FEAR FACTORY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
DCI Hunt

Re: Fear Factory

17-06-2009, 17:28

Deathless King pisze:A ze Hoglan chujozy nie zwykl nagrywac
Nagrał bębny na płytę Old Man's Child ;)
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Fear Factory

17-06-2009, 17:29

Raz nie zawsze :P
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Fear Factory

17-06-2009, 20:08

Triceratops pisze:Grubasy to zdradliwe i podstepne swinie, kurwa Cazares nic ciekawego sam nie splodzil te asesiny czy to z tym kolesiem z pestilence to gowno dla emoszczyli jakies, wiec przyszla koza do woza, pewnie nie ma na big macki w mcdonaldzie spasluch pierdolony bo Fear Factory sobie poradzilo bez niego, Archetype co prawda lekko chujowata bo maczal tam paluchy gdzies ale ostania zajebista. No szkoda bo Herrera to byl w sumie znak firmowy , Hoglan moze sie sprawdza w 100 innych zespolach ale nie pasuje do Factory imho, zatem jebac cazaresa i burtona, tych cweli
Z tymi grubasami to maybe racja, taki Messiah Marcolin na przykład idealnie pasuje do twojego opisu. Ja bym dał im szansę bo bez grubego nagrali "Transgression", gorszego gówna już chyba nie wypuszczą.
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9280
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Fear Factory

17-06-2009, 20:40

Deathless King pisze:Wolbers to przy nim pizda w korach.
no bo to beleg jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Fear Factory

17-06-2009, 21:10

Warcrimer pisze:
Mucho chujozo...
Ano, te emo wokale Linkin Park przypominaja, z deka wieje chujem od strony wokalnej. W kazdym reazie Hoglan jest zwyczajnie przecieniany ze zlego to on nie nagral, to zwykly najemnik jest, robol, bebni gdfzie mu kaza i tyle.
Ostatnio zmieniony 17-06-2009, 21:24 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

17-06-2009, 21:16

Co nie zmienia faktu, że Hoglan zajebistym bębniarzem jest... Ale w kontekście Fear Factory zgadzam się z Tobą, że Herrera dużo bardziej pasuje.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:24

Ja nie bede nikogo przekonywal - ukaze sie FF z Hoglanem i zobaczymy kto ma racje. To wlasnie Herrera jest chyba najbardziej przecenianym bebniarzem, bo Hoglan nie raz pokazywal swoja wszechstronnosc i zajebisty kunszt. A ze jest najemnikiem? Kurwa, z tego zyje. To chyba najglupszy argument o jakim slyszalem!!! Ja mu sie nie dziwie - Dark Angel, Death, Testament, SYL, Devin Townsend.... Rzeczywiscie, wiocha grac w takich kapelach :) Gra z najlepszymi muzykami, w najlepszych kapelach... To zarzut? Ja go raczej za to podziwiam. Herrera zesralby sie, a nie doszedl by do poziomu "Individual...". Ja jestem pewien ze FF z Hoglanem urwie dupy :)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:30

Deathless King pisze:Ja jestem pewien ze FF z Hoglanem urwie dupy :)
Nie mam nic przeciwko. :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:34

Deathless King pisze:Ja nie bede nikogo przekonywal - ukaze sie FF z Hoglanem i zobaczymy kto ma racje. To wlasnie Herrera jest chyba najbardziej przecenianym bebniarzem, bo Hoglan nie raz pokazywal swoja wszechstronnosc i zajebisty kunszt. A ze jest najemnikiem? Kurwa, z tego zyje. To chyba najglupszy argument o jakim slyszalem!!! Ja mu sie nie dziwie - Dark Angel, Death, Testament, SYL, Devin Townsend.... Rzeczywiscie, wiocha grac w takich kapelach :) Gra z najlepszymi muzykami, w najlepszych kapelach... To zarzut? Ja go raczej za to podziwiam. Herrera zesralby sie, a nie doszedl by do poziomu "Individual...". Ja jestem pewien ze FF z Hoglanem urwie dupy :)
Ale pierdolisz, Furio Chirico (jezeli wiesz kto to jest) moglby to zagrac pewnie jedna reka , spozywajac musli i czytajac gazete jezeli bawimy sie w rownie idiotyczne porownania ale tez by do Fear Factory nie pasowal. Mowie tylko o kontekscie Fear Factory , czas co prawda pokaze co z tego bedzie ale z Fear Factory to pewine tylko nazwa zostanie i tego chujom spasionym zycze.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:40

