STAMPIN' GROUND

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

STAMPIN' GROUND

04-11-2007, 16:08

Niby hardcore, ale bardzo zmetalizowany. Grał tam Neil Hutton z BENEDICTION. Niedawno się rozpadli, ale przed tym faktem zdążyli wydać (między innymi) cztery duże albumy. Moim zdaniem coś dla fanów nowego oblicza EXODUS. Słychać też rozwiązania rytmiczne charakterystyczne dla wspomnianych wcześniej klasyków brytyjskiego Death Metalu:
[url]http://www.myspace.com/stampinground[/url]

Mi się tego słucha doskonale.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

04-11-2007, 16:38

Słychać wyraznie, że podkradli kilka riffów Slayer i Exodus ale słucha się tego bardzo dobrze. Zazwyczaj takie mieszanki thrashowo-hardcorowe odrzucają mnie po kilku sekundach ale tu jest inaczej, może przez to, że nie ma żadnych głupich melodyjek i czysto śpiewanych refrenów. Dobra rzecz chociaż w tej stylistyce nowy Machine Head "The Blackening" kopie mocniej.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

07-11-2007, 02:09

Dobre,ale na dłuższą metę nieco nużące,ale na koncertach i innych potupańcach sprawdza się znakomicie :)
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

31-01-2008, 19:28

O fajnie, że temat już jest. Zamierzałem właśnie napisać, że dobrze skubani grali ten metalcore swój. Carved From Empty Words 88/100 i A New Darkness Upon Us - 90/100 całkiem, całkiem, poprzednie bardziej sztampowe.
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
ODPOWIEDZ