KAWIR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
vulture

KAWIR

20-08-2008, 20:53

Jak sie zapatrujecie na twórczość tej greckiej hordy?Ulubiony materiał/najsłabszy/najlepszy/ waszym zdaniem ?
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: KAWIR

20-08-2008, 20:54

Co Cię tak na grecką scenę wzięło :>?
Give birth to something dead
Give birth to something old
vulture

Re: KAWIR

20-08-2008, 21:02

Morph pisze:Co Cię tak na grecką scenę wzięło :>?
przyznam szczerze;nie wiem.od ponad tygodnia leci non stop Rotting Christ,Necromantia,Septic Flesh,Swan Chrsity,Varathron,Kawir,a to przecież tylko te bardziej znane zespoły..wciąz np.nie znam takiego Legion Of Doom, Naer Mataron i innych bardziej undergroundowych wyziewów..

takl czy siak Grecja rządzi u mnie w ostatnich dniach niepodzielnie..
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: KAWIR

20-08-2008, 21:09

A jak się widzi ten Order of the Ebon Hand?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3170
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: KAWIR

20-08-2008, 21:25

Ostatnia płyta wybitnie mi nie weszła (odsprzedam, digi 30 zł ) Najlepsza jest chyba ich 2 cd.
A ogolnie z Greckiej sceny najbardziej ludzie Nocternity.
Black metal is the last bastion of white people culture. Everything else has been degenerated.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: KAWIR

20-08-2008, 21:28

Nif pisze: A ogolnie z Greckiej sceny najbardziej ludzie Nocternity.
A dlaczego Nocternity są bardziej człowiekami od innych?
Give birth to something dead
Give birth to something old
vulture

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:10

Morph pisze:A jak się widzi ten Order of the Ebon Hand?
poprawnie.słucham raz na jakiś czas z przyjemnoscią.

7/10
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:13

vulture pisze:wciąz np.nie znam takiego Legion Of Doom, Naer Mataron i innych bardziej undergroundowych wyziewów..
w sumie nic nie stracileś... to pierwsze to jakieś joke-band, drugie norge-wannabie
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
vulture

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:16

boroowa pisze:
vulture pisze:wciąz np.nie znam takiego Legion Of Doom, Naer Mataron i innych bardziej undergroundowych wyziewów..
w sumie nic nie stracileś... to pierwsze to jakieś joke-band, drugie norge-wannabie
taa?słyszałem o mocno prawicowych sympatiach tych pierwszych ( muzyka jest mi obca) a jeśli chodzi o drugi band to poza imagem ala pisanka i jakimś newsem że ktoś z Ved Buens Ende coś tam u nich robił (chyba puścili cover norwegów) to również nic więcej na dzien dzisiejszy powiedzieć nie mogę...
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:20

vulture pisze:
boroowa pisze:
vulture pisze:wciąz np.nie znam takiego Legion Of Doom, Naer Mataron i innych bardziej undergroundowych wyziewów..
w sumie nic nie stracileś... to pierwsze to jakieś joke-band, drugie norge-wannabie
taa?słyszałem o mocno prawicowych sympatiach tych pierwszych ( muzyka jest mi obca) a jeśli chodzi o drugi band to poza imagem ala pisanka i jakimś newsem że ktoś z Ved Buens Ende coś tam u nich robił (chyba puścili cover norwegów) to również nic więcej na dzien dzisiejszy powiedzieć nie mogę...
Nawet Nordvargr im pomagał, ale nie mogę się do ich nowszych płyt przekonać właśnie za tą niewytłumaczalną obsesję na punkcie północnego BM. W ogóle nie rozumiem jak zespoły z Grecji mogą śpiewać i wyć o runach i Ragnaroku. Aha, stary Naer Mataron OK.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:22

vulture pisze:taa?słyszałem o mocno prawicowych sympatiach tych pierwszych
no cóż, jak dla mnie mogliby wyśpiewać cały "Kaptał" Karola Marksa; co z tego, kiedy muzyka jets chujowata
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
DCI Hunt

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:34

vulture pisze:[qujeśli chodzi o drugi band to poza imagem ala pisanka i jakimś newsem że ktoś z Ved Buens Ende coś tam u nich robił (chyba puścili cover norwegów) to również nic więcej na dzien dzisiejszy powiedzieć nie mogę...
Vicotnik, Czral i Apollyon ponagrywali jakieś gościnne wokale i sola na ich przedostatniej płycie.
vulture pisze:
boroowa pisze:
vulture pisze:wciąz np.nie znam takiego Legion Of Doom, Naer Mataron i innych bardziej undergroundowych wyziewów..
w sumie nic nie stracileś... to pierwsze to jakieś joke-band, drugie norge-wannabie
taa?słyszałem o mocno prawicowych sympatiach tych pierwszych
To akurat żadna tajemnica nie jest. Poza tym nie marnuj czasu. Lepiej sprawdź np. (stary) Nergal, Lemegethon, Disharmony. Nie są to może nagrania z najwyższej półki, ale swój urok mają. Poza tym Agatus czy Deviser były całkiem niezłe.
vulture

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:40

a bardzo chętnie,niektóre z nazw widze po raz pierwszy..
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: KAWIR

20-08-2008, 22:49

legion of doom to porażka.
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: KAWIR

21-08-2008, 00:00

Najlepsze co nagrali to 7'ep "Eumenides",notabene okładke ktorej ma Vulture w avatarze,z pozniejsze to tylko słyszałem "Epoptia: i "to the kawirs",ale nie było to nic nadzwyczajnego,taka kopia starego Varathron,monotonne to i jakies kwadratowe takie...ale jak juz pisałem,epka "Eumenides" zajebista!
Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5312
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: KAWIR

21-08-2008, 01:41

Kawior jest dobry, szczególnie ten czarny 8)
Ritual
zaczyna szaleć
Posty: 274
Rejestracja: 17-08-2010, 00:13

Re: KAWIR

03-09-2011, 10:44




Zapowiada się smakowity kąsek.
sulphur
starszy świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 09-07-2011, 16:51

Re: KAWIR

03-09-2011, 11:51

Ja uwielniam Eumenides i split z Zemial. Zreszta Zemial i Agatus to dla mnie najlepsze greckie hordy.
DCI Hunt

Re: KAWIR

03-09-2011, 15:56

Fajny ten Kawir. Mam ostatnie dwie płyty i mCD "To Uranus" zawierające kilka starszych numerów jako bonus. Nie żebym kochał bezgranicznie, ale polubiłem ich na tyle, że jak wyjdzie nowy album to za rozsądną cenę (np. 20zł) kupię.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KAWIR

03-09-2011, 16:50

Z każdą płytą idzie im coraz lepiej, na To Uranvs zaprezentowali świetny kop po uszach, a Titanomaxia jest jeszcze brutalniejszym obliczem. Warto posłuchać na dobrym sprzęcie, bo MCD brzmi wspaniale. Co do klipu z garami to jestem zaskoczony, że Bornyhake, który napierdala w Enoid i zdaje się ma kolosalnie wielkie zestawy perkusyjne i je odpowiednio wykorzystuje, tutaj tłucze jeden bęben, nie znam się, więc może ktoś bardziej kompetentny sie wypowie?
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
ODPOWIEDZ