Kącik Kulinarny v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4240
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 18:00

Proszę Pana od kiedy napisałeś o Presidencie innej nie kupuję. Chyba że swojska od znajomka.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 18:02

No to super, ze masz Presidenta, u mnie jak zlikwidowali aldika to juz nie mam, biore lokalna 24% ale z takiej rodzinnej mleczarni, a z neta zamawialm litewskiego Dobilasa, teraz na allegro jest swietna promka, zdaje sie byc leprza od Presidenta. Zgrzewka na tydzien leci
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4240
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 18:03

No to zapisuję w kajeciku. Będę badał sprawę. Dzięki
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 20:13

Rejwan pisze:
09-02-2025, 16:01
Obrazek

a u mnie dziś żonka burgersy zrobiła, jak sie samemu nie zrobi porządnie to tak dobrego w restauracji sie nie zje
sos = jogurt naturalny + keczup rolewskiego + czosnek + pieprz
Jednak fryty do burgera uwazam za zywieniowa patole, bo nawet z burgerow mozna skleic sensowna i odchudzajaca diete pod warunkiem, ze sie bierze mienso ze sprawdzonego zrodla a nie hurtowni w Makro. Z frytami to juz ciezko. Wczoraj tez mi do burgsa dali wiaderko frytow to wzionem na wynos "dla psa"
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 20:29

ja tam uwielbiam ziemniaki w każdej postaci czy to kluski śląskie czy frytki. i huj 8)
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 20:35

Ja tez uwielbiam, bo maja zajebisty smak ale latwo z nimi robic mase
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 20:39

Triceratops pisze:
09-02-2025, 20:35
Ja tez uwielbiam, bo maja zajebisty smak ale latwo z nimi robic mase
Hehe a ja to ektomorfik jestem więc nie mój problem
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2711
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 21:36

lubie ziemniaki w każdej postaci, ino nie w tej klasycznej, gotowane do kotleta... ble...
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4516
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 21:47

Obrazek
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

13-02-2025, 22:52

domeldoom pisze:
09-02-2025, 11:08
Obrazek
Ok namuwiles, wlasnie wrucilem z paczkomatu
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Kącik Kulinarny v.2

17-02-2025, 18:00

Gotowałem dzisiaj po raz pierwszy od nie wiem ilu lat, bo doszedłem do wniosku, że czas się pouczyć nowych skilli, kurczak słodko-kwaśny. Żona nie potrafi w komplementy, ale przyznała w pewnym momencie, że jest już najedzona, ale je dalej, bo jej tak smakuje;) Zdjęć niestety nie ma
Find your flow
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

17-02-2025, 18:35

Fajna historyjka, niestety bez zdjec ciezko w nią uwierzyc
woodpecker from space
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3826
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Kącik Kulinarny v.2

17-02-2025, 21:21

:D
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kącik Kulinarny v.2

17-02-2025, 21:26

Triceratops pisze:
13-02-2025, 22:52
domeldoom pisze:
09-02-2025, 11:08
Obrazek
Ok namuwiles, wlasnie wrucilem z paczkomatu
Obrazek
Jak dobre to daj namiar gdzie kupujesz :pray:
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

18-02-2025, 19:28

Ok, tylko potem bede cie musial zlikwidowac
woodpecker from space
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: Kącik Kulinarny v.2

18-02-2025, 20:10

Dziś zrobiłem sobie pierś z kaczki . Medium rare , a nie jak pedał na różowo .
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17855
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kącik Kulinarny v.2

27-02-2025, 10:31

Pączucie, pełne milości. Dla niepęczusia, z lepsiejszej pączusiarni po sąsiedzku. Kawusia, mleczusio i do dzieła!





Obrazek
Obrazek
lys på slutten av lys

dra til helvete
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Kącik Kulinarny v.2

27-02-2025, 10:34

Nie jem słodyczy. Moja lepsza połówka smażyła paczki z termimixem cała noc dla całej firmy. Smród jak chuj. Dobrze że rekupyracja ta wyciagla.

Jedni będą wciągać paczki a ja opierdole salceson z dzika. To sa słodycze.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Kącik Kulinarny v.2

27-02-2025, 13:41

TO jest fach w ręce.



To się wydaje takie proste na filmie mhmm kurwa taa

Facet jest zawodowcem, ja ostatnio jak błony ciąłem to się tak dziabnąłem nozem że scieżka krwi od garażu do kranu w kuchni. To tak jak oglądasz jeżdżenie na nartach-niby proste ale właśnie na takie wygląda.

Mieliśmy kiedyś z kolegami hodowle baranów. Kupiliśmy sobie kilkanaście sztuk na mięso a jak. Jak przyszło do zabicia to wszyscy spasowaliśmy bo sposób zabijania baranów to najbardziej okrutna rzecz jaką w życiu widziałem. POdcinasz gardło i czekasz żeby się wykrawi trzymając go za szyję, na koniec ucinasz mu jaja żeby mięso nie śmierdziało. On się wije,trzepie-kurwa koszmar ,to nie oddanie strzału czy puszczenie prądu.

To pruje mózg. Oczywiście wynajęliśmy profesjonalnego rzeźnika bo nikt się z nas tego nie podjął. Dla tego rzeźnika to było jak pacnięcie much. Uejbany w tym rzeżnickim arbaicie siedział z nami przy ognisku -dzień jak co dzień. Ja pierdole ja ten obrazek mam z tyłu głowy.

Szczerze-nie zdawałem sobie sprawy jak zabija się barany.
Ostatnio zmieniony 27-02-2025, 14:09 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

27-02-2025, 14:08

tomaszm pisze:
27-02-2025, 10:34
Jedni będą wciągać paczki a ja opierdole salceson z dzika. To sa słodycze.
Odchudzasz sie w koncu?
woodpecker from space
ODPOWIEDZ