Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: Księża

19-09-2012, 14:48

No fuj, normalne to nie jest.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: Księża

19-09-2012, 14:53

Random Apex pisze:a dzieci raczej nie zlizywały śmietany z kolan, tylko miały dotknąć buzią tej pianki do golenia, którą miał na kolanach ten ksiądz
jak to jest pianka do golenia, to ja jestem fanem Hammerfall
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 216aaa.jpg
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 215aaa.jpg

koleżanka albo lubi naturalny zarost albo jej obecność w kuchni ogranicza się wyłącznie do zagotowania wody na herbatę. jedno i dtugie dyskwalifikuje ja jako materiał na żonę :)

do meritum: jak się okaże, że w świeckim liceum w Legnicy pani od biologii, lat 27, kazała sobie zlizywać - w ramach kocenia pierwszoklasistów oczywiście- bitą śmietanę z kolan, tudzież np szyi, brzucha to pan salezjanin przyjmie to ze zrozumieniem ?
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5389
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Księża

19-09-2012, 14:55

Apex, nie sądzisz, że tego typu ekscesy w wykonaniu "sługi Pana" nabierają innego znaczenia? wiedząc, jaka z tego powodu panuje histeria, pozwalają sobie na to? Nic się kurwa klechy nie uczą.
Wiem co to zielona noc, mieszkałem 4 lata w internacie i wiem z autopsji, jakimi fiutami są starsze roczniki i wychowawcy w stosunku do dzieciaków. U nas była nawet prokuratura, po akcji ze zgaszonym świetle w interku i napierdalaniu wszystkich "młodych" wieszakami i kijami od szczotek po plerach i brzuchu. Dwóch wylądowało przez to w szpitalu. I tylko dlatego, że jedna, JEDNA osoba miała jaja, żeby to zgłosić.
Mnie w ramach kocenia wystarczyłoby,ze by kazali mi spędzić godzinę na mszy, a cierpiałbym za miliony ;-)
Ostatnio zmieniony 19-09-2012, 14:56 przez Sgt. Barnes, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Księża

19-09-2012, 14:56

535 pisze:
Plasfodeur pisze:Ale kto ma przyzwalać? Ty?

Ja np. z zasady nie wpierdalam się między wódkę, a zakąskę, a już zwłaszcza w kwestii wychowywania dzieci. To jest rzecz rodziców, gdyby któryś z nich poczuł się urażony i zrobił aferę medialną - przyklasnąłbym mu. Ale w takim wypadku skoro piszą listy w obronie wychowawców?
Czyli nie mogę wyrazić swojego poglądu i napisać, że to, jak ładnie napisała Koleżanka "kocenie", jest niczym innym tylko upokarzającym kurewstwem, abstrahując od tego jak, gdzie i przez kogo praktykowanym?
Możesz, wszystko możesz wyrazić i napisać.
A to, jak ładnie napisała koleżanka, a Ty ładnie przepisałeś "kocenie", ma tyle form i wersji, że w życiu bym go nie generalizował. Objawia się zresztą nie tylko w szkole, ale na wszelakich obozach sprawnościowych, harcerskich, żeglarskich itd. I często jest zajebistą zabawą dla dzieciaków. Nie piszę tutaj o żadnych kolanach - sprzeciwiam się generalizacji, zwłaszcza jeśli Ty sam żadnego kocenia nie przeszedłeś (a tak podejrzewam).
Grrrówno!
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Księża

19-09-2012, 14:57

Czasami bardziej przypomina osławioną wojskową falę, jak to napisał kolega ze stopniem mundurowym w nicku - to też fakt :)
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 14:59

boroowa pisze:
Random Apex pisze:a dzieci raczej nie zlizywały śmietany z kolan, tylko miały dotknąć buzią tej pianki do golenia, którą miał na kolanach ten ksiądz
jak to jest pianka do golenia, to ja jestem fanem Hammerfall
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 216aaa.jpg
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 215aaa.jpg
LOL.