Triceratops pisze: Furio Chirico (jezeli wiesz kto to jest) moglby to zagrac pewnie jedna reka (...) ale tez by do Fear Factory nie pasowal.
Z tym się zgadzam.
Triceratops pisze: ale z Fear Factory to pewine tylko nazwa zostanie i tego chujom spasionym zycze.
:roll:
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:41

Triceratops pisze:
Deathless King pisze:Ja nie bede nikogo przekonywal - ukaze sie FF z Hoglanem i zobaczymy kto ma racje. To wlasnie Herrera jest chyba najbardziej przecenianym bebniarzem, bo Hoglan nie raz pokazywal swoja wszechstronnosc i zajebisty kunszt. A ze jest najemnikiem? Kurwa, z tego zyje. To chyba najglupszy argument o jakim slyszalem!!! Ja mu sie nie dziwie - Dark Angel, Death, Testament, SYL, Devin Townsend.... Rzeczywiscie, wiocha grac w takich kapelach :) Gra z najlepszymi muzykami, w najlepszych kapelach... To zarzut? Ja go raczej za to podziwiam. Herrera zesralby sie, a nie doszedl by do poziomu "Individual...". Ja jestem pewien ze FF z Hoglanem urwie dupy :)
Ale pierdolisz, Furio Chirico (jezeli wiesz kto to jest) moglby to zagrac pewnie jedna reka , spozywajac musli i czytajac gazete jezeli bawimy sie w rownie idiotyczne porownania ale tez by do Fear Factory nie pasowal. Mowie tylko o kontekscie Fear Factory , czas co prawda pokaze co z tego bedzie ale z Fear Factory to pewine tylko nazwa zostanie i tego chujom spasionym zycze.
Ale co, mamy sie licytowac zajebistymi bebniarzami? Nie twierdze ze Hoglan jest najlepszym perkusista swiata. Twierdze, ze gdyby dac Ci plyte FF z Hoglanem nie mowiac ze zmienil sie bebniarz, to albo bys nie zauwazyl roznicy, albo bys stwierdzil ze Herrera zrobil zajebisty postep :) Nazwa? Zostal Burton (co by nie mowic, ale frontman), bedzie Cazares (to on stworzyl FF), bedzie Byron... I co, ze sie zmieni bebniarz? Zapamietaj co piszesz, bo jestem pewien ze jeszcze bedziesz sie z tego wycofywal :D Slabszej plyty niz ostatnia nie nagraja.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:48

Aleście się uczepili tego "Transgression". Dla mnie wchodzi bez problemu.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:51

Zbojkotuje dla zasady :D
H-K44 pisze:Aleście się uczepili tego "Transgression". Dla mnie wchodzi bez problemu.

Tez nie wiem o co chodzi, swietna plyta, juz wczesniej pisalem, nieco inna ale nie znaczy ze gorsza.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Fear Factory

17-06-2009, 22:56

Nie mowie ze jest zla, ale (podobnie jak DIgimortal) nie jest to muza ktorej oczekuje od FF
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

17-06-2009, 23:00

A mnie się "Transgression" bardzo podoba. Pamiętam, że jak wychodził "Digimortal" to byłem mocno zawiedziony tą płytą. I do dziś mi tak zostało. Oprócz genialnego "Invisible Wounds (Dark Bodies)" niewiele jest tam dobrej muzyki...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Fear Factory

18-06-2009, 11:22

A ja wogóle jakos omijałem FF zawsze szerokm łukiem i tylko moja żona mogłaby cos tu napisać bo jest fanką,tej kapeli. :D
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

18-06-2009, 11:30

olo1972 pisze:tylko moja żona mogłaby cos tu napisać bo jest fanką,tej kapeli. :D
No to dopuść żonę do kompa. :) Niech się wypowie.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Fear Factory

22-06-2009, 19:51

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... mID=122351

niech oni sobie jednak dadzą spokój z tym odrodzonym Fear Fucktory
support music, not rumors
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Fear Factory

22-06-2009, 21:01

Rattlehead pisze:http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... mID=122351

niech oni sobie jednak dadzą spokój z tym odrodzonym Fear Fucktory
Słyszałem już trochę wcześniej o tym, że toczy się walka o prawa do nazwy zespołu. Zobaczymy kto wygra...Band założyli Dino i Raymond, potem dokoptowali Burt'a. Wolbers dołączył trochę później. Szkoda, że sprawy tak się mają... Najdziwniejsze to Dino vs Raymond. Bo przecież oni założyli zespół, a poza tym grali razem jeszcze w Brujerii i Asesino. I zawsze dobrze się dogadywali.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Fear Factory

20-07-2009, 21:52

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