BLASPHEMY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 15:23

http://donosimy.waw.pl/donos-do-urzedu-skarbowego/" onclick="window.open(this.href);return false;


Wpis zupelnie informacyjny :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 15:32

noo wiedziałem, że na Panicza zawszę mogę liczyć :D
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 15:34

Pewnie dlatego, że go nie szanujesz. Ja panicza manieczki szanuję i mam spokój :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 15:36

KURWA !!! JAK JA GO SZANUJE, TO CHYBA NIKOGO BARDZIEJ NA TYM FORUME !!!!!!!!!!! :D
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 15:47

Problem w tym, że panicz sam siebie nie szanuje. Nie chce też przyjąć do wiadomości DOBREJ RADY, jakiej mu życzliwie udzieliłem.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 16:23

Chyba nie kazałeś mu się zabić, co? :O
Drone odpowiedz to ważne ok?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 16:31

Oj tam od razu "kazałeś". Mam gołębie serce.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 16:40

Silent_Sea pisze:KURWA !!! JAK JA GO SZANUJE, TO CHYBA NIKOGO BARDZIEJ NA TYM FORUME !!!!!!!!!!! :D
... aby to udowodnić właśnie zaczynam wyszywać ...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18-09-2015, 19:57 przez Silent_Sea, łącznie zmieniany 1 raz.
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: _______________BLASPHEMY_______________

18-09-2015, 17:00

:D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

30-09-2015, 21:10

Die Hard cały czas do wzięcia http://allegro.pl/show_item.php?item=5703646428
Mam jeszcze kilka sztuk cd, za całe 52 cebuliony z wliczoną wysyłką poleconym - info PM.
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: _______________BLASPHEMY_______________

30-09-2015, 22:20

Silent_Sea pisze:Die Hard cały czas do wzięcia http://allegro.pl/show_item.php?item=5703646428
Mam jeszcze kilka sztuk cd, za całe 52 cebuliony z wliczoną wysyłką poleconym - info PM.
Imgur jest prawilne i mowi stanowcze, gromnie NIET takim geszeftom.

Taki oto piekny komunikat: Obrazek "xxxx" nie moze zostac wyswietlony, poniewaz zawiera bledy.

Buuu, teraz sie zaladowalo :(

PS. Moge wyslac mejla z zapytaniem czy sprzedasz za sto(100)zlotych? :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

30-09-2015, 22:37

Oczywiście, Panicz manieczki WSZYTSKO MOŻE :D
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: _______________BLASPHEMY_______________

30-09-2015, 22:44

Silent_Sea pisze:Oczywiście, Panicz manieczki WSZYTSKO MOŻE :D
ale sprzedasz tzo ok?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

30-09-2015, 22:51

manieczki pisze:
Silent_Sea pisze:Oczywiście, Panicz manieczki WSZYTSKO MOŻE :D
ale sprzedasz tzo ok?
:/
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: _______________BLASPHEMY_______________

10-11-2015, 09:24

Silent_Sea pisze:Mam jeszcze kilka sztuk cd, za całe 52 cebuliony z wliczoną wysyłką poleconym - info PM.
Ostatki do wzięcia.
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10937
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: _______________BLASPHEMY_______________

10-11-2015, 18:36

Plastek pisze:Nie ma się czym chwalić. Dzisiaj to Outre, Satyricon, Amesoeurs i kilka innych kapel rządzą na scenie black metal i ich należy słuchać.
Daruj chociaż Amesoeurs bo to doskonały będ
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: _______________BLASPHEMY_______________

13-11-2015, 17:09

Silent_Sea pisze:
Silent_Sea pisze:KURWA !!! JAK JA GO SZANUJE, TO CHYBA NIKOGO BARDZIEJ NA TYM FORUME !!!!!!!!!!! :D
... aby to udowodnić właśnie zaczynam wyszywać ...
Obrazek
I tzo teraz paniczu? :D
Sova pisze:NWN:

Blasphemy - Fallen Angel of Doom 12''LP (white LP + poster )

Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nekromantheon
postuje jak opętany!
Posty: 393
Rejestracja: 26-12-2010, 11:59
Lokalizacja: Silesia

Re: _______________BLASPHEMY_______________

13-11-2015, 18:15

Z tego co wiem to Blaphemy wystąpią dzisiaj jako Secret Art na Black Flames of Blasphemy.
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 395
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: _______________BLASPHEMY_______________

13-11-2015, 19:25

Ktoś będzie sprzedawał w Polsce wersję z czterema picture diskami?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10937
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: _______________BLASPHEMY_______________

15-11-2015, 15:18

Obrazek

To nie fake, a gdzieś tam prawdziwki płakały o koszulki polo w KSM :)
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
ODPOWIEDZ