A dziewczynka: "No ale to nie byla bita smietana tylko pianka do golenia".
"Cos mi mowi", ze dziecko dostalo instrukcje nt tego co powiedziec :) Poza tym umowmy sie - to jest szkola katolicka - jak ktos posyla dzieci do takiej placowki, to prawdopodobnie nie na takie rzeczy ze strony klechow przymyka oko. Nie wyobrazam sobie zeby normalni rodzice zgodzili sie na takie pomysly.
this is a land of wolves now
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15238
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Księża

19-09-2012, 15:55

Może to nieodpowiedni dział, ale jakos tak mi się nasunęło:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/znalezi ... omosc.html
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 16:01

1) jezus, jesli istnial, byl zydem. gdyby nie mial zony, to byloby to baaardzo dziwne.
2) ten sensacyjny news z onetu nie wspomina o jednym zasadniczym fakcie: to jest znalezisko z okresu ok 400 lat po chrystusie. jak to celnie skomentowano na reddit:

- why would a 4th century text be of use to prove anything about Jesus?
- I hereby speculate that William Shakespeare may have owned a pet ostrich named Zebedee.
I offer as proof: this post.


takze jebac.
this is a land of wolves now
535

Re: Księża

19-09-2012, 16:01

Random Apex pisze:Chrzest kolonijny, harcerski czy chrzest Neptuna też jest "upokarzającym kurewstwem"?
Jak każdy chrzest.
Plasfodeur pisze: Nie piszę tutaj o żadnych kolanach - sprzeciwiam się generalizacji, zwłaszcza jeśli Ty sam żadnego kocenia nie przeszedłeś (a tak podejrzewam).
Wystarczy, że zmarnowałem rok przez takiego jednego mistrzunia od chrztów, koceń i tym podobnych zajebistych zabaw dla dzieci i młodzieży. Byłem głupi, mogłem się nie odzywać, nie reagować, ale cóż. Misiek został ośmieszony, a mnie, jak to się mówi relegowali...Było, minęło. Nie staraj się być moim psychologiem. To zagadnienie, może Cię przerastać. Szkoda życia.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Księża

19-09-2012, 16:11

Nie staram, spoko :)
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Księża

19-09-2012, 18:06

Riven pisze:1) jezus, jesli istnial, byl zydem. gdyby nie mial zony, to byloby to baaardzo dziwne.
2) ten sensacyjny news z onetu nie wspomina o jednym zasadniczym fakcie: to jest znalezisko z okresu ok 400 lat po chrystusie. jak to celnie skomentowano na reddit:

- why would a 4th century text be of use to prove anything about Jesus?
- I hereby speculate that William Shakespeare may have owned a pet ostrich named Zebedee.
I offer as proof: this post.


takze jebac.
Obrazek
:)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9258
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Księża

19-09-2012, 18:29

Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Księża

19-09-2012, 18:30

Nie byłem nigdy miłośnikiem kolonii/obozów i takie kocenie czy inny chuj miałem chyba z dwa razy w życiu - raz w liceum (to nie było obligatoryjne, ale i tak prawie wszyscy przyszli w celu kręcenia beki z kumpla, który dał się za kota przebrać) i raz na obozie (co ograniczyło się do tego, że po zdanym egzaminie na patent dostałem wpierdol wiosłem w dupsko od każdego uczestnika, bolało jak jasny chuj; a i "starsi stopniem" wkręcali mnie, żebym przyniósł śrubę od kilwateru, hehe). Co nie zmienia faktu, że jak już bym miał księżulkowi dotykać kolan, to zrobiłbym to, ale wiertarką.
Awatar użytkownika
Clochard
weteran forumowych bitew
Posty: 1093
Rejestracja: 26-11-2011, 07:32

Re: Księża

19-09-2012, 18:33

Self pisze:Nie byłem nigdy miłośnikiem kolonii/obozów i takie kocenie czy inny chuj miałem chyba z dwa razy w życiu - raz w liceum (to nie było obligatoryjne, ale i tak prawie wszyscy przyszli w celu kręcenia beki z kumpla, który dał się za kota przebrać) i raz na obozie (co ograniczyło się do tego, że po zdanym egzaminie na patent dostałem wpierdol wiosłem w dupsko od każdego uczestnika, bolało jak jasny chuj; a i "starsi stopniem" wkręcali mnie, żebym przyniósł śrubę od kilwateru, hehe). Co nie zmienia faktu, że jak już bym miał księżulkowi dotykać kolan, to zrobiłbym to, ale wiertarką.
Refuj bukszpryt! :D
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: Księża

