Jak obchodzicie święta?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 19:49

Nasum pisze:
Sgt. Barnes pisze:Ja posłużę się cytatem z Chrisa Barnesa, który na pytanie"jaki był dla Ciebie ten rok?", odpowiedział - "dobry, do Świąt";-)
Ale mimo wszystko - najlepszego!

Jak obchodzisz świeta?
Nienawidzę świąt!
Jaki był dla Ciebie ten rok?
Dobry, do świąt!
Jakies postanowienia noworoczne?
Nienawidzić świąt jeszcze bardziej niż w tym roku!


Było tam jeszcze kilka innych pytań, ale musiałbym pogrzebać w starych szpargałach, niemniej też mnie to rozbawiło ;-)
Metal Hammer,circa 1998 ;))
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2419
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 19:51

Żułek pisze:

tyle i aż tyle
to pasuje dla gimnazjalistów.....ideeologia świateczna dla ludzi urodzonych w 1977 (lub wcześniej....) roku jest zupełnie inna....
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 19:56

Sgt. Barnes pisze:
Nasum pisze:
Sgt. Barnes pisze:Ja posłużę się cytatem z Chrisa Barnesa, który na pytanie"jaki był dla Ciebie ten rok?", odpowiedział - "dobry, do Świąt";-)
Ale mimo wszystko - najlepszego!

Jak obchodzisz świeta?
Nienawidzę świąt!
Jaki był dla Ciebie ten rok?
Dobry, do świąt!
Jakies postanowienia noworoczne?
Nienawidzić świąt jeszcze bardziej niż w tym roku!


Było tam jeszcze kilka innych pytań, ale musiałbym pogrzebać w starych szpargałach, niemniej też mnie to rozbawiło ;-)
tak, to bodajże Metal Hammer ze stycznia 1995 ;-)
Może ze 2 lata późniejszy. Pamiętam że jako młodego chrześcijanina zasłuchującego się w debiucie 2TM2,3 (co wcale mi nie przeszkadzało w słuchaniu np Mayhem albo Christ Agony) te słowa mnie nieco zasmuciły :-(
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 20:03

morbid pisze:
Żułek pisze:

tyle i aż tyle
to pasuje dla gimnazjalistów.....ideeologia świateczna dla ludzi urodzonych w 1977 (lub wcześniej....) roku jest zupełnie inna....
może coś w tym jest ale na pewno znajdą się osoby z przed 1977 które świąt też nie lubią ;)
ja taki stary nie jestem (rocznik 84) ale nigdy nie lubiłem świat, od małego nie ruszało mnie ta cała szopka
święta to dla mnie coś jak rozejm kibiców Wisły i Cracovii kiedy wykitował papież, kilka dni później w ruch poszły noże
to samo gówno tylko inna pora roku ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5409
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 20:06

Jak obchodzisz świeta?
Nienawidzę świąt!
Jaki był dla Ciebie ten rok?
Dobry, do świąt!
Jakies postanowienia noworoczne?
Nienawidzić świąt jeszcze bardziej niż w tym roku!


Było tam jeszcze kilka innych pytań, ale musiałbym pogrzebać w starych szpargałach, niemniej też mnie to rozbawiło ;-)[/quote]

tak, to bodajże Metal Hammer ze stycznia 1995 ;-)[/quote]

Może ze 2 lata późniejszy. Pamiętam że jako młodego chrześcijanina zasłuchującego się w debiucie 2TM2,3 (co wcale mi nie przeszkadzało w słuchaniu np Mayhem albo Christ Agony) te słowa mnie nieco zasmuciły :-([/quote]

edit: chyba mam jednak rację, bo w 1997 Bnarnes nie był w Kanibalach, a był wtedy podpisany jako wokalista Cannibal Corpse ;-)

Jesteś pewien? Jakoś kojarzyłem to z poczatkiem 1995 r., były tam tez inne wypowiedzi, w tym słynne "złote dildo" dla wytwórni, jako prezent świąteczny od Grega Macintosha ;-)
Albo może pijany już jestem ;-)
Ostatnio zmieniony 21-12-2013, 20:09 przez Sgt. Barnes, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 20:08

Sgt. Barnes pisze: Jesteś pewien? Jakoś kojarzyłem to z poczatkiem 1995 r.
W wieku 11 lat jeszcze nie czytałem MH regularnie :-) 97 na bank to był.
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 20:10

Żułek pisze:nigdy nie lubiłem świat, od małego nie ruszało mnie ta cała szopka
dla mnie nie do pojecia. chyba, ze miales bardzo biednych rodzicow (nie szydze) albo cos z glowa. zreszta dla dzieciaka prezenty to tez nie wszystko, sama atmosfera wprawia w ekscytacje mlody umysl. swieta - wolne od szkoly, dobre jedzenie, choinka, snieg, radosc

naprawde trzeba byc niedojebem
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 22:28

abstract pisze:
Żułek pisze:nigdy nie lubiłem świat, od małego nie ruszało mnie ta cała szopka
dla mnie nie do pojecia. chyba, ze miales bardzo biednych rodzicow (nie szydze) albo cos z glowa. zreszta dla dzieciaka prezenty to tez nie wszystko, sama atmosfera wprawia w ekscytacje mlody umysl. swieta - wolne od szkoly, dobre jedzenie, choinka, snieg, radosc

naprawde trzeba byc niedojebem
akurat na prezentach poznałem sie bardzo szybko bo zamiast jakiegoś badziewia chciałem kase aby se samemu kupic to co ja chce a nie jakieś gówno za 5zł :P
wlasnie tej atmosfery świat nie lubie, wolałem już iść do szkoły niż znosić cały ten cyrk, jedzenie też srednio bo akurat ja jestem wybredny i jem 5 rzeczy na krzyż przez całe życie :P na swieta to tylko karp i sernik domowej roboty a nie jakieś kupne gówna
choinke faktycznie lubiłem i w sumie nadal lubie ale nie posiadam :P
śniegu w tym roku na święta nie będzie :P słoneczko i +5 :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
535

