PEST ( SWE )

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Holi
w mackach Zła
Posty: 972
Rejestracja: 14-09-2007, 08:01
Lokalizacja: Hell

Re: PEST ( SWE )

01-03-2013, 07:34

bardzo dobra wiadomość, Agonia wyda w końcu coś ciekawego
koper
zaczyna szaleć
Posty: 157
Rejestracja: 21-12-2010, 12:54
Lokalizacja: 01010

Re: PEST ( SWE )

01-03-2013, 10:22

Wątpię żeby potrafili jeszcze coś ciekawego wypluć. Beka będzie jak po tych 5 latach od RIMD pójdą w alfy i omegi.
Holi
w mackach Zła
Posty: 972
Rejestracja: 14-09-2007, 08:01
Lokalizacja: Hell

Re: PEST ( SWE )

01-03-2013, 10:27

będzie dobrze
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 11:40

Na ostatnim LP już było słabo. Wolałem jak grali leśny black metal, niż silili się na bycie drugim Celtic Frost z lat młodości. "Rest in Morbid Darkness" to nuda.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 16:40

Lykantrop pisze: "Rest in Morbid Darkness" to nuda.
tak jest
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10940
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 17:01

Tego Pest słyszałem tylko 'Daudafaerd' i strasznie przynudzało, bardziej podszedł mi fiński hord o tej samej nazwie.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 17:29

Daudafaerd jest fantastyczne. O każdej porze dnia i nocy postawię nad jakimiś Ondskaptami, Ofermodami czy Watainami.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 20:34

Lykantrop pisze:Na ostatnim LP już było słabo. Wolałem jak grali leśny black metal, niż silili się na bycie drugim Celtic Frost z lat młodości. "Rest in Morbid Darkness" to nuda.
Tak,chociaz bardziej by pasowala latka-Nifelheim wannabes,rzna z blizniaków beszczelnie na tej plycie...chujnia ogólnie..
Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 21:57

TORTURER pisze:
Lykantrop pisze:Na ostatnim LP już było słabo. Wolałem jak grali leśny black metal, niż silili się na bycie drugim Celtic Frost z lat młodości. "Rest in Morbid Darkness" to nuda.
Tak,chociaz bardziej by pasowala latka-Nifelheim wannabes,rzna z blizniaków beszczelnie na tej plycie...chujnia ogólnie..
Nifelheim to barbarzyńska nawałnica hugenotów, a tutaj mamy nieudolne człapanie w błocie odurzonych miodem pitnym łużyczan :)
hcpig pisze:Tego Pest słyszałem tylko 'Daudafaerd' i strasznie przynudzało, bardziej podszedł mi fiński hord o tej samej nazwie.
Lepiej sobie wróć i jeszcze raz posłuchaj. To i "Blasphemy is throne" to zdecydowanie najciekawsze co nagrali.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: PEST ( SWE )

02-03-2013, 22:44

Alsvartr pisze:Daudafaerd jest fantastyczne. O każdej porze dnia i nocy postawię nad jakimiś Ondskaptami, Ofermodami czy Watainami.
yes yes yes. szkoda tylko ze to jedyny dobry material ktory nagrali ;D
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 16:46

Alsvartr pisze:Daudafaerd jest fantastyczne. O każdej porze dnia i nocy postawię nad jakimiś Ondskaptami, Ofermodami czy Watainami.
sosnowiec i lovin' it :DDDDDDDDDDd
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 17:57

Jak już używasz języka obcego to rób to poprawnie.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 18:26

Dobrze, że byli bo nagrali Daudafaerd, która jest jedna z najlepszych płyt w całym bm, szkoda, że potem od razu nie przestali grać.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 20:17

maciek z klanu pisze:
Alsvartr pisze:Daudafaerd jest fantastyczne. O każdej porze dnia i nocy postawię nad jakimiś Ondskaptami, Ofermodami czy Watainami.
sosnowiec i lovin' it :DDDDDDDDDD
Wiesz Maciuś - łapię się na tym, że w miarę upływu lat częściej wracam do 'Daudafaerd', niż do tych nowszych pozycji wyżej wymienionych, więc coś w tym chyba jest;)
'Come the Blessed Madness'
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2228
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 20:22

bardzo lubie "rest in morbiddarkness" w ogole nie nudzi, nie wiem skad te opinie
KVLT lizania CZASZKI
Necroscope
starszy świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2011, 22:55

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 20:29

Pan_Kimono pisze:bardzo lubie "rest in morbiddarkness" w ogole nie nudzi, nie wiem skad te opinie
Dokładnie, a daudafaerd uwielbiam, szkoda że nie mają w dorobku czegoś na podobnym poziomie.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 20:49

Pan_Kimono pisze:bardzo lubie "rest in morbiddarkness" w ogole nie nudzi, nie wiem skad te opinie
Może dlatego, że to trochę inny materiał, niż wcześniejsze pełniaki i jeszcze kilka rzeczy;) Nowego jestem ciekawy, nie powiem.
'Come the Blessed Madness'
DCI Hunt

Re: PEST ( SWE )

10-03-2013, 21:26

Pan_Kimono pisze:bardzo lubie "rest in morbid darkness" w ogole nie nudzi, nie wiem skad te opinie
+ 1

Daudaferd jest specyficzny, ale wcale nie robi mi dużo lepiej niż pełniaki. Jak przesłucham starsze płyty DT i dalej mi się chce czegoś podobnego to Pest jest pierwszym zespołem, po który sięgam. Bez uniesień, ale lubię.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: PEST ( SWE )

11-03-2013, 10:47

COFFIN pisze:
maciek z klanu pisze:
Alsvartr pisze:Daudafaerd jest fantastyczne. O każdej porze dnia i nocy postawię nad jakimiś Ondskaptami, Ofermodami czy Watainami.
sosnowiec i lovin' it :DDDDDDDDDD
Wiesz Maciuś - łapię się na tym, że w miarę upływu lat częściej wracam do 'Daudafaerd', niż do tych nowszych pozycji wyżej wymienionych, więc coś w tym chyba jest;)

COFFIN, ale ja smiałem sie z tego, że stawia te plyte wyzej od ondskapt, czy ofermod (szczegolnie stary rozpierdalal).. z calym szacunkiem do PEST (który sam bardzo lubię !!!!), ale nie ta liga..
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: PEST ( SWE )

11-03-2013, 10:51

maciek z klanu pisze:COFFIN, ale ja smiałem sie z tego, że stawia te plyte wyzej od ondskapt, czy ofermod (szczegolnie stary rozpierdalal).. z calym szacunkiem do PEST (który sam bardzo lubię !!!!), ale nie ta liga..
No przeciez wiem, o co Ci chodziło, dlatego wspomniałem o 'nowszych' ;)
'Come the Blessed Madness'
ODPOWIEDZ