Bardzo fajny wywyiade, choć na razie tylko 60 minut przejrzałem, ale jeszcze wrócę do niego. Bardzo fajna i wciągająca rozmowa.
DEUS MORTEM
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- tomekw48
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1243
- Rejestracja: 30-10-2018, 23:45
Re: DEUS MORTEM
Jak wewnątrz tak i na zewnątrz.
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 622
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
Re: DEUS MORTEM
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 897
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: DEUS MORTEM
+1 bardzo fajnie się tego słucha, choć dzielę na części.
Cieszę się, że są szanse na nowy Mord. Niektóre numery z Necosodic Abyss do dziś podśpiewuję sobie kompulsywnoe raz na jakiś czas.
- DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3303
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
Re: DEUS MORTEM
Ostatni Mord był zajebisty. Bardzo niedoceniana płyta.C//A pisze: ↑28-06-2026, 21:51+1 bardzo fajnie się tego słucha, choć dzielę na części.
Cieszę się, że są szanse na nowy Mord. Niektóre numery z Necosodic Abyss do dziś podśpiewuję sobie kompulsywnoe raz na jakiś czas.

