Kłótnie na forum

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Kłótnie na forum

02-03-2018, 10:40

Prymitywizmem?
Przecież aktywność fizyczna jest źródłem dobrego samopoczucia i rozładowania napięcia więc o co znowu żal?
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, taka luźna propozycja.
Pomysł z kutasami nie komentuję, słabe.

Oczywiście, lepiej pierdolić kolejny rok o grubasach ku uciesze niedomytej gawiedzi, widać są tacy którzy taki "humor" łykają bez przepity, smutne.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłótnie na forum

02-03-2018, 10:44

Jaki zaraz zal, po prostu chyba kazdy wie, ze grubasy maja slaba kondycje i nie nadaja sie do zadnego sportu oprocz szachow, lucznictwa i dartow. Pomijam juz to, ze zamiast argumentu sily lepiej jest uzywac sily argumentow.

Grubas to grubas i nic tego nie zmieni, ze grubasy sa po prostu smieszne. Ostatnio na imprezie alkoholowej widzialem klotnie dwoch grubasow, ktorzy wlasnie postanowili uzyc swoich argumentow sily. Najpierw jeden dal mi okulary do potrzymania a potem drugi i zaczeli sie napierdalac. Dawno nie widzialem tak przekomicznego przedstawienia.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Kłótnie na forum

02-03-2018, 10:51

Moje argumenty są takie;
wolff pisze: Nie oglądaj, nie słuchaj, zapomnij.
Po chuj dorosły człowiek ma zaprzątać sobie głowę marnymi grajkami skoro świat jest taki ciekawy?
Niesłychane by przykleić się do składu metalowej trupy i pierdolić o ich fizyczności.
Ok, niech będzie, na początku może być zabawnie tyle, że kawał powielany w nieskończoność przestaje być śmieszny.
W chuju mam IW, znam dwie pierwsze płyty a typów z fotek. Są mi obojętni i mogę z tym żyć.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14973
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Kłótnie na forum

02-03-2018, 11:09

So i inne sporty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłótnie na forum

02-03-2018, 11:42

wlazłem nieopacznie licząc na jakieś nakurwianie ... a tu nic.

eeeee tam.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Kłótnie na forum

03-03-2018, 08:11

Triceratops pisze:Ciagle nie sadzisz, ze rozwiazywanie roznic pogladowych za pomoca "tanczenia na macie" jebie tanim prymitywizmem rodem z epoki kamienia lupanego? A nie lepiej pokazac sobie kutasy, kto ma dluzszego to wygrywa? Albo kto lepsza jajecznice usmazy ten ma racje?
Mam wrażenie, że temat kutasów cały czas bije o mnie. Plastek nie chciał przesłać swojego interesu. A takiego wielkiego i żylastego niby ma. Już mniejsza o kutasy. Grubasy to też ludzie. Ja sam mam brzuch i takie grube nogi. Pierdole, teraz zimno to nie myję nóg. Skarpet tez nie zmieniam. W ogóle to buty mało kiedy zdejmuje bo w izbie nie mamy dywanu i do tego zimno.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Kłótnie na forum

03-03-2018, 08:24

Plastek pisze:patrz na przykład na wieprzy z Nadwaga War: obecnie grają jakąś melodyjkową, groteskową i koniunkturalną patatajnię. Jak skrytykujesz - to już się zlatuje stado adwokatów twierdzących, że to "dojrzałość", że "nie można mieć ciągle 15 lat" itp. Wniosek z tego jest jeden - jak pedalejesz to znaczy, że dojrzewasz.
Napisał fan: GREEN DAY, ubabranej kołyski, panienek z Islandii i punko-polo...
To musi być jakaś postać schizofrenii.
Triceratops pisze:Ciagle nie sadzisz, ze rozwiazywanie roznic pogladowych za pomoca "tanczenia na macie" jebie tanim prymitywizmem rodem z epoki kamienia lupanego? A nie lepiej pokazac sobie kutasy, kto ma dluzszego to wygrywa? Albo kto lepsza jajecznice usmazy ten ma racje?
Można też spojrzeć kto ma lepsze płyty na półce. Kasuję przychlastka w ułamek nanosekundy.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10184
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Kłótnie na forum

