Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.
Moderatorzy: Nasum , Heretyk , Sybir , Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale
"Dyskusje o muzyce metalowej"
__________
zaczyna szaleć
Posty: 212 Rejestracja: 28-02-2011, 16:54
Lokalizacja: z ID
27-08-2015, 22:06
Triceratops pisze:
Co mi przychodzi na mysl, ...
Proszę teraz o przesłuchanie choćby jedynki ANIMA MORTE, tak, tej ze Szwecji....... i następnie Morte Macabre z jedynej...... i już po otwieraczu "Spirit" wiemy jak ten motór działa. A o wokaliście nie będę wspominał bo szkoda bluzgów. :)
Jedyny plus to ładna "przestrzeń" realizacji
До свидания Mother Fuckers
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171 Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
28-08-2015, 01:52
__________ pisze: Jedyny plus to ładna "przestrzeń" realizacji
[youtube]
VIDEO [/youtube]
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458 Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina
01-09-2015, 18:59
Meliora debiutuje na ósmym miejscu listy Billboard;
http://www.billboard.com/charts/billboard-200 " onclick="window.open(this.href);return false;
A w Europie;
Szwecja - 1
Finlandia - 1
Norwegia - 2
Austria - 20
Wielka Brytania - 23
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458 Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina
02-09-2015, 10:24
twoja_stara_trotzky pisze: nie podoba mi się, wieś tańczy, wieś śpiewa.
twoja_stara_trotzky pisze: Drone pisze: Fantastyczna płyta i najlepszy GHOST. W tym swoim parodyzmie poszli bardzo daleko, tak daleko, że z tego wykształciła się zupełnie nowa jakość. Ten album ma w sobie niezaprzeczalną elegancję i szyk. Mocny kandydat do płyty roku.
dokładnie tak :D
Albo mowa o innym Ghost, albo ktoś tutaj cierpi na ponowoczesną płynność poglądów ;) .
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055 Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy
atr
w mackach Zła
Posty: 691 Rejestracja: 10-04-2009, 20:23
03-09-2015, 11:31
bonusowy kawałek z Meliory
[youtube]VIDEO [/youtube]
jest dobrze, jak na całej płycie
Hjertet mitt slår i mørket
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458 Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina
03-09-2015, 11:42
Na którym wydaniu płyty jest zawarty?
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422 Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń
03-09-2015, 13:00
Niby rozumiem fenomen tej kapeli, lecz totalnym nieporozumieniem jest nazywanie tego tworu wybitną muzyką. Lubię ich posłuchać, ale tylko w zestawieniu z teledyskami lub nagraniami koncertu. Bez tego kiczowatego szyderczo-diabelskiego wizerunku to ta muzyka jest nijakim tralala dla kuców.
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458 Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina
03-09-2015, 16:52
Dzięki za info :) .
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
atr
w mackach Zła
Posty: 691 Rejestracja: 10-04-2009, 20:23
03-09-2015, 23:20
Szkoda, że Zenith nie wszedł na normalne wydanie, bo to razem z He is i Deus in absentia najlepsze nowe nagrania
Hjertet mitt slår i mørket
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171 Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
11-09-2015, 21:08
[youtube]VIDEO [/youtube]
Uwaga, pada slowo penis.
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644 Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź
12-09-2015, 00:23
Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel
http://musicamok.pl/ " onclick="window.open(this.href);return false;
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115 Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice
12-09-2015, 09:23
longinus696 pisze: Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
nicram pisze: Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze: szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
DeadButDreaming
w mackach Zła
Posty: 949 Rejestracja: 16-12-2012, 15:40
12-09-2015, 18:20
Sybir pisze: longinus696 pisze: Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
Nie wierz mu :)
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410 Rejestracja: 27-03-2004, 13:19
12-09-2015, 18:42
DeadButDreaming pisze: Sybir pisze: longinus696 pisze: Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
Nie wierz mu :)
Sybir prawdę rzecze ;]
Coś tam było! Człowiek!
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115 Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice
12-09-2015, 18:52
nicram pisze: Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze: szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402 Rejestracja: 07-06-2009, 16:29
12-09-2015, 18:54
zdecydowana większośc zespołów na współczesnej scenie w porównaniu z GHOST to zwykłe gówno.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115 Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice
12-09-2015, 18:56
:O
Na jakiej podstawie Kolega wysuwa tak poważne oskarżenie? Muszą wszak być jeszcze jakieś dowody?
nicram pisze: Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze: szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402 Rejestracja: 07-06-2009, 16:29
12-09-2015, 18:57
gust obiektywny :)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior