Children of Bodom

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6672
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Children of Bodom

24-02-2021, 17:14

Jak kupię, to dam znać :-)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17587
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Children of Bodom

24-02-2021, 18:02

ja kupiłem bo było kilka innych ciekawostek wartych odnotowania ;)
może wkładka mnie zachęci do ponownego włączenia COB ;) chociaż wątpie :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Jan_Bińczycki
zaczyna szaleć
Posty: 145
Rejestracja: 28-12-2010, 20:56

Re: Children of Bodom

05-03-2021, 22:13

Obrazek
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1246
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Children of Bodom

05-03-2021, 22:17

No i kolejny po Jeffie, co sie zachlał na śmierć. Smutna i ponura historia.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Jan_Bińczycki
zaczyna szaleć
Posty: 145
Rejestracja: 28-12-2010, 20:56

Re: Children of Bodom

05-03-2021, 22:20

Młody chłopak. Naprawdę mocno musiał pizgać.
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Children of Bodom

05-03-2021, 22:50

a chuj tam
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12565
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Children of Bodom

06-03-2021, 09:10

Kurde, jakie to jest smutne - byc na szczycie i zwyczajnie sie zachlac na smierc tak samo, jak robi to zwykly menel.
Find your flow
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Children of Bodom

06-03-2021, 09:15

Metalowcy z Finlandii mają do tego talent.
535

Re: Children of Bodom

06-03-2021, 12:09

Chciałbym zwrócić uwagę, że menelizacja środowiska metalowców ma głębokie tradycje, jest daleko posunięta i nie powinna raczej wywoływać większego zdziwienia.
walu
rozkręca się
Posty: 77
Rejestracja: 17-03-2018, 21:03

Re: Children of Bodom

06-03-2021, 12:11

Taką śmierć można wręcz uznać za chorobę zawodową.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17587
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Children of Bodom

31-03-2021, 03:01



;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 622
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: Children of Bodom

31-03-2021, 21:22

Nagrali cover Dissection "Where dead Angels lie". Brzmi ciekawie...
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1246
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Children of Bodom

31-03-2021, 22:45

Oglądam tak ten nowy klip Bodom After Midnight. I szczerze? Dalej słodzizna, ale zadziorna w chuj i gdzieś tam nawet mi się podoba ta góralska melodyka. Natomiast sam Laiho w klipie wyglada, jakby już wtedy nie żył...
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1836
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Children of Bodom

31-03-2021, 23:54

Wygląda jak ci goście co jak nie walną ćwiary to nie zaskoczą z rana.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 622
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: Children of Bodom

28-10-2025, 19:44

Ciekawostka dla die hard fanów i fanek:
https://metalinjection.net/news/childre ... sPt-_fbGZQ
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 622
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: Children of Bodom

28-02-2026, 08:34

Oficjalna książeczka:
Obrazek
... i wystep:

Obrazek
ODPOWIEDZ