03-03-2018, 09:05

Gore_Obsessed pisze:
Plastek pisze:patrz na przykład na wieprzy z Nadwaga War: obecnie grają jakąś melodyjkową, groteskową i koniunkturalną patatajnię. Jak skrytykujesz - to już się zlatuje stado adwokatów twierdzących, że to "dojrzałość", że "nie można mieć ciągle 15 lat" itp. Wniosek z tego jest jeden - jak pedalejesz to znaczy, że dojrzewasz.
Napisał fan: GREEN DAY, ubabranej kołyski, panienek z Islandii i punko-polo...
To musi być jakaś postać schizofrenii.
Triceratops pisze:Ciagle nie sadzisz, ze rozwiazywanie roznic pogladowych za pomoca "tanczenia na macie" jebie tanim prymitywizmem rodem z epoki kamienia lupanego? A nie lepiej pokazac sobie kutasy, kto ma dluzszego to wygrywa? Albo kto lepsza jajecznice usmazy ten ma racje?
Można też spojrzeć kto ma lepsze płyty na półce. Kasuję przychlastka w ułamek nanosekundy.
To jest myśl, spory rozwiązywać fotami płytek.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6295
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Kłótnie na forum

04-03-2018, 19:04

Proponuję opcję z fotą kutasa na tle kolekcji płyt (dla skali).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłótnie na forum

04-03-2018, 19:08

Nerwowy pisze:Proponuję opcję z fotą kutasa na tle kolekcji płyt (dla skali).
we wzwodzie, czy na flaku? bo nie wiem, czy być na tak, czy na nie.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
535

Re: Kłótnie na forum

04-03-2018, 19:13

Dla skali nie potrzeba fotografii wszystkich mebli. Wystarczy jedna płyta, a właściwie jej opakowanie. Przypomnę może standardowe wymiary. 12,5x14 w centymetrach.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Kłótnie na forum

05-03-2018, 19:05

EatMyFuck pisze:
Nerwowy pisze:Proponuję opcję z fotą kutasa na tle kolekcji płyt (dla skali).
we wzwodzie, czy na flaku? bo nie wiem, czy być na tak, czy na nie.
ja w sumie kolekcji płyt nie mam, ale kutasa mam. Jest biały i jak w zwodzie to duży. Znaczy biały... taki śniady, ciemny ale jak nie murzyna, że aż czarny. A dziś się coś nie bardzo czuję. Najadłem się bardzo. Zupy 2 talerze, rano też kanapek z pasztetem i z cebulą. W ogóle w tą zimę to jest mało roboty, kontaktów ze zwierzyną i naturą na dworze. Jak się zacznie wiosna to będę zapierdalał w polu i będę pełen życia i zadowolony.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłótnie na forum

05-03-2018, 19:34

Mariusz Wędliniarz pisze:
EatMyFuck pisze:
Nerwowy pisze:Proponuję opcję z fotą kutasa na tle kolekcji płyt (dla skali).
we wzwodzie, czy na flaku? bo nie wiem, czy być na tak, czy na nie.
ja w sumie kolekcji płyt nie mam, ale kutasa mam. Jest biały i jak w zwodzie to duży. Znaczy biały... taki śniady, ciemny ale jak nie murzyna, że aż czarny. A dziś się coś nie bardzo czuję. Najadłem się bardzo. Zupy 2 talerze, rano też kanapek z pasztetem i z cebulą. W ogóle w tą zimę to jest mało roboty, kontaktów ze zwierzyną i naturą na dworze. Jak się zacznie wiosna to będę zapierdalał w polu i będę pełen życia i zadowolony.
Mario, powiem Ci, że wywalanie kutasa na świeżym powietrzu to rzeczywiście b. przyjemna sprawa.
podzielam Twoją pasję.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
ODPOWIEDZ