NOWY PAPIEŻ

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9258
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 09:44

witchfinder pisze:
krz63 pisze:No właśnie. Śmieszy mnie określenie liberał w stosunku do obywateli Watykanu. Czasem mam wrażenie, że wystarczy zaakceptowanie faktu, że Ziemia jednak nie jest okrągła, to w oczach komentatorów taki a-be-pe staje się od razu liberałem, osobą idącą z duchem czasów i osiągnięciami nauki.
Mnie za to śmieszy, że niektórzy wypowiadają się tonie takim, jakby papież, jako głowa Kościoła KATOLICKIEGO, miał "zezwolić" na związki homoseksualne, aborcję, eutanazję etc. No kurwa mać :D :D :D Papież konserwatystą i przeciwny ww.? A to niespodzianka! Kto by pomyślał?
Nie histeryzuj, jest wiele pomniejszych i nie tak medialnych spraw jak giejostwo czy aborcja, spraw dotyczących samego KK na przykład.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 09:48

[V] pisze:liczyłem na czarnego papieża i armagedon.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 09:54

Dobra wiadmość dla niepocieszonych. Franciszek jest jezuitą, a jak wiadomo:
wikipedia pisze:Generał jezuitów bywa potocznie nazywany czarnym papieżem.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 11:17

Nic tylko czekać na drugiego Urbana (nomen omen) drugiego i początek krucjat ;)
The madness and the damage done.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15242
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 12:24

Bezdech pisze:Dobra wiadmość dla niepocieszonych. Franciszek jest jezuitą, a jak wiadomo:
wikipedia pisze:Generał jezuitów bywa potocznie nazywany czarnym papieżem.

Super! Wszyscy oczekiwali jakiegoś kopciucha z Ugandy czy innego Zimbabwe, a tu proszę, wróżba była nieprecyzyjna, zostawiała dużo pola do interpretacji;-) No to patrzmy teraz na jakąś kometę, obstawiamy kiedy to wszystko szlag trafi? ;-))
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 15:59

Ej, kurwa, to jest jakiś nowy papież? SSman już piach gryzie czy jak?
A, w sumie chuj mnie to obchodzi.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 16:41

Bezdech pisze:Dobra wiadmość dla niepocieszonych. Franciszek jest jezuitą, a jak wiadomo:
wikipedia pisze:Generał jezuitów bywa potocznie nazywany czarnym papieżem.
Poza tym jezuici nazywani są armią boga. Szykuje się warmagedon.
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4602
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 17:42

Obrazek mój papież
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 17:47

Nie znam człowieka. Grunt żeby kontynuował politykę poprzednich papieżaków w kwestii jebania małych dzieci, bo tak poza tym to:
megawat pisze:w sumie chuj mnie to obchodzi.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4602
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 17:56

Self pisze:Nie znam człowieka. Grunt żeby kontynuował politykę poprzednich papieżaków w kwestii jebania małych dzieci, bo tak poza tym to:
megawat pisze:w sumie chuj mnie to obchodzi.
Czyli że jesteś za pedofilią ?????
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 22:39

szkoda że nei został nim czarny, byłby koniec świata i miałbym święty spokój, bo wszsytko mnie już wkurwia na tym łez padole.
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 22:55

Rola Watykanu w życiu politycznym świata cały czas maleje. Teraz i przez jeszcze tak do wiosny, a może i dłużej, będziemy zasypywani niezbędnymi informacjami typu "pierwsze słowa nowego papieża to "dobry wieczór"" lub też "Franciszek mówił, że będzie się modlił". Dla mnie natomiast istotne jest, aby była to postać bardzo konserwatywna, związana z tradycją, nie otwarta na dialog z pedałami lub islamem, a przy okazji wspierająca ruchy narodowe poszczególnych państw, dobrze też, gdyby na tyle odważna, aby faktycznie zrobić coś z machlojkami finansowymi kościoła i chorobą zawodową księży - na co oczywiście cały beton ideologiczny kleru nie pozwoli. Setki lat tradycji pokazały, że w niewygodnych sprawach działanie i dialog niewiele daje, lepiej szerokim łukiem zagarniać pod dywan.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8074
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 23:03

Headcrab pisze:Od wczoraj mamy nowego papieża.
Temat powinien się zakończyć stwierdzeniem: 'a kogo to' - ewentualnie: 'chuj z nim'.

