Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.
Moderatorzy: Nasum , Heretyk , Sybir , Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale
"Dyskusje o muzyce metalowej"
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
02-04-2025, 01:18
ale paskuda
singielek 11 kwietnia, odliczanie trwa
VIDEO
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
02-04-2025, 11:21
Ciezko im bedzie nagrac cos tak dobrego jak klasyczne albumy. Stawiam ze bedzie mialo nowoczesne brzmienie jak kazdy zespol thrashowy dzisiaj z podobnymi efektami na wokalach typu Destruction czy Artillery.
Find your flow
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981 Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility
02-04-2025, 11:35
NIektorym sie udalo jak np Anthrax, Xentrix, Vio-lence czy Acid Reign, wiec szansa zawsze jest,
Najbardziej chcialbym takich klimatow
VIDEO
woodpecker from space
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
02-04-2025, 13:02
Kto by nie chcial?
Find your flow
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981 Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility
02-04-2025, 13:18
Wiemy wiemy
VIDEO
woodpecker from space
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
11-04-2025, 18:25
Pierwsze wrażenie jest takie, że to jest straszliwie denne.
Find your flow
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076 Rejestracja: 02-01-2020, 23:31
11-04-2025, 19:27
Dla mnie całkiem niezłe , z płyty zabrzmi dużo mocniej pewnie .
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117 Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt
14-04-2025, 07:03
Słabe to. Jak Gene Hoglan pozwolił sobie na tak gównianą produkcję swoich bębnów? Cykady na cykladach. A najgorsze w tym wszystkim są wokale. "Darkness Descends" już nigdy nie pobiją.
all the monsters will break your heart
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
14-04-2025, 11:02
Fajne logo mają.
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
14-04-2025, 11:23
nicram pisze: ↑ 14-04-2025, 07:03
Słabe to. Jak Gene Hoglan pozwolił sobie na tak gównianą produkcję swoich bębnów? Cykady na cykladach. A najgorsze w tym wszystkim są wokale. "Darkness Descends" już nigdy nie pobiją.
no właśnie
a teraz Atheist i Coroner, po co to komu ?
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 578 Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:
17-04-2025, 07:55
Pomijając cykanie na perkusji i te chóry, które brzmią jak zapijaczone spocone metaluchy które wspominają że kiedyś to było to nawet spoko. Wiadomo że DD jest poza zasięgiem.
W ogóle, czemu reunion z Ronem a nie Donem?
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
26-05-2025, 18:34
Major Zagłoba pisze: ↑ 17-04-2025, 07:55
W ogóle, czemu reunion z Ronem a nie Donem?
Don AD 2023
VIDEO
tak więc chyba lepiej byłoby aby ta płyta nigdy nie powstała jednak
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
26-05-2025, 19:26
Ten wokal z Extinction Level Event pasowałby może, ale do Holy Moses.
Find your flow
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 578 Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:
26-05-2025, 19:30
Żułek pisze: ↑ 26-05-2025, 18:34
Major Zagłoba pisze: ↑ 17-04-2025, 07:55
W ogóle, czemu reunion z Ronem a nie Donem?
Don AD 2023
VIDEO
tak więc chyba lepiej byłoby aby ta płyta nigdy nie powstała jednak
Ja pierdole, mogłem sobie żyć w niewiedzy i dziękować swojemu lenistwu że nie chciało mi się szukać tego na własną rękę.
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17612 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
26-05-2025, 19:45
prawda ?
akurat dzisiaj mnie naszło na Time Does Not Heal i pomyślałem ze poszukam co tam u Dona słychać
z deszczu pod rynne chciałoby się powiedziec
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 578 Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:
26-05-2025, 21:33
Prawda, sorry don ale
Ile dałbym, by zapomnieć Cię,
Wszystkie chwile te, które są na nie,
Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już,
Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981 Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility
26-05-2025, 21:51
Żułek pisze: ↑ 26-05-2025, 18:34
Major Zagłoba pisze: ↑ 17-04-2025, 07:55
W ogóle, czemu reunion z Ronem a nie Donem?
Don AD 2023
VIDEO
tak więc chyba lepiej byłoby aby ta płyta nigdy nie powstała jednak
O kurvva xd
woodpecker from space
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12589 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
26-05-2025, 22:35
No, trauma na całe życie
Find your flow