LOST SOUL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4705
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: LOST SOUL

08-01-2024, 21:50

zawlekacz pisze:
08-01-2024, 21:06
Udziela sie gdzies?
Wg metal-archives aktualnie tylko w lost soul
strappado
rozkręca się
Posty: 50
Rejestracja: 14-11-2004, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: LOST SOUL

11-05-2024, 23:54

ostatnie info jakie znalazłem datowane na 16.07.2020:
W dniu premiery "Forgotten Past" - zbioru demówek Lost Soul z lat 90. - lider zespołu, Jacek Grecki, ogłosił plan zakończenia przez grupę działalności. Wcześniej formacja ma nagrać swój ostatni album
W oświadczeniu wokalista napisał: "Kochani moi,

Czas, w którym człowiek definiuje się na nowo, przychodzi zazwyczaj naturalnie.

Dziś premiera przedostatniego oficjalnego wydawnictwa Lost Soul. 'Forgotten Past' przybliża Wam wszystkie kawałki, które zostały zarejestrowane przez nas w latach 1992 - 1997. Między innymi poprzedzającą pierwsze demo 'Eternal Darkness' taśmę z próby, nagraną w domu u Adama Sierżęgi (Pozdrawiam Cię!) oraz wersję naszego drugiego demo 'Superior Ignotum' nagraną w Fors Music Studio w Czeskim Cieszynie, która w mojej opinii nieco przewyższa klimatem nagraną rok później oficjalną kasetę dla Baron Records. Dużo wspomnień, surowych brzmień, idealnych niedoskonałości.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z materiałem i szczycenia się posiadaniem oryginalnego wydawnictwa, które tworzyło metalową historię. Dwupłytowy album znajdziecie na www.szataniec.pl. Pod powyższym adresem znajduje się również nasz oficjalny sklep, w którym możecie znaleźć nasz merch, już dość okrojony, więc warto skorzystać.

Plany zespołu są następujące.

Być może ukaże się kilka reedycji wydawnictw sprzed 2009 roku, na różnych nośnikach. Być może, nic pewnego. Jesteśmy natomiast umówieni z Michałem Włosikiem, Rafałem Przewłockim i Rafałem Miedzińskim na to, że nagramy ostatni album Lost Soul w takim właśnie składzie i będzie to definitywne zakończenie działalności. Nie wiem, kiedy to się stanie, nie wiem, kto to wyda, ale zrobimy to na 100%, i gwarantuję Wam, że będzie to najlepszy album w karierze Lost Soul!".
r o b e r t
w mackach Zła
Posty: 839
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: LOST SOUL

12-05-2024, 07:45

Trza kupić no to dzisiaj dzień z Lost Soul no i mecz .
ODPOWIEDZ