upcoming releases

 • Nuclear Holocaust

  SAILING THE SEAS OF NUCLEAR WASTE

  record label: Selfmadegod
  date of release: 2023-02-03
  POLAND

  Trzecia płyta w dorobku ekipy z ziemi lubelskiej. Album nagrany został podczas jednodniowej sesji, która miała miejsce 15 sierpnia 2022 roku w Skog Vegas Studio z Pawłem Chyłą za heblami. Jak czytamy w notce prasowej wydawcy: "Najnowszy album zespołu to 16 siarczystych grindcore’owych piosenek, które bez wątpienia przypadną do gustu fanom takich zespołów jak EXCRUCIATING TERROR, PHOBIA, BLOOD DUSTER, ROT, P.L.F."

  Perkusista grupy, Overkiller, podsumował krótko pierwszy udostępniony numer "The Last Day of Serenity": "Utwór otwierający album. Jeśli ktoś zanotuje w historii zespołu jakikolwiek progres, ten utwór będzie najlepszym tego przykładem".

  www.facebook.com/Nuclearmetalpunks
  nuclearholocaust.bandcamp.com
  www.facebook.com/Selfmadegod
  selfmadegod.com

  search for Nuclear Holocaust
 • listen and enjoy!
Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.