REBUSY MUZYCZNE

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 14:42

Pacjent pisze:ObrazekObrazek
l
Czerwono-czarni
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 14:53

Uwaga, coś bardziej złożonego. Podpowiadam: black metal :)

Obrazek
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 276
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 14:54

MGŁA - With Hearts Toward None

EDIT: Oddaję.
Ostatnio zmieniony 17-10-2015, 14:56 przez NihilSubSole, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 14:55

DOSKONALE! :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
ImP
w mackach Zła
Posty: 679
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 14:59

Zespół:
Obrazek -> Obrazek

@Kilgore, odpowiedź już padła - chodziło o 'Eater of Birds'
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 15:06

Obrazek

Zespół black metal z USA ;)
Death Dwells in Love
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 15:14

Antychróst pisze:
Pacjent pisze:ObrazekObrazek
l
Czerwono-czarni
Nie, Black metal.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
zahartowany metalizator
Posty: 3592
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 15:21

TORTURER pisze:Obrazek

Zespół black metal z USA ;)
Negative Plane :)
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7858
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 16:06

Ja też mam rebus

Obrazek
Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 17:03

Pacjent pisze:
Antychróst pisze:
Pacjent pisze:ObrazekObrazek
l
Czerwono-czarni
Nie, Black metal.
Burzum - Filosofem?
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 17:21

Drone pisze:
Nasum pisze:@kenediusze: pudło. @drone: bardzo blisko. W ramach podpowiedzi: zespół trafiłeś, album chybiony. Teraz juz powinno byc wszystko jasne.
"Enemy of The Music Business"?

Brawo!
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 17:46

a też se wrzuce
ObrazekObrazek
płyta
Awatar użytkownika
Slahvertsken
świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 21-07-2015, 22:35

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 18:38

^ PF - Ummagumma
Drone pisze:
Slahvertsken pisze:
Drone pisze:He, he, nie, to nie to, jest coś znacznie prostszego i bardziej pasującego. Wielki klasyk, death metal, początek lat 90 ;)
You'll Never See ?
Brawo! O to chodzi!
:)

To jako, że zgadłem to też wrzucę coś łatwego. Nazwa zespołu.
ObrazekObrazekObrazek
Miu!
ImP
w mackach Zła
Posty: 679
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 18:43

Godspeed You! Black Emperor
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 18:51

Suchar absolutny, kategoria nazwa zespołu:

Obrazek
nan
postuje jak opętany!
Posty: 487
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 19:20

Emperor.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 19:22

Biały pisze:Burzum - Filosofem?
Nie. Po co byłby ten rynek?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 19:23

W pewnym sensie można uznać odpowiedź za poprawną, ale mi chodziło o inny zespół. Ktoś ma jeszcze jakąś propozycję?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 19:40

Nasum pisze:W pewnym sensie można uznać odpowiedź za poprawną, ale mi chodziło o inny zespół. Ktoś ma jeszcze jakąś propozycję?
Imperator
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12107
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: REBUSY MUZYCZNE

17-10-2015, 19:55

Biały pisze:a też se wrzuce
ObrazekObrazek
płyta
Ummagumma.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