THE GATHERING

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 12:00

Nigdy nie kumałem tego zespołu i ... nie chcę ;)
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 12:02

Popatrz, popatrz a ja myślałem, ze ta kapela już dawno temu przestała istnieć. Z chęcią posłucham ich nową płytę bo ostatnią jaką słuchałem to Medalion czy Mendalion czy coś takiego..
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 12:22

Maria Konopnicka pisze:Ja też po Mandylion miałem długi rozbrat z tą kapelą. Nabyłem dopiero Home i z pół roku słuchałem jej w samochodzie. Nie dlatego, że mi się tak podobała, ale dlatego, że zaciął mi się kompakt i po prostu nie mogłem go wyjąć. Miałem więc do wyboru, albo słuchać szumu silnika, albo Home - najczęściej wybierałem drugą opcję i muszę przyznać, że mi się ta płyta bardzo spodobała. Niestety od dwóch lat już nie mam tej płyty - została razem z samochodem, który został zezłomowany :) Nowej płyty na pewno nie kupię, bo dla mnie właśnie głos Anneke był głównym atutem tego zespołu, a bez niej taka muzyka raczej mnie nie interesuje.
szum silnika? To ty Tarpanem jeździłeś? Zamiast kupować płyt czy tam drogich dysków twardych trzeba było kupić nowe auto :lol:
Ostatnio zmieniony 03-06-2009, 12:23 przez Maleficio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 12:22

Maleficio pisze:Popatrz, popatrz a ja myślałem, ze ta kapela już dawno temu przestała istnieć. Z chęcią posłucham ich nową płytę bo ostatnią jaką słuchałem to Medalion czy Mendalion czy coś takiego..
[znawca_dobrej_muzyki] zostaw sobie Medalion i Nighttime Birds, reszta mocno taka se albo "przeklimatyzowana" :D Ostatnia słaba, już lepiej z podobnego podwórka obadaj sobie Anathema - Judgement, albo Tiamat - A Deeper Kind Of Slumber. [/znawca_dobrej_muzyki] ;)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

03-06-2009, 12:33

4m pisze:
Maleficio pisze:Popatrz, popatrz a ja myślałem, ze ta kapela już dawno temu przestała istnieć. Z chęcią posłucham ich nową płytę bo ostatnią jaką słuchałem to Medalion czy Mendalion czy coś takiego..
[znawca_dobrej_muzyki] zostaw sobie Medalion i Nighttime Birds, reszta mocno taka se albo "przeklimatyzowana" :D Ostatnia słaba, już lepiej z podobnego podwórka obadaj sobie Anathema - Judgement, albo Tiamat - A Deeper Kind Of Slumber. [/znawca_dobrej_muzyki] ;)
coś w ten deseń, ale zbyt oczywiste zespoły podałeś. Poza tym, na The Gathering akurat się nie znam i w sumie nawet nie chce :D
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 12:35

Maria Konopnicka pisze:Nowej płyty na pewno nie kupię, bo dla mnie właśnie głos Anneke był głównym atutem tego zespołu, a bez niej taka muzyka raczej mnie nie interesuje.
Słuchałem 2 solowych Anneke i niestety bez The Gathering wypadła raczej średnio (dobrze tylko momentami) :? Moim zdaniem jednak dla tych kilku momentów warto ich posłuchać.
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
DCI Hunt

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 13:13

Nie znam ani jednej płyty tego zespołu w całości (jak zresztą wielu znanych zespołów parających się w latach 90-tych klimatycznym metalem). Tych starych pewnie poznawać mi się nie chce, ale słyszałem kilka numerów z tych późniejszych płyt i były całkiem fajne - tak jakby ich mocno w stronę trip hopu ciągnęło, więc możliwe, że się z nimi bliżej zapoznam w przyszłości.


- to mi się zawsze podobało, ale całej płyty nigdy nie przesłuchałem. Nawet w miarę wygląda tu ta pani ;)
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 13:15

Maria Konopnicka pisze: kupiłem nowe auto ale dopiero wtedy gdy stare zupełnie już się nie toczyło.... wcześniej zawsze wolałem wydać na płyty niż nowy samochód :)
Ekonomicznie. :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

03-06-2009, 13:29

Skaut_Kwatermaster pisze:
4m pisze:
Maleficio pisze:Popatrz, popatrz a ja myślałem, ze ta kapela już dawno temu przestała istnieć. Z chęcią posłucham ich nową płytę bo ostatnią jaką słuchałem to Medalion czy Mendalion czy coś takiego..
[znawca_dobrej_muzyki] zostaw sobie Medalion i Nighttime Birds, reszta mocno taka se albo "przeklimatyzowana" :D Ostatnia słaba, już lepiej z podobnego podwórka obadaj sobie Anathema - Judgement, albo Tiamat - A Deeper Kind Of Slumber. [/znawca_dobrej_muzyki] ;)
coś w ten deseń, ale zbyt oczywiste zespoły podałeś.
Ta... ale oba przynajmniej o dwie klasy lepsze od The Gathering.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 13:38

A co powiecie na taki mix Radiohead i późnego Pink Floyd? ;)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 13:42

ale gówno :D
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 13:55

Znam tylko "Mandylion" nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem takiego grania ale kilka piosnek z tego albumu dawało nawet radę.
Jednakowoż nie jest to raczej muzyka "na dłużej" przynajmniej dla mnie.Anneke to zajabista wokalistka no i przede wszystkim zajebista laska,na prawdę niesamowita uroda, w ogóle lubię holenderki,bardzo chciałbym zobaczyć Anneke w stroju holenderskiej mleczarki :D.Wracając do muzyki to słyszałem jeszcze potem "Nighttime Birds" i jebłem tym w kąt mniej więcej w połowie albumu.
A ostatnio widziałem kilka jej piosenek w necie już solo i było całkiem ok,ale płyty raczej nie kupię :) .
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 14:35

Lucek pisze:Anneke to zajabista wokalistka no i przede wszystkim zajebista laska,na prawdę niesamowita uroda, w ogóle lubię holenderki,bardzo chciałbym zobaczyć Anneke w stroju holenderskiej mleczarki :D.
dla mnie to ona jest przeciętnej urody

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 14:40

Maleficio pisze:
Lucek pisze:Anneke to zajabista wokalistka no i przede wszystkim zajebista laska,na prawdę niesamowita uroda, w ogóle lubię holenderki,bardzo chciałbym zobaczyć Anneke w stroju holenderskiej mleczarki :D.
dla mnie to ona jest przeciętnej urody

Obrazek
jakieś chujowe zdjęcie wybrałeś
wez się chłopie lepiej rozejrzyj
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 14:55

no, zajebista jest... :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 15:06

Po pierwszym spojrzeniu myślałem, że ten obok to ksiądz... :lol:
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 15:10

Nie słyszałem nic, generalnie olewam ten zespół, ale była ostatnio okazja kupić se ich debiut za 1zł to wziąłem bo ta cała Aneke na nim nie śpiewa i ponoć zaczynali od death/doom.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: THE GATHERING

04-06-2009, 07:58

Maleficio pisze:no, zajebista jest... :lol:
Kobieta zmienną jest ;) Anneke o tysiącu twarzy:
Czasami tylko tatuaże łączą te zdjęcia, a w podkładzie Stonegarden w wersji z Anneke.
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: THE GATHERING

04-06-2009, 09:04

alez ta baba ma wkurwiajacy glos
this is a land of wolves now
ODPOWIEDZ