HATE ETERNAL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: HATE ETERNAL

19-11-2018, 10:55

Heretyk pisze:
Harlequin pisze:Trza jednak przyznać, że jest tu kilka tak podniosłych solówek, że można rzygnąć, zwłaszcza ta w kawałku nr 3
dla mnie są zajebiste. chyba najlepsze jakie mieli
Zdecydowanie.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: HATE ETERNAL

19-11-2018, 11:33

est pisze:
Sybir pisze:Ta pasowałaby jak ulał do nowego albumu Horrendous :D
Chyba w życiu nawet nie widziałeś gitary skoro takie dyrdymały wypisujesz! Mam nadzieję, że to poniedziałkowy poranek przejął twoje konto!
To i tak dobrze, że nie niedzielny :D Gitarę widziałem kiedyś w filharmonii.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 01:05

Nasum pisze:Myślę, że po kilkunastu kolejnych odsłuchach to mylne moim zdaniem wrażenie zniknie.
Panie Kolego, obecnie nie zanosi się, żeby licznik przesłuchań przekroczył wartość dwucyfrową ;) Jeśli jednak stanie się inaczej, dam znać.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15306
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 11:29

Sybir pisze:
Nasum pisze:Myślę, że po kilkunastu kolejnych odsłuchach to mylne moim zdaniem wrażenie zniknie.
Panie Kolego, obecnie nie zanosi się, żeby licznik przesłuchań przekroczył wartość dwucyfrową ;) Jeśli jednak stanie się inaczej, dam znać.

U mnie ten licznik wartość dwucyfrową uzyskał w pierwszych dniach ;-) Daj znać jak już osłuchasz materiał, czy nadal odnosisz takie wrażenie.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9284
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 11:46

Dzisiejszym metalowym ryneczkiem rządzi zupełnie coś innego niż muzyka. Takiego HE nie zamawia się w preorderze z toną merchu, bo jest zbyt tradycyjne zarówno w samej sferze muzycznej jak i marketingowej, a tym marketingiem daje się skutecznie podkręcić pozytywny odbiór tej pierwszej ze sfer, nawet jakby miała to być muzyka wtórna i kalkowana jak memy z Kwaśniewskim. Dlatego, kiedy ktoś sobie coś już kupi, to potem przesłucha te kilkanaście razy, nawet jakby to miało być najgorsze gówno jakie w życiu słyszał, może nawet pochwali w sieci i przejdzie się na koncert we wcześniej zakupionym merchu. Natomiast do całej reszty podchodzi się tak, jak widać powyżej.

P.S. te solówki to jednak jest trochę taka jazda figurowa na łyżwach podczas meczu hokeja.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 11:53

Chuja prawda. Przecież kupuję wszystko, jak leci, a chwalę tylko te płyty, za które mam jakieś bonusy.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15306
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 11:57

Ni do końca rozumiem.

Nie kupiłem HE w preorderze z toną merchu, ale gdyby okazała się płyta gównianą, to nie katowałbym się słuchając jej kilkanaście razy. Pierwszy odsłuch był z sieci więc wiedziałem już czego się spodziewać i wiedziałem, że chcę tą płytę na półce. Chwalę, bo jest dobra.

A co do solówek - uważasz że są zbyt rozbudowane, patetyczne w stosunku do kompozycji? Ciekawe spostrzeżenie, bo ja akurat twierdzę, że solówki fajnie uzupełniają te utwory podkreslając ich odrębność a także eksponując klimat.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9284
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: HATE ETERNAL

20-11-2018, 12:36

No tak. Ale widzisz, ty znasz się na łyżwach i ten wjazd łyżwiarki nie przeszkadza ci w odbiorze meczu aż tak bardzo. w końcu łyżwy to łyżwy, a przy okazji przez chwilę popatrzysz na jej jakże zgrabne nogi. Wynika to z twojego doświadczenia jako stałego bywalca lodowiska. Kogoś kto nie zna się na łyżwiarstwie i hokeju może ruszyć jedynie jakaś bijatyka, która chwilowo podbije poziom adrenaliny, ale częścią tego sportu nie jest pomimo swojej powszechności. I tutaj dochodzimy do sedna. Pod wpływem tego impulsu zamawia merch i wykupuje cały nakład winyli w każdym kolorze. Po meczu przerwanym tylko krótkim solem łyżwiarki ewentualnie uśmiechnie się pod nosem, może coś tam sobie pożartuje w sieci, ale na to lodowisko raczej już nie wróci..

Nie kupiłeś tony merchu HE bo to nie jest zespół, który działa w taki sposób. Wytłumaczyłem to przecież we wcześniejszym poście.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: HATE ETERNAL

21-11-2018, 14:09

Yyyyy...chyba jednak wrócę tu po spożyciu - bez tego nie ogarnę.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9284
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: HATE ETERNAL

18-02-2023, 17:07

Fury and Flames obchodzi dzisiaj piętnastolecie wydania i z tej okazji chciałem pozdrowić kolegę Nasuma i przypomnieć, że to okropny album.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15306
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: HATE ETERNAL

19-02-2023, 10:09

est pisze:
18-02-2023, 17:07
Fury and Flames obchodzi dzisiaj piętnastolecie wydania i z tej okazji chciałem pozdrowić kolegę Nasuma i przypomnieć, że to okropny album.

Serdecznie dziękuję za pozdrowienia i przypomnienie o tym okropnym albumie. Jest nadal na półce w dziale "ku przestrodze" i właśnie leci kontrolny odsłuch.
ODPOWIEDZ