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 22:58

Reasumując. W wypowiedziach dominuje jedzenie i picie, a właściwie picie i jedzenie. Co Wy Panowie robicie przez cały rok? Nie pijecie, a jedzenia unikacie? Czyżby święta były tym najlepszym z pretekstów do tego by się nażreć i najebać?
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 23:45

Żułek pisze: wolałem już iść do szkoły niż znosić cały ten cyrk
o panie...
Żułek pisze:jestem wybredny i jem 5 rzeczy na krzyż przez całe życie
o panie boże...
Awatar użytkownika
jesusatan
weteran forumowych bitew
Posty: 1884
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: Jak obchodzicie święta?

21-12-2013, 23:55

zajebisty temat. jest sie z czego posmiac :)))))
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 00:13

no przeciez mówiłem ze nie lubie świąt :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2543
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 09:26

u mnie 24 zawsze rano dzielimy się jajkiem to taka stara tradycja jest
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 12:41

BOLEK pisze:u mnie 24 zawsze rano dzielimy się jajkiem to taka stara tradycja jest
Mieszkasz z manieczki?
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 12:46

0ms pisze:
BOLEK pisze:u mnie 24 zawsze rano dzielimy się jajkiem to taka stara tradycja jest
Mieszkasz z manieczki?
raczej nie - manieczki zawsze z rana dzieli się kiełbasą :)

... aha jeszcze jedno - uprzedzając pytania - nie, nie mieszkam z manieczki i z rana nie dzieliłem się z nim kiełbasą ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 13:13

Sgt. Barnes pisze:Jak obchodzisz świeta?
Nienawidzę świąt!
Jaki był dla Ciebie ten rok?
Dobry, do świąt!
Jakies postanowienia noworoczne?
Nienawidzić świąt jeszcze bardziej niż w tym roku!


Było tam jeszcze kilka innych pytań, ale musiałbym pogrzebać w starych szpargałach, niemniej też mnie to rozbawiło ;-)
tak, to bodajże Metal Hammer ze stycznia 1995 ;-)[/quote]

Może ze 2 lata późniejszy. Pamiętam że jako młodego chrześcijanina zasłuchującego się w debiucie 2TM2,3 (co wcale mi nie przeszkadzało w słuchaniu np Mayhem albo Christ Agony) te słowa mnie nieco zasmuciły :-([/quote]

edit: chyba mam jednak rację, bo w 1997 Bnarnes nie był w Kanibalach, a był wtedy podpisany jako wokalista Cannibal Corpse ;-)

Jesteś pewien? Jakoś kojarzyłem to z poczatkiem 1995 r., były tam tez inne wypowiedzi, w tym słynne "złote dildo" dla wytwórni, jako prezent świąteczny od Grega Macintosha ;-)
Albo może pijany już jestem ;-)[/quote]

Od samego rana wertowałem moje stare roczniki MH żeby znaleźć tą wypowiedź Barnesa, bo na bank miałem ten numer "świąteczny" ale widocznie gdzieś mi się zapodział. Natomiast o "złotym dildzie" dla szefa wytwórni wspominał Bill z Front Line Assembly, a nie Greg Mackintosh i to było w połączonym numerze 12/94 - 1/95 z Sepulturą na okładce.
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Awatar użytkownika
flow
postuje jak opętany!
Posty: 578
Rejestracja: 04-10-2013, 00:15

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 13:21

Wigilia oczywiście karp i inne barszcze, to taki dzień w którym wpierniczam od rana do wieczora, wiszę na telefonie i słucham sporej ilości muzyki. Kolejne dwa dni śmigam po mieście wraz ze znajomymi racząc się grzańcem i browarem. Typowy czas do opierdalania się.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 14:17

Wlasnie wpadlem na zajebisty pomysl. 24 powysylam swoim "scenowym" znajomym, a takze wszystkim ktorzy znaja moj stosunek do bozi, zyczenia swiateczne, cos o bozej lasce, radosci w sercu z nadejscia syna bozego itd. Ciekawy jaka bedzie ich reakcja? Beda zastanawiac sie czy mnie pojebalo czy rzeczywiscie odnalazlem bozie niczym Sandoval :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 14:22

krz63 pisze:Wlasnie wpadlem na zajebisty pomysl. 24 powysylam swoim "scenowym" znajomym, a takze wszystkim ktorzy znaja moj stosunek do bozi, zyczenia swiateczne, cos o bozej lasce, radosci w sercu z nadejscia syna bozego itd. Ciekawy jaka bedzie ich reakcja? Beda zastanawiac sie czy mnie pojebalo czy rzeczywiscie odnalazlem bozie niczym Sandoval :-)
to mogło by być nawet śmieszne ale nie sądzisz Krzysiu, że trochę spaliłeś ten dzołk ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2013, 14:27

A czy wszyscy czytaja Masterfula :-)?
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
ODPOWIEDZ