DEUS MORTEM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tomekw48
weteran forumowych bitew
Posty: 1243
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: DEUS MORTEM

28-06-2026, 17:18

Soundterror pisze:
28-06-2026, 11:58
Na kanał wjechał wywiad z Necrosodomem:
Bardzo fajny wywyiade, choć na razie tylko 60 minut przejrzałem, ale jeszcze wrócę do niego. Bardzo fajna i wciągająca rozmowa.
Jak wewnątrz tak i na zewnątrz.

Triceratops pisze:
12-02-2025, 13:57
A czy Biblia jest spojna....Stary Testament jak najbardziej.
Soundterror
postuje jak opętany!
Posty: 622
Rejestracja: 29-06-2021, 15:15

Re: DEUS MORTEM

28-06-2026, 21:47

tomekw48 pisze:
28-06-2026, 17:18
Soundterror pisze:
28-06-2026, 11:58
Na kanał wjechał wywiad z Necrosodomem:
Bardzo fajny wywyiade, choć na razie tylko 60 minut przejrzałem, ale jeszcze wrócę do niego. Bardzo fajna i wciągająca rozmowa.
Dzięki :)
C//A
w mackach Zła
Posty: 897
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: DEUS MORTEM

28-06-2026, 21:51

tomekw48 pisze:
28-06-2026, 17:18
Soundterror pisze:
28-06-2026, 11:58
Na kanał wjechał wywiad z Necrosodomem:
Bardzo fajny wywyiade, choć na razie tylko 60 minut przejrzałem, ale jeszcze wrócę do niego. Bardzo fajna i wciągająca rozmowa.
+1 bardzo fajnie się tego słucha, choć dzielę na części.
Cieszę się, że są szanse na nowy Mord. Niektóre numery z Necosodic Abyss do dziś podśpiewuję sobie kompulsywnoe raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3303
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: DEUS MORTEM

28-06-2026, 22:09

C//A pisze:
28-06-2026, 21:51
tomekw48 pisze:
28-06-2026, 17:18
Soundterror pisze:
28-06-2026, 11:58
Na kanał wjechał wywiad z Necrosodomem:
Bardzo fajny wywyiade, choć na razie tylko 60 minut przejrzałem, ale jeszcze wrócę do niego. Bardzo fajna i wciągająca rozmowa.
+1 bardzo fajnie się tego słucha, choć dzielę na części.
Cieszę się, że są szanse na nowy Mord. Niektóre numery z Necosodic Abyss do dziś podśpiewuję sobie kompulsywnoe raz na jakiś czas.
Ostatni Mord był zajebisty. Bardzo niedoceniana płyta.
ODPOWIEDZ