PPK

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

PPK

Wchodzicie niczym nóż w masełko
3
5%
Uciekacie, bo szkoda na to kasy
37
64%
Przelejecie kasę na o. Rydzyka
12
21%
Jeszcze nie wiecie, co wybrać
6
10%
 
Liczba głosów: 58
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2656
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: PPK

23-10-2019, 17:46

535 pisze:Nie obowiązek, ale znowu część publiki da się zrobić w popularne bambuko, fundując złodziejom stabilne dopływy gotówki.
Każdy myśli i decyduje za siebie.
Celem życia nie jest przeżycie.
535

Re: PPK

23-10-2019, 17:54

To prawda. Natomiast nie trzeba być wybitnym ekonomistą, by zauważyć, że jest to kolejny pomysł tego nieudolnego państwa na zaciągnięcie pożyczki u obywateli. Wiem, wiem. Tym razem to mają być "nasze" pieniądze...., a tamte kto wpłacał?
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: PPK

24-10-2019, 00:09

U mnie w robo weszło to w życie w pierwszej kolejności z racji tego, że pracuję w dużym państwowym kołchozie. Tak na oko ze 40% ludków wypisało się z tego szamba, dobrze pamiętając co z ich pieniędzmi zrobiły polityczne kurwy kilka lat wstecz. Dobrze to świadczy o świadomości społeczeństwa.
Tak na marginesie: obwarowania dotyczące możliwości wcześniej wypłaty SWOICH własnych pieniędzy to jest jakieś jebane kuriozum!
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1081
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: PPK

24-10-2019, 09:12

Trzeba jeszcze pamiętać o podatku i podatku od podatku :) Kreatywna księgowość level hard.
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: PPK

24-10-2019, 09:42

dcd pisze:U mnie w robo weszło to w życie w pierwszej kolejności z racji tego, że pracuję w dużym państwowym kołchozie. Tak na oko ze 40% ludków wypisało się z tego szamba, dobrze pamiętając co z ich pieniędzmi zrobiły polityczne kurwy kilka lat wstecz. Dobrze to świadczy o świadomości społeczeństwa.
Tak na marginesie: obwarowania dotyczące możliwości wcześniej wypłaty SWOICH własnych pieniędzy to jest jakieś jebane kuriozum!

U znajomka w budżetówce rezygnacja wygląda tak, że trzeba z podaniem się wierdolić na sekretariat, tam kwitują odbiór,
gdy dyr obok zerka zza swojego biurka.
Patologia level hard, tak się boją, że matti ich wypierdoli, bo dużo ludzi się wypisze.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Wuja
postuje jak opętany!
Posty: 395
Rejestracja: 15-10-2012, 21:44

Re: PPK

24-10-2019, 10:08

Przecież w budżetówce PPK wchodzi od 2021 r.
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: PPK

24-10-2019, 10:25

Wuja pisze:Przecież w budżetówce PPK wchodzi od 2021 r.
Tak, ale są spółki, których właścicielem jest skarb państwa, tam już wchodzi, źle się wyraziłem.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: PPK

24-10-2019, 10:35

U mnie we firmie już poszła informacja i z tych z którymi rozmawiałem nikt nie jest zainteresowany. Z tego wniosek, że zaufanie do programu jest mocno ograniczone. Zaskakująca sytuacja, biorąc pod uwagę wynik wyborów.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: PPK

24-10-2019, 11:11

535 pisze:U mnie we firmie już poszła informacja i z tych z którymi rozmawiałem nikt nie jest zainteresowany. Z tego wniosek, że zaufanie do programu jest mocno ograniczone. Zaskakująca sytuacja, biorąc pod uwagę wynik wyborów.
Ta firma to jakaś lewacka zbieranina i tyle :)
Nie wszyscy głosowali przecież, dodatkowo tylko/ aż głosujących 43% było za.

U mnie niby prawie wszyscy przeciwni,
a zobaczymy ilu naprawdę się wypisze.

Ja akurat nie mam w tym żadnej ideologii, wolę kasę na koncie i tyle.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1130
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: PPK

25-10-2019, 15:36

a u mnie PPE
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: PPK

25-10-2019, 16:32

Powszechny Plan Ewakuacji?
Słuszna droga...
535

Re: PPK

25-10-2019, 16:41

Medard pisze:
535 pisze:U mnie we firmie już poszła informacja i z tych z którymi rozmawiałem nikt nie jest zainteresowany. Z tego wniosek, że zaufanie do programu jest mocno ograniczone. Zaskakująca sytuacja, biorąc pod uwagę wynik wyborów.
Ta firma to jakaś lewacka zbieranina i tyle :)
Nie wszyscy głosowali przecież, dodatkowo tylko/ aż głosujących 43% było za.

U mnie niby prawie wszyscy przeciwni,
a zobaczymy ilu naprawdę się wypisze.

