Niepełnosprawność - normalna sprawa?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1126
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

05-08-2013, 03:29

sam mam taka cala brame :))) i tu masz racje tylko uwiez mi na slowo pijak dostanie pomoc bo jest chory,a nie ten co potrzebuje ale to zupelnie inna bajka prosze nie mieszaj tych tematow:)))
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

05-08-2013, 03:40

No chyba właśnie na tym polega główny problem z pomocą państwowa ;).
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

05-08-2013, 17:46

Spotykałem się z kobietą która w czasie trwania naszego związku uległa wypadkowi. Ortopeda z powodu błędu/niekompetencji zrobił ze zdrowego człowieka kalekę. Od tego momentu wszelkiej maści wybory miss, olimpiady czy inne chuje muje przeznaczone dla osób niepełnosprawnych wywołują u mnie pusty śmiech. Ludzie niepełnosprawni mają to w dupie (przynajmniej Ci których znam). Poświęcili by więcej pracy i zasobów na pomoc w postaci wózków, protez, rehabilitacji czy jakiś dofinansowań nie tylko do leków. To co oferuje ZUS, NFZ czy MOPS to jest śmiech na sali. W tym kraju lepiej żyje się dzieciorobom i pijakom niż osobom niepełnosprawnym.
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

05-08-2013, 17:51

no niestety, tak jak mówił Miro - "dziki kraj"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5407
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

09-08-2013, 12:32


Podstawa - nie róbcie z niepełnosprawnych kalek! ;-)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

09-08-2013, 19:54

Jako prawie-katol, mogę powiedzieć tylko tyle: człowiek jako substancja jest niezmienny, a formy jakie przyjmuje mają niewielkie znaczenie. Cał to wynikające z kultu młodości i piękna zaledwie fizycznego, pierdolenie o tym, ze ludzie niepełnosprawni umysłowo i/ lub fizycznie są mniej warci od normalnych, wydaje mi się odrażające. Kto miałby oceniać, gdzie leży granica pomiędzy odchyłom, a normalnością ? A jednak wynosimy swoich niedołęgów w góry nieopodal Narayamy...
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Niepełnosprawność - normalna sprawa?

14-06-2015, 23:50

Nie zakładam nowego tematu ten jest w sumie potroszcze związany z moim problemem.
Do rzeczy, pokrótce - jest na forum obecny jakiś policmajster/strażnik miejski/pracownik MOPSU/GOPSU itp. albo ma wśród znajomych osoby powiązane z tymi zawodami i mógłby zapytać o to-i-owo? Szczegóły potem, bo jak nie ma to nie będę się rozpisywał... I raczej via PM.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