reviews  ENG
 • Rex infernus - "Loadohi a Micaolz" 1999 / 1DEMO
  BRAZIL

  Honestly speaking I am not into black metal. I do not know what is going on in thhis music and I rather prefer death or genres like thtat. But as I have Rex Infernus in my filthy hands I should (have to?) start listening to this tape. One of my friends - Baska who "knows" what black metal is, says that REX is a good band and that she likes it. I believe heer. Why shouldn't I?
  For me R.X. is something like Gehenna from their mcd "First spell" - you know slow tepmoes, atmosphere. I used to like it in let's say 1995 when the mcd was released. But now?
  To sum it all up it is a good demo tape. 12 minutes in 3 tracks is enough to tell you what Rex Infernus do and make you buy this tape. Did I like it? Who cares? I shoudl add that for a black metal fan it is a must! Send cach to:

  Rex infernus, Caixa Postal 3054, CEP 30140-970, Belo Horizonte - MG; Brasil
  rexinfernus@hotmail.com
  www.geocities.com/rexinfernus ________ search for Rex infernus

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.