.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8205
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 18:48

Ja nigdy w życiu niczego nie sprzedałem. Jak miałem kolekcję komiksów rzędu 2000+ to oddałem całosc na dom dziecka. Jak mam duble albo znudzi mi się jakaś muzyka na cd to wysyłam bezpłatnie po Kolegach z forume. Zapytaj. A jeśli mowa o klcokach lego to mam Znajomków co z tego zyją.:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14499
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-10-2022, 19:21

no prosze a to ze mnie się śmieją że oglądam filmy Lego ;)

ale czasem żałuje że się pozbyłem klocków bo pamietam że miałem fajny, dosyć spory okręt piratów :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14499
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-10-2022, 17:58

Ringier Axel Springer Polska reaguje na skutki drastycznie rosnących cen oraz na spowolnienie gospodarcze. Firma przeprowadzi zwolnienia grupowe, likwiduje nierentowne serwisy i rezygnuje, m.in. z papierowego wydania tygodnika „Auto Świat”.
Jak poinformowano redakcję portalmedialny.pl w komunikacie, Zarząd Ringier Axel Springer Polska zdecydował o podjęciu działań w reakcji na postępujące spowolnienie rynku i drastyczny wzrost kosztów. Firma podjęła decyzję o redukcji zatrudnienia w firmie oraz ograniczeniu kosztów. Jednocześnie, aby wesprzeć osoby najbardziej dotknięte rosnącymi kosztami, Ringier Axel Springer Polska ma zaoferować jednorazowe wsparcie finansowe dla najmniej zarabiających pracowników.
Likwidacja papierowego tygodnika Auto Świat
W związku ze wzrostem cen papieru i energii, w grudniu br. ukaże się ostatnie papierowe wydanie tygodnika „Auto Świat”. Wydawca ma skupić się na rozwijaniu treści redakcyjnych w serwisie internetowym autoswiat.pl. Również od stycznia 2023 r. „Przegląd Sportowy", będzie pojawiać się w sprzedaży tylko dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki. Po dokonaniu przeglądu rentowności poszczególnych obszarów biznesowych, podjęto również decyzję o zakończeniu z końcem grudnia br. działalności serwisów Literia.pl i VOD.pl.
no i co ja bede czytał w robocie ? :evil:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-10-2022, 17:31

tomaszm pisze:
09-10-2022, 18:48
Ja nigdy w życiu niczego nie sprzedałem. Jak miałem kolekcję komiksów rzędu 2000+ to oddałem całosc na dom dziecka. Jak mam duble albo znudzi mi się jakaś muzyka na cd to wysyłam bezpłatnie po Kolegach z forume. Zapytaj. A jeśli mowa o klcokach lego to mam Znajomków co z tego zyją.:)
Potwierdzam, sam dostałem fajne dubelki 😉
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4705
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-10-2022, 08:48

Żułek pisze:
11-10-2022, 17:58
Również od stycznia 2023 r. „Przegląd Sportowy", będzie pojawiać się w sprzedaży tylko dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.
no i co ja bede czytał w robocie ? :evil:
Zmień umowę na 1/2 etatu. Pracując tylko 2x w tygodniu znów będziesz mógł codziennie to czytać ;)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-10-2022, 09:05

Żułek pisze:
11-10-2022, 17:58
no i co ja bede czytał w robocie ? :evil:
W robocie się pracuje, a nie odpoczywa, bumelancie jeden ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14893
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-10-2022, 09:11

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14893
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-10-2022, 09:15

https://www.onet.pl/informacje/onetszcz ... h,79cfc278
Dwa żubry zastrzelone na poligonie drawskim. "Pomylił żubra z dzikiem"

Na terenie poligonu drawskiego, w okolicy Pomierzyna, we wtorek myśliwy zastrzelił żubra, co potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik komendanta Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie kpt. Tomasz Zygmunt. W środę po południu, w odległości ok. 400 m od martwego zwierzęcia, znaleziono drugie.
kurwa, który to już raz? To już nie jest memiczne. Kiedy kurwa zaczną tych pojebów zamykać, odbierać im dozywotnio prawo korzystania z broni albo w ogóle wchodzenia do lasu? Ile można mylić wszystko z dzikami? A jak żonę z sołtysem pomyli?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
frankmullen
w mackach Zła
Posty: 872
Rejestracja: 29-01-2017, 17:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-10-2022, 10:42

trup pisze:
13-10-2022, 09:15
https://www.onet.pl/informacje/onetszcz ... h,79cfc278
Dwa żubry zastrzelone na poligonie drawskim. "Pomylił żubra z dzikiem"