Pozdrawiam.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: NOWY PAPIEŻ

15-03-2013, 23:38

Ja tam się cieszę że nie Maradona
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9258
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 01:19

Czesław pisze:Rola Watykanu w życiu politycznym świata cały czas maleje. Teraz i przez jeszcze tak do wiosny, a może i dłużej, będziemy zasypywani niezbędnymi informacjami typu "pierwsze słowa nowego papieża to "dobry wieczór"" lub też "Franciszek mówił, że będzie się modlił". Dla mnie natomiast istotne jest, aby była to postać bardzo konserwatywna, związana z tradycją, nie otwarta na dialog z pedałami lub islamem, a przy okazji wspierająca ruchy narodowe poszczególnych państw, dobrze też, gdyby na tyle odważna, aby faktycznie zrobić coś z machlojkami finansowymi kościoła i chorobą zawodową księży - na co oczywiście cały beton ideologiczny kleru nie pozwoli. Setki lat tradycji pokazały, że w niewygodnych sprawach działanie i dialog niewiele daje, lepiej szerokim łukiem zagarniać pod dywan.
Umieram ze śmiechu :D
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 10:39

Przecież Czesław ma rację. Jedyną drogą do uzyskania splendoru i należnego posłuchu jest bezkompromisowa i nie znająca uległości postawa. Jeśli KK ma się obronić to tylko drogą jedności i niespolegliwości wobec homoseksualnego lobby i tym podobnych. Muzułmanie sobie soborów nie organizowali i widać jak na dłoni efekty :)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 11:30

Lykantrop pisze:Muzułmanie sobie soborów nie organizowali i widać jak na dłoni efekty :)
oj - postawiłes kleksa - włąsnie kazdy Sobór wprowadzał nowe dogmaty - które radykalizowały KK, gdyby nie sobory w 19 wieku, Papiez byłby jednak omylny, Maryska nie byłaby dziewica, nie zabrałyby jej aniołki do nieba, Pismo Swiete byłoby w swej oryginalnej formie...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 11:39

No z tym pismem to teraz płyniesz nieco :) Poza tym, w jaki sposób dogmat o dziewictwie Maryi radykalizuje KK?
Grrrówno!
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9258
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 12:54

Lykantrop pisze:Przecież Czesław ma rację. Jedyną drogą do uzyskania splendoru i należnego posłuchu jest bezkompromisowa i nie znająca uległości postawa. Jeśli KK ma się obronić to tylko drogą jedności i niespolegliwości wobec homoseksualnego lobby i tym podobnych. Muzułmanie sobie soborów nie organizowali i widać jak na dłoni efekty :)
Ale jaki papież ma wpływ na politykę państw, które są pro? Zaproszą go, uściskają, powie "Francjo obudź się" i wszystko będzie tak samo. Czy może zagrozi im interwencją Gwardii Szawjcarskiej jeżeli się nie nawrócą i nie rozgonią pedałów na trzy wiatry?
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: NOWY PAPIEŻ

16-03-2013, 13:06

est pisze:
Lykantrop pisze:Przecież Czesław ma rację. Jedyną drogą do uzyskania splendoru i należnego posłuchu jest bezkompromisowa i nie znająca uległości postawa. Jeśli KK ma się obronić to tylko drogą jedności i niespolegliwości wobec homoseksualnego lobby i tym podobnych. Muzułmanie sobie soborów nie organizowali i widać jak na dłoni efekty :)
Ale jaki papież ma wpływ na politykę państw, które są pro? Zaproszą go, uściskają, powie "Francjo obudź się" i wszystko będzie tak samo. Czy może zagrozi im interwencją Gwardii Szawjcarskiej jeżeli się nie nawrócą i nie rozgonią pedałów na trzy wiatry?
Widzę, że nawiązujesz do jednego z największych XX-wiecznych klasyków szeroko pojętej myśli lewicowej ;)
"Papież? Ile ma on dywizji?" ;))
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
ODPOWIEDZ