Nox Intempesta

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Cthulhu

Nox Intempesta

06-02-2008, 23:35

Nieistniejąca już (a szkoda) black metalowa kapela z Niemiec, która powstała w 94 roku. Zostawili po sobie 3 pełne płyty, 4 epki (z czego za najlepsze uważam De vermis mysteriis i Die Lieder von Tod und Ewigkeit). Grali dosyć surowy bm, urozmaicony jeśli chodzi o tempa, gdzie niegdzie pojawiały się też klimatyczne partie klawiszy (coś jak u Baxaxaxa). Ostatnio kupiłem debiut na allegro (Damnanus - Dominum) za śmieszne pieniądze i zastanawiam się czy ta kapela jest aż tak nieznana czy tak niedoceniana?

http://bands.freepage.de/kolgar/ - kiedyś na www były sample mp3, teraz nie wiem jak to wygląda. Gdyby ktoś chciał sample to pisać, ale sądze, że nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś tu i tam.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

06-02-2008, 23:41

Jak będzie dobre to masz u mnie browar. Nie znałem tego.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 359
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

07-02-2008, 21:00

To wprost niesamowite, ale niedawno sprzedałem ich debiut na allegro za śmieszne pieniądze, wczoraj wysłałem :)
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

07-02-2008, 21:16

Dobre to jest? Robi wrażenie konkretnej kapelki, goście wyglądają na normalnych ludzi a nie pajacy tak jak wielu dzisiaj.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Cthulhu

07-02-2008, 21:35

wlood pisze:To wprost niesamowite, ale niedawno sprzedałem ich debiut na allegro za śmieszne pieniądze, wczoraj wysłałem :)
no to pewnie mi ;]
ODPOWIEDZ