19-09-2012, 18:48

kiedyś wkręciliśmy laskę że ma pójść do bosmanatu po klucz do brytów, skubany bosman dał jej największy i najcięższy jaki miał, a że laska była dość skromnej postury to prawie go za sobą ciągnęła :)
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
HAL_9000
zaczyna szaleć
Posty: 252
Rejestracja: 27-05-2011, 20:02

Re: Księża

19-09-2012, 19:57

Fala to jedno, rite de passage też, ale nie ma co mieszać systemów monetarnych i porównywać chrztu na morzu z jakąś tam szkolną, z pozoru zabawą.
Być może nikt nie czuje się pokrzywdzony, ale dla mnie całowanie faceta w kolano jest pojebane jak Lato z Radiem.

Ale widzę, że niektórzy tu to nie tylko na kult powstania wyprani przez Lecha Smoleńskiego. :)
Sarenka na mrozie nie może

Czeka na ciepły oddech

Leśniczy ją głaszcze po udzie

Niech się naje do syta
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: Księża

19-09-2012, 19:58

Random Apex pisze:http://img706.imageshack.us/img706/8931/dsc00480ab.jpg

japieprzę pedofilia i zboczenie w wykonaniu jakiejś baby, pewnie nauczycielki albo animatorki! Nie dość, że kobieta, to jeszcze takie obleśne rzeczy każe robić, całować się!!! po kolanach! FUJ ZBOCZENIEC

;)
przecież tu jak na dłoni widać, że dzieci są rozpijane... w łyżeczce jest tequila, z kolanka zlizuje się sól, a cytrynka zagryza juz po za kadrem ;)

a swoją drogą kurwa, zlizywanie czegokolwiek z kolan kogokolwiek jest obrzydliwe... co innego z wewnetrznej strony uda pięknej kobiety blisko kuciapy :D
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 20:00

Scaarph pisze:
Riven pisze:1) jezus, jesli istnial, byl zydem. gdyby nie mial zony, to byloby to baaardzo dziwne.
2) ten sensacyjny news z onetu nie wspomina o jednym zasadniczym fakcie: to jest znalezisko z okresu ok 400 lat po chrystusie. jak to celnie skomentowano na reddit:

- why would a 4th century text be of use to prove anything about Jesus?
- I hereby speculate that William Shakespeare may have owned a pet ostrich named Zebedee.
I offer as proof: this post.


takze jebac.
Obrazek
:)
Hehe, no właśnie, ten sort ;)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Księża

19-09-2012, 20:26

Anty-pedofilska obsesja jest faktycznie nieco przesadzona w ostatnich latach, ale właśnie choćby z tego powodu księżulo nie powinien dopuszczać do czegoś takiego. Dla dobra siebie, dzieci i szkoły. Tym bardziej że to ksiądz, a wiadomo jak ostatnio postrzegane są ich kontakty z dziećmi. Nie wiem czy dla tego typa miało to jakiś podtekst, czy stanął mu albo wali teraz gruchę na wspomnienie tych chwil, ale nawet jeśli nie, to jest to najnormalniej w świecie niesmaczne. Siedzi rozwalony jak panisko na krześle jakiś chuj w gaciach, klęczą przed nim dzieci, i dotykają ustami piankę na jego kolanach... No kurwa nikt mi nie powie że to normalna zabawa.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Księża

19-09-2012, 20:36

boroowa pisze:
jak to jest pianka do golenia, to ja jestem fanem Hammerfall
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 216aaa.jpg
http://www.legnica.fm/images/phocagalle ... 215aaa.jpg
i czemu ta pianka do golenia ktora podobno dziecko mialo dotknac tylko nosem jest na jego calych ustach?
klamstwo kurwa, pedofilskie klamstwo.
jebany pedofil lubi podgladac dziewczynki pies jebany
http://www.facebook.com/marcin.kozyra.92
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
ODPOWIEDZ