GHOST - Swe

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
__________
zaczyna szaleć
Posty: 212
Rejestracja: 28-02-2011, 16:54
Lokalizacja: z ID

Re: GHOST - Swe

27-08-2015, 22:06

Triceratops pisze: Co mi przychodzi na mysl, ...
Proszę teraz o przesłuchanie choćby jedynki ANIMA MORTE, tak, tej ze Szwecji....... i następnie Morte Macabre z jedynej...... i już po otwieraczu "Spirit" wiemy jak ten motór działa. A o wokaliście nie będę wspominał bo szkoda bluzgów. :)
Jedyny plus to ładna "przestrzeń" realizacji
До свидания Mother Fuckers
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: GHOST - Swe

28-08-2015, 01:52

__________ pisze:Jedyny plus to ładna "przestrzeń" realizacji
[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: GHOST - Swe

01-09-2015, 18:59

Meliora debiutuje na ósmym miejscu listy Billboard;
http://www.billboard.com/charts/billboard-200" onclick="window.open(this.href);return false;

A w Europie;
Szwecja - 1
Finlandia - 1
Norwegia - 2
Austria - 20
Wielka Brytania - 23
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: GHOST - Swe

02-09-2015, 10:24

twoja_stara_trotzky pisze:nie podoba mi się, wieś tańczy, wieś śpiewa.
twoja_stara_trotzky pisze:
Drone pisze:Fantastyczna płyta i najlepszy GHOST.W tym swoim parodyzmie poszli bardzo daleko, tak daleko, że z tego wykształciła się zupełnie nowa jakość. Ten album ma w sobie niezaprzeczalną elegancję i szyk. Mocny kandydat do płyty roku.
dokładnie tak :D
Albo mowa o innym Ghost, albo ktoś tutaj cierpi na ponowoczesną płynność poglądów ;) .
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: GHOST - Swe

02-09-2015, 11:30

japierdole
atr
w mackach Zła
Posty: 691
Rejestracja: 10-04-2009, 20:23

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 11:31

bonusowy kawałek z Meliory

[youtube][/youtube]

jest dobrze, jak na całej płycie
Hjertet mitt slår i mørket
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 11:42

Na którym wydaniu płyty jest zawarty?
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 13:00

Niby rozumiem fenomen tej kapeli, lecz totalnym nieporozumieniem jest nazywanie tego tworu wybitną muzyką. Lubię ich posłuchać, ale tylko w zestawieniu z teledyskami lub nagraniami koncertu. Bez tego kiczowatego szyderczo-diabelskiego wizerunku to ta muzyka jest nijakim tralala dla kuców.
atr
w mackach Zła
Posty: 691
Rejestracja: 10-04-2009, 20:23

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 16:39

Kurwaćukoglu pisze:Na którym wydaniu płyty jest zawarty?
http://www.bengans.se/Product.aspx?skiv ... ncy=dollar
Hjertet mitt slår i mørket
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 16:52

Dzięki za info :) .
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
atr
w mackach Zła
Posty: 691
Rejestracja: 10-04-2009, 20:23

Re: GHOST - Swe

03-09-2015, 23:20

Szkoda, że Zenith nie wszedł na normalne wydanie, bo to razem z He is i Deus in absentia najlepsze nowe nagrania
Hjertet mitt slår i mørket
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: GHOST - Swe

11-09-2015, 21:08

[youtube][/youtube]

Uwaga, pada slowo penis.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 00:23

Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 09:23

longinus696 pisze:Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
w mackach Zła
Posty: 949
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 18:20

Sybir pisze:
longinus696 pisze:Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
Nie wierz mu :)
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

12-09-2015, 18:42

DeadButDreaming pisze:
Sybir pisze:
longinus696 pisze:Chyba muszę wreszcie kiedyś posłuchać tego Ghost.
Szkoda czasu ;)
Nie wierz mu :)
Sybir prawdę rzecze ;]
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 18:52

Obrazek
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 18:54

zdecydowana większośc zespołów na współczesnej scenie w porównaniu z GHOST to zwykłe gówno.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 18:56

:O
Na jakiej podstawie Kolega wysuwa tak poważne oskarżenie? Muszą wszak być jeszcze jakieś dowody?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: GHOST - Swe

12-09-2015, 18:57

gust obiektywny :)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