DOBRO - nowoczesny wybór

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 20:59

KelThuz pisze:szerzę antynatalizm - największe dobro, na jakie może się zdobyć istota ludzka
Szkoda, że nie udało ci się namówić rodziców.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 21:00

est pisze:
KelThuz pisze:szerzę antynatalizm - największe dobro, na jakie może się zdobyć istota ludzka
Szkoda, że nie udało ci się namówić rodziców.
FATALITY :D
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

24-01-2013, 21:02

Lykantrop pisze:Stare numery. Ile ja płyt napożyczałem, które nigdy do mnie nie wróciły... A z kasą to w ogóle. Pożyczyłem 4 lata temu kuzynce 1000 zł i nie mam ani kasy, ani kuzynki :-)
Ja za to nie pożyczyłem koleżance 1000zł, ale też koleżanki już nie mam.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 21:04

Plastek pisze:Kupowałem kiedyś w Empiku 3 książki, babka policzyła mi za dwie. Zapakowałem 3 książki i wyszedłem. Kilka tygodniu później kupowałem jakieś 5 czasopism, babka o jednym zapomniała i oklikała tylko 4. Zapłaciłem zatem za 4 a miałem tak na prawdę 5. I pierdolę, że się nie przyznałem.
Pomyliłeś tematy.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 21:15

Lykantrop pisze:
Silent_Sea pisze:
Lykantrop pisze:Stare numery. Ile ja płyt napożyczałem, które nigdy do mnie nie wróciły... A z kasą to w ogóle. Pożyczyłem 4 lata temu kuzynce 1000 zł i nie mam ani kasy, ani kuzynki :-)
Nigdy i nikomu nie pożyczam płyt - nie lubię śladu paluchów i masła na książeczkach . Kasę pożyczam tylko bracholowi, bo zawsze oddaje i sam mi pożycza ;)
Od 8 lat też już nie pożyczam. Ale, żeby tylko pożyczanie było problemem... wpadnie Ci taki na chatę, wypije Ci wódkę i jeszcze zacznie tymi tłustymi paluchami wyciągać płyty z regałów, miętolić booklet i rzucać płytą jak mięsem z prośbą "we no to zapuść". W takich chwilach mam ochotę zajebać nawet najlepszemu kumplowi :-)
+ 1
dobrze, że po przeprowadzce nie mam za dużo "metalowych" kolesi co by przyłazili mi na chatę, bo bym był seryjnym mordercą ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 22:14

est pisze:
KelThuz pisze:szerzę antynatalizm - największe dobro, na jakie może się zdobyć istota ludzka
Szkoda, że nie udało ci się namówić rodziców.
zauważ, że stanowi to performatywną kontradykcję. Dlatego zadaniem żyjących jest być głosem w obronie tych, co jeszcze nie zostali wydarci otchłani niebytu.
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

24-01-2013, 23:33

Sprzeczność? Chuck Norris jakby chciał to by namówił;)
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:31

Jem suto i smacznie. Ubieram się ciepło w te chłodne dni i nie nadużywam alkoholu. Jestem uczciwy i wyrozumiały dla kolegów. Płacę podatki, cenię harmonię i spokój.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:32

Dzisiaj przychodzi do mnie bezrobotny kolega i dam mu dużo jedzeniów i buty bo ma dziurawe.
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:36

Żabrakom jedzenia i rzeczy materialnych się nie opłaca dawać - miałam kilka sytuacji w życiu, że ich zachowanie po prostu mnie oburzyło. Raz, w mroźny poranek, żebrała na ulicy Romka z dzieckiem ubranym na porę wiosenną - dałam kanapkę dla tego dziecka, a jemu się aż oczy zaświeciły, jak zobaczyło jedzenie - a ta Romka za moment wywaliła kanapkę do kosza na śmieci. Drugi raz dziadek żebrał i chciał 2 zł na zupę - chciałam mu dać kanapkę, a on z szelmowskim uśmiechem "ja tego nie zjem, bo ja nie mam zębów, haha!" - no i jak tutaj się nie wkurzyć? A raz, jak jeszcze paliłam papierosy, to żebrak do mnie podszedł na sępa o fajkę - jak wyciągnęłam cienkie mentole, to uznał, że on takiego dziadostwa palić nie będzie i sobie poszedł.
You've got nothing to lose but your lives.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:38

Mój kolega nie jest żebrakiem tylko bezrobotnym. A fajki to lepiej przed nim chować, nawet mentolowe :)
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:40

Tak, tak - głupio to wyszło, bo po prostu chciałam opisać swoje przeżycia z takimi ludźmi i niefortunnie wygląda tak, jakbym uznała Twojego kolegę za żebraka. To nie było moim zamierzeniem :-)
You've got nothing to lose but your lives.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:45

W sumie żebractwo to trochę taki zawód. Żarcie to był dał zawsze ale kasy to ni huhu.
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:48

est pisze:W sumie żebractwo to trochę taki zawód. Żarcie to był dał zawsze ale kasy to ni huhu.
Kiedyś czytałam jakiś wywiad z zawodowym żebrakiem - w ciągu dnia potrafił uciułać 500 zł. Zarabiasz tyle na dniówce? :D
You've got nothing to lose but your lives.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9273
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:51

Tak, na godzinę ;)
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:52

Kurwa, przypomniała mi się taka sytuacja kiedy z moją byłą narzeczoną szliśmy koło dworca i zaczepił nas dworcowy dziadek. Że głodny, jeść i tego tamtego. To było pod samą Żabką, więc weszliśmy do sklepu kupiliśmy mu chleb i z dwie konserwy. Wyszliśmy i daliśmy dziadkowi te jedzenia, ten się ucieszył i z miejsca zaczął opierdalać ze smakiem. Obok zaś grupka zakapturzonych oprychów wyciągała od jakiegoś małolata kasę na chlanie. Jednym z nich był JEJ były narzeczony. Życie, hehe! :D
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2220
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 09:54

Zło 4 strony, Dobro 6 stron!
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10843
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 10:39

Czy rzucenie papierka na ulicę aby dać zatrudnienie nowemu zamiataczowi ulicy tez kwalifikuje się jako dobro?
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 10:41

Random Apex pisze:Żabrakom jedzenia i rzeczy materialnych się nie opłaca dawać - miałam kilka sytuacji w życiu, że ich zachowanie po prostu mnie oburzyło. Raz, w mroźny poranek, żebrała na ulicy Romka z dzieckiem ubranym na porę wiosenną - dałam kanapkę dla tego dziecka, a jemu się aż oczy zaświeciły, jak zobaczyło jedzenie - a ta Romka za moment wywaliła kanapkę do kosza na śmieci. Drugi raz dziadek żebrał i chciał 2 zł na zupę - chciałam mu dać kanapkę, a on z szelmowskim uśmiechem "ja tego nie zjem, bo ja nie mam zębów, haha!" - no i jak tutaj się nie wkurzyć? A raz, jak jeszcze paliłam papierosy, to żebrak do mnie podszedł na sępa o fajkę - jak wyciągnęłam cienkie mentole, to uznał, że on takiego dziadostwa palić nie będzie i sobie poszedł.
Dlatego właśnie wkurwia to nie niemiłosiernie, że głodny, że na chleb, że na leki, że dziecku na buciki. Jak ktoś wali prosto z mostu, że na alkohol to nigdy nie odmawiam. Kiedyś koleś poprosił mnie o brakujące 80 gr na ćwiartkę, to dałem mu zyla, a ten uparł się by wydać 20 gr reszty.
W kamienicy, w której mam firmę są raczej podmioty, które można posądzać o "bogatość" tj. moje biuro rachunkowe, kancelaria adwokacka, biuro nieruchomości, kancelaria notarialna, jakieś dotacje unijne itd. Łażą więc bez przerwy różne łachudry i żebrają. Przynajmniej raz na miesiąc przychodzi baba, od której ZAWSZE zionie alkiem i pokazuje zdjęcia dziecka z porażeniem mózgowym, że to jej wnuczek, ona kase zbiera na leczenie itd. Wylatuje praktycznie na kopach, a i tak wraca jak bumerang. Przychodził parę razy facet w podartej kurtce, którego właśnie przed chwilą pobiły zbiry napuszczone przez byłą żonę i zabrały pieniądze, a on nie ma na PKS.
Jako, że pomagam znajomym (którzy mają w rodzinie chłopczyka urodzonego bez rączki i nóżki) zbierać z 1% pieniądze na nowe eksperymentalne protezy robione przez Politechnikę Białostocką (o sprawie było m.in. w Faktach), to wiem, że da się takie pieniądze uzyskać. Ostatnio przyszło babsko z rzekomo chorym chłopcem spasionym jak ludzik Michelin, że brak środków na leczenie itd. Powiedziałem "zaraz, zaraz, dam tu pani namiary taką fundację, która pomaga moim znajomym" - uciekała bardzo szybko. Podobnie jak mnie ktoś zaczepia w wieku produkcyjnym, żebym dał kasę, bo on nie ma pracy itd, to wyciągam telefon, że zaraz zadzwonię do brata, on szuka ludzi na linię produkcyjną i na pewno pana przyjmie. Też bardzo szybko uciekają, czasem coś zabluzgają :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

Re: DOBRO - nowoczesny wybór

25-01-2013, 10:44

To jest zly uczynek. Psuje ludzi. Jezeli ktos chce sobie kupic wodke a nie ma na nia pieniedzy to niech zarobi je pracujac.
I AM MORBID
ODPOWIEDZ