INQUISITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5333
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: INQUISITION

11-11-2020, 21:43

Słabiutko. Nie tego oczekiwałem. Ładne krajobrazy nie uratują chujowej całości.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: INQUISITION

11-11-2020, 21:48

Nie...komuś się podpisy pomieszały albo to jacyś przebierańcy, to nie może być Inquisition.
hcpig pisze:
07-11-2024, 18:51
Wśród największych jak Morbid Angel to nie ale Vader? Azarath niszczy Vadera.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: INQUISITION

11-11-2020, 21:49

Widać, że nie można wierzyć nikomu. Najpierw JP2, teraz INQUISITION, ech...
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: INQUISITION

11-11-2020, 21:57

Don Stanislao lubi to.
hcpig pisze:
07-11-2024, 18:51
Wśród największych jak Morbid Angel to nie ale Vader? Azarath niszczy Vadera.
Van Drunen
postuje jak opętany!
Posty: 630
Rejestracja: 21-02-2014, 12:14

Re: INQUISITION

11-11-2020, 22:28

Słabe to strasznie, męczenie buły. Nie wytrzymałem do końca.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10355
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: INQUISITION

11-11-2020, 22:34

Wierzę, że następne kawałki będą lepsze, ale tutaj faktycznie dzieje się mocno nie tak jak powinno.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
yossarian84
rasowy masterfulowicz
Posty: 3318
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: INQUISITION

11-11-2020, 23:00

mi się podoba :D
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: INQUISITION

12-11-2020, 00:46

Brzmi jak taka miększa wersja jakiegoś kawałka z "Sons of Northern Darkness"... Nawet nie to że złe, ale faktycznie bardzo easy listening.
Find your flow
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: INQUISITION

12-11-2020, 01:30

Jestem zbity z tropu. To moze byc fajny utwor jezeli plyta bedzie w innej konwencji. Jezeli jednak to jest ta konwencja, to trzymajmy sie mocno. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2553
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: INQUISITION

12-11-2020, 01:38

kiedyś już było, latali takie jedne, po górach z gitarami...
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7864
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: INQUISITION

12-11-2020, 05:04

Poprzedniej płyty mogą nie przeskoczyć, ale nie jest źle. Panowie, klip kozacki a końcówka jak należy.
Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1070
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: INQUISITION

12-11-2020, 07:58

yossarian84 pisze:
11-11-2020, 23:00
mi się podoba :D
tak jest brawo ty
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1414
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: INQUISITION

12-11-2020, 08:23

Ładna melodia. Taka z festynu na 50 tyś Niemców.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9496
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: INQUISITION

12-11-2020, 09:24

Hahahahahahahahahahahha, co im sie stało? Tragedia!
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11516
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: INQUISITION

12-11-2020, 09:31

30 sekund wytrzymałe : ) m
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4395
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: INQUISITION

12-11-2020, 09:40

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
12-11-2020, 00:46
Brzmi jak taka miększa wersja jakiegoś kawałka z "Sons of Northern Darkness"... Nawet nie to że złe, ale faktycznie bardzo easy listening.
albo jak odrzut z sesji z "At the heart of winter"... :)
generalnie chujnia jak na nich....
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: INQUISITION

12-11-2020, 09:58

Ja wytrzymałem 5 sekund, to co wolno było Immortal, tutaj jest absolutnym nieporozumieniem. Zwykle płyty ulubionych zespołów kupuje w ciemno, ale tym razem cieszę się, że sprawdziłem, bo bym sie strasznie wkurwił.
Stary Metal

Re: INQUISITION

12-11-2020, 09:59

Nie oceniam lasu po jednym drzewie.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1195
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: INQUISITION

12-11-2020, 10:05

KURWA MAC!! Czy to ta sama kapela, podczas ktorej koncertu nakurwialem jak wariat w kazimierzowskich kazamatach? gdzie lataly butelki byla krew i przemoc?

Jeszcze jakis teledysk. Kurwa. Jedyne i wylacznie jedyne co 'dobrego' mozna powiedziec to to, ze tej specyficznej melodyki Inquisiition nie da sie pomylic z czymkolwiek niczym ale to wszystko jest takie.. przyjazne, mile, zachecajace, ze az sie porzygac mozna.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11516
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: INQUISITION

12-11-2020, 10:33

Stary Metal pisze:
12-11-2020, 09:59
Nie oceniam lasu po jednym drzewie.
jedno drzewo z kornikiem, daje szansę na inwazję po całości....

ad.Bless this tongue, nawet koncert w Wawie kilka lat temu z R.Ch. jeszcze było dobrze. Nie gelo ? : )
ODPOWIEDZ