Ja akurat nie mam w tym żadnej ideologii, wolę kasę na koncie i tyle.
Niby o jakiej ideologii ja pisałem? Harnaś to jakaś ideologia jest? Podzieliłem się tylko obserwacją w swoim otoczeniu.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: PPK

25-10-2019, 17:23

Pisałeś o wyniku wyborów, to zrozumiałem, że w firmie głosowali za lewicą, przeciwko pis.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: PPK

25-10-2019, 17:47

Medard pisze:Pisałeś o wyniku wyborów, to zrozumiałem, że w firmie głosowali za lewicą, przeciwko pis.
Medard, będę brutalnie szczery. Przecież ty nie masz pojęcia na kogo głosowałem, czy w ogóle na kogoś i czy w ogóle poszedłem do lokalu , a jeżeli nawet, to czy do tego z urną.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: PPK

25-10-2019, 18:09

535 pisze:
Medard pisze:Pisałeś o wyniku wyborów, to zrozumiałem, że w firmie głosowali za lewicą, przeciwko pis.
Medard, będę brutalnie szczery. Przecież ty nie masz pojęcia na kogo głosowałem, czy w ogóle na kogoś i czy w ogóle poszedłem do lokalu , a jeżeli nawet, to czy do tego z urną.
Szczerze, to mnie to nawet nie interesuje, chociaż są tu tacy, którzy chcą śledztwo przeprowadzić, kto jak głosował.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: PPK

26-10-2019, 11:49

Siemaneczko.Jeśli kogoś to interesuje-w co nie wątpię- to ja się wypisałem. Po przestudiowaniu warunków ogarnął mnie pusty śmiech.Niech złodzieje dalej główkują jak zapewnić kasę głównym beneficjentom swoich rządów.Najlepiej niech ich do roboty zagonią.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PPK

26-10-2019, 12:00

Rumburak pisze:Siemaneczko.Jeśli kogoś to interesuje-w co nie wątpię- to ja się wypisałem. Po przestudiowaniu warunków ogarnął mnie pusty śmiech.Niech złodzieje dalej główkują jak zapewnić kasę głównym beneficjentom swoich rządów.Najlepiej niech ich do roboty zagonią.
to może być trudne. nawet tutaj u "wolnościowców" i "wolnomyślicieli" jest poczucie, że żyją w krainie mlekiem i miodem płynącej. jak nie z niemcami to z chinami nawiążemy kontakty handlowe, wskaźniki gospodarcze i tak nie istotne, w ogóle gospodarka nieistotna. wystarczy, że słyszą zewsząd, że tak dobrze to nawet za gierka nie było. a i nowe kresze/ kuboty kupili. pordzewiałe 2 kilowe hantelki w końcu wymienione po latach zostały a i poddasze uszczelnione też. nie da się więc. dali przecież. a, że z ich własnych a nie ich, w sensie rządzących, to inna sprawa. zadowolenie jest. że jakoś też odbiorą, bo się spiąć nie zepnie, to już nie wyjaśnisz. przykro mi. więc PPK pewnie dla nich to świetna opcja.
.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: PPK

26-10-2019, 12:08

Ascetic pisze: dali przecież. a, że z ich własnych a nie ich, w sensie rządzących, to inna sprawa.
Tutaj jest rzeczywiście realny problem a nie heheszki,czasami zdarzy mi się słyszeć "głos ludu" wzburzony tym,że jak ktoś nie kocha PiS, to 500 brać nie powinien.Tylko oddać...bo pis kurwa ze swoich daje:)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PPK

26-10-2019, 12:16

Rumburak pisze:
Ascetic pisze: dali przecież. a, że z ich własnych a nie ich, w sensie rządzących, to inna sprawa.
Tutaj jest rzeczywiście realny problem a nie heheszki,czasami zdarzy mi się słyszeć "głos ludu" wzburzony tym,że jak ktoś nie kocha PiS, to 500 brać nie powinien.Tylko oddać...bo pis kurwa ze swoich daje:)
ja nie heheszkuję. mi nie do śmiechu. jestem w strachu. zafajdany cały.

bo? tutaj też masz głos zadowolonego ludu. ja się go boję. teraz pełną gębą "żyje"*. kresze, żółte beemy od niemca, nawet ma czas jeden z drugim wpaść na forume, bo w kołchozie go już tak nie cisną (bo zażąda 4 k minimalne ) i podzielić się tym, że jest zajebiście. a później? to co ich a nie ich, jak zabraknie trzeba będzie zabrać. i się zbyteczne nerwy pojawią. nawet boję się myśleć co tu się będzie działo.



* w końcu. po bidowaniu. bo se poradzić nie mógł sam z siebie wcześniej. i nawet daje lekcję taki. że np. trzeba iść "na swoje". fajnie.
.
535

Re: PPK

26-10-2019, 12:44

Medard pisze:
535 pisze:
Medard pisze:Pisałeś o wyniku wyborów, to zrozumiałem, że w firmie głosowali za lewicą, przeciwko pis.
Medard, będę brutalnie szczery. Przecież ty nie masz pojęcia na kogo głosowałem, czy w ogóle na kogoś i czy w ogóle poszedłem do lokalu , a jeżeli nawet, to czy do tego z urną.
Szczerze, to mnie to nawet nie interesuje, chociaż są tu tacy, którzy chcą śledztwo przeprowadzić, kto jak głosował.
Taka ciekawostka. Mam w pracy jednego takiego wyznawcę Jarka. Prymityw palący w piecu oponami. Czyni sobie ziemię poddaną na swój tradycyjny w tym miejscu sposób, a przy okazji biega po firmie i cały czas tylko Jarek i pięćset, a Tusku ukradł ojczyznę. Ten typ. W każdym razie , żeby mu podnieść ciśnienie umówiłem się z kumplami przed wyborami do eurokołochozu, że sprzedam mu swoją deklarację oddania głosu na Robercika. Facet przestał się do mnie odzywać, a ostatnie zwycięstwa pisu zaznacza za każdym razem w mojej obecności, jakby spuścił mi wpierdol pod Grunwaldem. Tak to wszystko wygląda. I co zabawne, tak samo jest na tym forum. Gdy czytam niektóre wypowiedzi to widzę gębę tego jegomościa ode mnie z pracy, a jestem przekonany, że ani on, ani tutejsi zawodnicy, wcale nie żartują.
ODPOWIEDZ