upcoming releases

 • Furia

  HUTA LUNA

  record label: Pagan Records
  date of release: 2023-10-10
  POLAND

  Nowy album Furii. Dziesięć premierowych piosenek nagranych w Czyściec Studio w składzie: Nihil, Namtar, Sars, Artur. Płyta wydana jako standardowy, pudełkowy CD z książeczką.

  1. Zamawianie trzecie
  2. Swawola niewola
  3. Na koń!
  4. Wracaj
  5. Idź!
  6. Spanie polskie
  7. Zamawianie wirujących Sarmatów (czwarte)
  8. Maska masce
  9. Gore!
  10. Księżyc, czyli Słońce

  www.pagan-records.com/pl/p/FURIA-Huta-Luna-CD-PRE-ORDER/13355

  search for Furia

Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.