Na terenie poligonu drawskiego, w okolicy Pomierzyna, we wtorek myśliwy zastrzelił żubra, co potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik komendanta Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie kpt. Tomasz Zygmunt. W środę po południu, w odległości ok. 400 m od martwego zwierzęcia, znaleziono drugie.
kurwa, który to już raz? To już nie jest memiczne. Kiedy kurwa zaczną tych pojebów zamykać, odbierać im dozywotnio prawo korzystania z broni albo w ogóle wchodzenia do lasu? Ile można mylić wszystko z dzikami? A jak żonę z sołtysem pomyli?
Nie da się. Za silne lobby. Pozostają mieć nadzieję, że najebani myśliwi zaczną mylić siebie ze zwierzyną i zrobią sobie naturalną selekcję.
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

14-10-2022, 19:32



Lawackie zjebanie. W imię klimatu rzecz jasna. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8205
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

17-10-2022, 00:21

frankmullen pisze:
trup pisze:
13-10-2022, 09:15
https://www.onet.pl/informacje/onetszcz ... h,79cfc278
Dwa żubry zastrzelone na poligonie drawskim. "Pomylił żubra z dzikiem"

Na terenie poligonu drawskiego, w okolicy Pomierzyna, we wtorek myśliwy zastrzelił żubra, co potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik komendanta Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie kpt. Tomasz Zygmunt. W środę po południu, w odległości ok. 400 m od martwego zwierzęcia, znaleziono drugie.
kurwa, który to już raz? To już nie jest memiczne. Kiedy kurwa zaczną tych pojebów zamykać, odbierać im dozywotnio prawo korzystania z broni albo w ogóle wchodzenia do lasu? Ile można mylić wszystko z dzikami? A jak żonę z sołtysem pomyli?
Nie da się. Za silne lobby. Pozostają mieć nadzieję, że najebani myśliwi zaczną mylić siebie ze zwierzyną i zrobią sobie naturalną selekcję.
Zgadza się. Mój ujek jest 2 kadencję wybrany jako poseł pisu. Jego brat ma restauracje. Jak był covid i wszyscy byli pozamykani w pizdziec ci se zrobili imprezę dla grona myśliwych w ilości 150+ śmiejąc się z reszty w swojej restauracji. Nosz kurwa ręce opadają. Totalne bezczele skurwysyny. Co jestem na imprezie rodzinnej to im uświadamiam jak się nimi brzydzę. Tfu.

Tak swoją drogą ta restauracja to jest zajebisty przykład że sa równi i równiejsi. Nie kojarzę, żeby była chociaż na chwilę zamknięta przy sytuacji covidovej. Ja tam byłem sam w tym czasie na imprezie rodzinnej. Każda impreza rodzinna co mnie wkurwia niezmiernie się tam odbywa od lat. Stypy, urodziny, złote gody każdy pretekst żeby zrobić imprezę i sie najebać jak to u mnie w rodzinie. Z racji tego że knajpa jest nazwijmy to upolityczniona funkcjonowała na innych zasadach. Kiedy wszyscy właściciele byli zmuszeni przez sytuację Covidova do zamknięcia swoich przybytków ta funkcjonowała w najlepsze. Szkoda gadać.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14893
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

17-10-2022, 02:00

ozob pisze:
14-10-2022, 19:32


Lawackie zjebanie. W imię klimatu rzecz jasna. (:
Pojebana akcja. Ale odniosła skutek medialny.
Dzieła nie zniszczono. Jednak odpowiedzialność jest.

A co sądzisz o tym?
Chronić? Czy oblewać zupą?

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-10-2022, 08:36

Usprawiedliwianie kolejnego celebryty z elity, który po kielichu pojechał w miasto. Że mógł nie zauważyć, że właściwie nic się nie stało, że był ciężko chory, bierze leki, a to potęguje działanie alkoholu. W tej atmosferze jestem spokojny o wyrok sądu i kolejne nazwiska na liście znanych rajdowców.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-10-2022, 11:24

Mój odtwarzacz CD znacząco porysował mi cd teotanblood seven chalices KURWAAA
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
ODPOWIEDZ