REVENGE (Can)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:11

Album roku już się ukazał, myślę jednak że dla Revenge miejsce na podium się znajdzie.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:13

Headcrab pisze:Album roku już się ukazał,
A który to?!
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:16

O albumie roku pisałem wprawdzie pół żartem, pół serio, ale też jestem ciekaw, Headcrab, Twojego zdania jeśli chodzi o klasyfikację generalną 2015r.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:38

Pacjent pisze:
Headcrab pisze:Album roku już się ukazał,
A który to?!
Hate Eternal
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1213
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:40

Słaby żart, proponuję dopisać do sygnatury.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:41

No, Headcrab, skoro tak piszesz, to może w końcu posłucham Infernus ;)

...albo nie :D
Ostatnio zmieniony 24-08-2015, 18:42 przez Sybir, łącznie zmieniany 1 raz.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:42

Headcrab pisze:
Pacjent pisze:
Headcrab pisze:Album roku już się ukazał,
A który to?!
Hate Eternal
Dzie tam, taki ADVERSARIAL zjada ekipę Rutana bez większych problemów - jeśli zawęzić do samego death metalu.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: REVENGE

24-08-2015, 18:46

Adversarial gruba sprawa, ale na razie raz sobie posłuchałem z internetów - i tak trzeba kupić, więc nie będę marnował czasu na słabe strumieniowanie. W każdym razie, pojawienie się na placu boju kanadyjskiej 1. Dywizji z Edmonton może diametralnie zmienić sytuację taktyczną.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: REVENGE

24-08-2015, 20:03

Adversarial to która liga?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REVENGE

24-08-2015, 20:04

Mnie wytypowanie HATE ETERNAL na album roku nie dziwi, ale lepsze płyty nagrali THE KILL, PISSGRAVE, SKELETAL REMAINS NILE i ADVERSARIAL. Najlepsze płyty wyjdą pod koniec roku.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: REVENGE

24-08-2015, 20:06

Headcrab pisze:Adversarial to która liga?
Zależy, jak się nowy album sprzeda.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: REVENGE

24-08-2015, 22:25

Na dzień dzisiejszy już chyba pierwsza, przynajmniej jeśli chodzi o jakość muzyki.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: REVENGE

27-08-2015, 08:05

Pacjent pisze:Mnie wytypowanie HATE ETERNAL na album roku nie dziwi, ale lepsze płyty nagrali THE KILL, PISSGRAVE, SKELETAL REMAINS NILE i ADVERSARIAL. Najlepsze płyty wyjdą pod koniec roku.

mozna prosic nazwy zespolow? :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Re-animator
rozkręca się
Posty: 64
Rejestracja: 14-03-2015, 20:31

Re: REVENGE

27-08-2015, 12:07

Czekam niecierpliwie. Brakuje mi jednak wokali Helmkampa, świetnie się wpasowywały w ten chaos. Najchętniej wracam do "Infiltration.Downfall.Death", a Wy smyki?
DEATH IS FUN

Rap i hiphop jest dobry dla pedałów.
Awatar użytkownika
Fixxed
postuje jak opętany!
Posty: 488
Rejestracja: 15-04-2011, 13:00

Re: REVENGE

27-08-2015, 12:09

I ja również. Prócz tego do Scum.Intolerance.Mastery. Najrzadziej zdarza mi się wracać natomiast do debiutu.
pr0metheus

Re: REVENGE

27-08-2015, 12:23

jesli chodzi o revenge to najczescie wracam do epy attack.blood.revenge. doskonaly material
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: REVENGE

27-08-2015, 14:36

maciek z klanu pisze:
Pacjent pisze:Mnie wytypowanie HATE ETERNAL na album roku nie dziwi, ale lepsze płyty nagrali THE KILL, PISSGRAVE, SKELETAL REMAINS NILE i ADVERSARIAL. Najlepsze płyty wyjdą pod koniec roku.

mozna prosic nazwy zespolow? :)
SLAYER, BRUTALITY, FUNERAL NATION, DIVINE EVE, DISHARMONIC ORCHESTRA, NAILS, BRUJERIA, VIRUS, DARK ANGEL, NEUROSIS, DISGORGE (Mex). Każda z nich powinna przebić REVENGE.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: REVENGE

28-08-2015, 17:14

dobry dowcip, wyczytałeś to na blogu korwina?
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: REVENGE

16-09-2015, 16:35

In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
Blackwinged
postuje jak opętany!
Posty: 527
Rejestracja: 24-06-2007, 14:13
Kontakt:

Re: REVENGE

16-09-2015, 18:32

Dobry numer właśnie go zapodaję z Bandcampa.
Destroy your life for Noisecore!
ODPOWIEDZ